Запчастини    

 

 

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы для создания сайтов "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Перелік запчастин до техніки Claas

для пошуку натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F, у верхній частині з`явиться пошукове поле. Введіть в нього каталожний номер який вас цікавить 

Оригінальний номер Найменування
0006443681 пас клиновий (к-т)
0002121710 сальник
0006448900 пас 644890.0
0002376082 штіфт трубчатий 6x70 DIN1481 (мін. 10шт)
0005602121 підшипник кульковий
0006262991 стеблепідіймач 626299.1
0002384540 шайба
0006737531 пластина металева
0006474710 кронштейн
0002351800 кільце стопорне
0002432211 штіфт 5h11x8 DIN7
0009245200 ланка ланцюга перехідна 924520.0
0002181870 ущільнення (5шт в упак)
0006662610 труба
0002375720 болт
0006805823 зірочка 9Z D45
0006449660 пас 644966.0
0006269870 палець пружинний мотовила
0006016170 елеватор колосовий (0006784480)
0002158180 з"єднання електричне
0005430960 шнек 543096.0
0002361700 гайка М8 DIN970
0007851730 пас
0002374640 болт M6x12 DIN933
0006431692 фільтр повітряний
0006568370 корпус клапана
0002359160 підшипник кульковий
0006733292 зірочка 15Z
0002359220 підшипник
0009802870 ніж
0002445770 палець установчий
0002382120 шпонка
0002393931 шайба B8 DIN25201
0006379910 палець вилки мкш 26*22*42,5
0007954490 зірочка 11Z D39
0002137151 болт M8x20 DIN933
0007659700 планка деревяна 765970.0
0006098230 пас варіатора 744870.0
0005458810 важіль
0005180281 корпус з підшипником
0006438140 втулка D15x16
0006474290 сайлентблок 25x50x50
0002354640 заклепка 6х28 DIN660 (125шт/кг, уп 1кг)
0000600172 ніж подрібнювача
0006264080 гайка сегмента M6
0002424660 болт M16x60 DIN933
7700072348 ролік натяжний
0002114230 підшипник кульковий
0006097620 пас клиновий
0006575940 важіль 657594.0
0007552066 шнек
0008264320 уловлювач вязальний (QUADRANT)
0005080420 пластина бітера металева (0007770630)
0005602140 корпус підшипника
0006440161 пас клиновий 644016.1
0000677371 шків
0006744062 зірочка 7Z D35
0000123642 датчик
0006448890 пас
0002356662 штіфт трубчатий 6x40 DIN1481
0002110340 кільце ущільнююче
0006287141 втулка пластикова
0006681211 клапан тиска
0005580990 вимикач (0000131170)
0006577930 пас QPower
0006149023 пластина направляюча наклон камери 614902.2
0001817430 бичі барабана (к-т 2 лів) 7/1675мм
0006289780 пас
0002120310 кільце
0001747660 бичі барабана (к-т 2 шт прав)(LEXION 510, 520, 530, 570)  6/1400мм
0006025611 з'єднання поворотне
0006308820 ланцюг роликовий 10B-1 L118
0002378880 болт M16x130 DIN931
0006054211 зірочка
0006677921 кільце упорне
0006269620 пластина металева
0002354590 заклепка 6x12 DIN660
0006130172 прижим ножа жатки
0009964270 пластина 996427.0
0006762980 вал 676298.0
0007472390 шків 747239.0
0006613820 шайба
0006037591 палець шнека жатки 603759.1
0002367520 підшипник кульковий 6204 2RS
0005558460 вал соломотряса передній (0006709454)
0002120420 сальник 70x60x12
0002339180 болт M5x16 DIN933 (в упак 5 шт)
0006059320 щиток фартуха
0006626270 важіль 662627.0
0002359160 підшипник кульковий
0002430630 кільце стопорне 243063.0
0006308910 ніж жатки 7.5м (збірний)
0002156850 шайба
0009806102 корпус редуктора
0007347840 корпус підшипника клавіші 79,6*99,5*15,8
0000085230 втулка 22*26*13
0009099451 втулка
0002339661 болт M10x25 DIN912
0006833710 втулка металева 18x24x18
0007353961 шнек 735396.1
0006162030 вал 30*1164 (616203.0)
0006301490 втулка варіатора 125x129x75
0000700724 палець металевий (JAG 675-690, 820-880)
0006612201 пас QP
0009854520 втулка
0006034301 пас клиновий 603430.0
0002376630 заклепка 6х17 DIN661 (1 кг)
0009772310 кільце стопорне 977231.0
0006088500 болт M12*95 DIN931
0001336301 пас клиновий генератора (к-т 2шт)
0007665460 шпонка А 8*7*32
0005646982 фільтр салону (TUC 320-580)
0006672511 пас клиновий 667251.1
0006448280 ролік натяжний
0006038251 болт 603825.1
0002359870 підшипник роликовий
0002351640 кільце стопорне
0006160650 корпус з підшипником
0006785133 вал соломотряса D40
0006695490 вал-шестерня
0002373830 болт M10x25 DIN933
0006072321 муфта гідравлічна
0006457880 пружина
0005038142 зірочка 14Z
0002165580 підшипник E35KPPB3 FA140
0002356541 штіфт трубчатий 5x60 DIN1481
0006872070 циліндр газовий 687207.0
0005039372 зірочка 14Z
0006702650 шпонка 9*10*135
0002331310 шайба 28*42*1
0006297322 пас клиновий 629732.2
0006448070 кронштейн металевий
0003526090 палець пластмасовий
0002393941 шайба
0002121400 кільце ущільнююче
0006302141 кільце гумове
0000743030 кришка гумова
0006287870 пас
0002122260 підшипник кульковий
0006032471 пас клиновий
0009833220 скоба 983322.0
0000085600 втулка 35*39*22
0005757592 маточина шківа
0006578351 вал 657835.1
0006675512 пас (к-т 2шт)
0006805841 ланка ланцюга перехідна
0000617012 пас клиновий
0006613622 пас QP
0009391340 палець здвоений 939134.0
0002377090 підшипник кульковий 6203-2RS
0002392100 фітінг
0007588100 пластина металева
0000660340 пас клиновий
0006494310 втулка
0006159080 транспорер похилої камери
0002152050 підшипник
0002448160 шпонка 244816.0
0006434040 палець D22*42,5 вилки мкш металевий
0006289641 пас
0002436420 підшипник 22308es.Tvpb/C3
0000747712 пас клиновий
0007123480 кільце
0002135910 кільце гумове
0006444470 пас клиновий 644447.0
0006160660 підшипник кульковий YEN207
0002113390 кільце гумове
0002152112 ущільнення гумове 32x25.4x3.2
0001817430 бичі барабана (к-т 2 лів) 7/1675мм
0002365520 гвинт стопорний M10x8 DIN916 (0005003092)
0002355350 болт M10x55 DIN931
0006219031 пас QPower
0006032471 пас клиновий 603247.1
0002366340 заклепка 6х23 DIN660
0002159200 фітінг
0006662570 зуб пружинний (0013125901)
0000132300 датчик індукційний
0007659850 пас клиновий 765985.0
0000755420 пластина металева
0006903091 зуб пружинний мотовила
0002394080 манжета 55*63*8
0002344520 кільце стопорне
0002356662 штіфт трубчатий 6x40 DIN1481
0006363410 підшипник кульковий
0005233301 ланцюг
0006292680 диск варіатора 629268.0
0006565010 фільтр паливний
0002155750 кільце стопорне
0006574832 вал 657483.2
0006292200 корпус з підшипником
0002122730 сальник
0006675540 пас клиновий 667554.0
0006298620 шпонка 629862.0
0002121200 ланцюг роликовий
0006007901 ступиця
0002422630 болт M12*45 DIN912
0006675301 пас клиновий 667530.0
0002181180 кільце гумове (упак 5шт)
0007499991 диск варіатора 749999.1
0002160390 підшипник кульковий 6004 2RS C3
0006089821 фланець
0006622710 кільце 662271.0
0006106910 ланка ланцюга
0002384080 кільце гумове
0006267550 плака головки ножа жатки
0006805401 ланка ланцюга 680540.1
0000600150 втулка ножа подрібнювача
0000085120 втулка 18*22*16
0006453420 вал 645342.0
0006089850 зірочка 50Z
0001015480 шпонка (0006302831) 12x8x63
0007558740 ніж подрібнювача
0002343280 шайба
0007535270 тяга різьбова
0007360604 решето верхнє 1739*752 (0007360602)
0005457571 амортизатор газовий
0006444030 пас QPower
0002339820 болт M8x25 DIN605
0000612140 пас
0006228442 фільтр системи вентиляції 622844.1
0002368290 шайба
0002123180 болт M16x1,5x35 DIN961
0006104490 корпус з підшипником
0006895480 шланг 689548.0
0007570040 пластина металева
0002373830 болт M10x25 DIN933
0005546970 пластина бітера відбійного (0006349811)
0009846900 ніж лівий (кукурудза)
0006303571 корпус з підшипником 630357.1
0002130270 кільце
0002156990 підшипник 33212
0000748032 пас клиновий
0002344330 шайба
0002335400 гвинт M8x25
0006112143 ніж жатки з головкою 5,1м (611214.3)
0005602140 корпус підшипника
0001817440 бичі барабана (к-т 2 прав) 7/1675мм
0002354630 заклепка 6х18 DIN660 (уп. 1кг)
0009128000 опора 912800.0
0007421240 болт
0003610520 соленоїд
0000085750 втулка 42*46*22
0002380170 болт
0005441160 підшипник з корпусом (0006614741)
0002153200 кільце повстяне
0006678831 пружина
0007124200 шпонка
0005138200 вал соломотряса (0007350341)
0007358994 шнек 735899.4
0006160681 корпус підшипника RBY207
0006264111 головка ножа жатки
0007790540 шпонка 779054.0
0006610312 пас 17*1910
0006033361 пас клиновий 603336.1
0002364420 болт M8x30 DIN603 (мін. 10шт)
0007775800 сегмент підбарабання (0006639700)
0009414960 труба профільна (939482.0) 941496.0
0006395930 корпус 639593.0
0006833710 втулка металева 18x24x18
0006499340 втулка профільована 649934.3
0002154670 підшипник кульковий 6206-2RSC3
0002154910 кільце
0006446851 пас
0006160681 корпус підшипника RBY207
0002150610 ущільнення 45х55,6х5,3
0006308980 ніж жатки 1,216М
0002181590 кільце
0009390900 шайба
0001775320 бичі барабана (к-т 1лів+1пр) 1305мм
0006448660 пас
0006704011 маточина МКШ
0002375610 болт M10x85 DIN603
0002150980 болт
0002364380 болт M8x16x10 DIN603
0006709910 шпонка A12x8x98 (мін. 5шт)
0005233322 ланка з'єднувальна 30T
0000751532 циліндр гідравлічний (JAG 682-800)
0002157740 підшипник роликовий 22211E/C3
0006826610 диск колеса 14.5/75-20
0002363180 кільце стопорне (мін. 5шт)
0002113770 ланцюг 25,4T
0002181600 сальник 50*80*8*8
0006734120 Кулак поворотный правий
0002170060 шайба
0006662530 втулка
0006827952 шнек наполнения бункера 682795.2
0006778830 пластина металева
0007366891 пластина ротора металева
0002351860 кільце стопорне 72x2.5 DIN472
0006703953 флянець важіля МКШ
0002154090 хомут
0002392570 підшипник 6212 2RSC3
0002351820 кільце стопорне
0007984941 елемент фільтра повітрянного (0007962880)
0009120220 кутник направляючий 912022.0
0006055881 шестерня конічна
0006264061/080 гвинт сегмента з гайкою M6x25
0002163080 болт M8x25 DIN7991
0002378800 шайба
0002335830 болт
0006185001 кришка 605202.1
0000777960 пас клиновий
0006873490 корпус з підшипником
0006444810 диск
0005200680 ланцюг транспортера 38,4t-108ro R (0005201710, 0006305672)
0009202071 ланка ланцюга
0006176300 накладка
0006267830 ланцюг 10B-1 L212
0006574660 шків 657466.0
0009136690 редуктор 913669.0
0006436280 втулка вилки МКШ
0000769100 втулка (JAG 810-900,8500,8550,8700)
0006305652 планка транспортера 4x740
0005559170 прокладка
0000743894 пластина металічна
0002356512 штіфт трубчатий 5x40 DIN1481
0008094030 ланка ланцюга перехідна 10A-1H
0006161280 втулка
0002390250 ущільнення гідроциліндра
0006041640 вимикач 604164.0
0006499340 втулка профільована 649934.3
0003524030 пас
0002384500 шайба (10 шт в упак)
0005558900 вал соломотряса задній (0006056682)
0006219031 пас
0000687101 елемент фільтра масляного
0006094252 диск фрикційний 609425.1
0006311150 шпонка 8*5*75
0002431090 підшипник кульковий 6009
0007671470 ланка ланцюга перехідна
0006871060 напівпідшипник дерев'яний 687106.0
0007760680 шпонка
0006033361 пас клиновий
0006031440 корпус з підшипником (603144.0) (LEX, MEGA, DOM, TUC)
0002349530 болт M8x20 DIN603
0001782720 кільце ущільнююче
0000896020 стопор проволочний 4*230 (JAG 820-900, LEX410-780, TUC 320-480)
0001333200 датчик тиску масла
0006662640 хомут
0006161050 прижим ножа бокового
0006148952 ланцюг транспортера похилої камери
0006656660 шплінт пружинний 3х77
0001765421 пас клиновий
0002425900 шпилька 242590.0
0006295101 пас
0007554402 шнек бункера
0006054562 транспортер елеватора зернового (0006014940)
0008129910 зажим
0006662680 кронштейн
0002114500 манжета
0009843101 планка 984310.1
0008290940 пас
0008078521 пружина
0002156981 ущільнення
0007534952 пластина металева
0002356522 штіфт трубчатий 5x45 DIN1481
0006604090 пас клиновий
0006303540 кронштейн
0006631570 ковпачок предприскорювача 5*58*77
0006674770 пас клиновий 667477.0
0009129913 ланцюг
0000689590 фільтр гідравлічний
0000677690 підшипник UC309 NSK
0002338200 шайба
0006654120 сальник 25*32*4
0007825331 палець ротора посилений
0006736141 пас струмковий 17*1950 673614.1
0006460970 решето верхнє
0006631570 ковпачок предприскорювача
0002134090 кільце
0006450071 корпус із підшипником
0006956930 щиток
0002157000 підшипник кульковий
0009099580 планка пластикова 909958.0
0006125831 пластина металева
0002389250 шпонка
0002331170 підшипник кульковий 6206 2RS/C4
0000687121 елемент фільтра паливного
0006702241 пас
0002364311 шайба пружинна (упак 25 шт)
0000028590 ланка ланцюга перехідна 19,05x13,5
0002386781 кільце гумове 26x3
0007984980 пас генератора
0006627550 планка закладная 662755.0
0006306990 пластина
0008014940 замок ланцюга
0000603063 пас клиновий
0007355030 лист металевий V-подібний
0002384510 кільце гумове
0006033801 пас клиновий
0006264111 головка ножа жатки
0006613450 пас клиновий
0002351500 кільце стопорне
0000617652 тяга (COM 114-228, DOM 76-128, MEDION, MEGA,TUC 320-450)
0006459331 пластина металева
0006292650 фіксатор варіатора пластиквий
0006432080 колодка гальмівна 643208.0
0002119180 підшипник роликовий 32013
0000762182 пластина металева
0006287492 шків
0009398670 камера колеса підбирача
0006176310 накладка бітера 3x75x240
0001334870 кільце ущільнююче (DOM 78-98,JAG 682-980,LEX 410-780,MEGA,TUC 320-340,420-460)
0002385040 підшипник кульковий 6208 2RS
0007732320 ролик натяжний
0009390330 втулка
0000670151 кришка (JAG675-800)
0006316940 гайка
0001752600 ремнабір циліндра тормозного
0002119230 кільце гумове
0002114210 підшипник роликовий 33112
0007448730 пас 9PK2010
0002120310 кільце
0006445340 шайба
0006805774 палець D35*70
0009408740 пластина металева
0002331030 шайба 13*30*6
0002377080 підшипник кульковий
0006612980 пас клиновий 661298.0
0006581760 ліхтар
0006302141 кільце гумове 34,2x3
0002159600 підшипник 3307 2RSR
0006282062 пружина 628206.2
0009117161 демпфер 36*26*19 на жатку з різьбою М8
0002393260 ущільнення гідроциліндра
0006702030 зірочка 24Z
0006421820 ущільнення
0006104460 корпус підшипника RBY206
0006789490 втулка пластикова
0007535340 зірочка
0002355300 болт M10x30 DIN933
0001336351 пас клиновий  13x1550 3A1550 CONTI (поштучно)
0007448290 диск металевий
0008090521 зірочка натяжна
0006448890 пас
0006631570 ковпачок предприскорювача
0006723670 палець металевий
0006296560 шпонка 12*10*157
0002381910 кільце гумове
0006069461 вал-шестерня
0002113450 болт M12*65 DIN931
0007554413 шнек
0005201950 ланцюг транспортера похилої камери 38,4t-107ro (0005400330)
0002352181 болт M10x40 DIN933
0002343060 шайба
0007521922 щітка повітроочисника
0000085850 втулка 50*54*25
0002394120 болт
0001744160 клапан
0002181170 кільце гумове
0005441660 пас клиновий
0002163080 болт M8x25 DIN7991
0000677701 корпус підшипника
0006302070 шайба (0006492840)
0006509061 тяга пластикова
0006444680 втулка
0002163290 підшипник
0002374960 підшипник кульковий 1210KC3
0006675601 пас
0006016040 елеватор зерновий (0006079061)
0006474700 кронштейн 647470.0
0001775320 бичі барабана (к-т 1лів+1пр) 1305мм
0001775880 ремнабір компресора 177 588.0 (0001766271)
0006265110 пластина металева
0006299081 пас клиновий 629908.1
0002373390 болт
0000766342 пластина металічна
0002151190 кільце
0006444030 пас клиновий 644403.0
0002110890 болт M16*1.5*65 DIN961 10,9
0009988521 ланцюг мисовий
0006299990 труба 629999.0
0002116100 підшипник голчастий
0000742950 шток гідроциліндра (JAG 685-695)
0002442020 кільце стопорне 244202.0
0006712090 пас клиновий
0002385230 підшипник кульковий
0002376040 штіфт трубчатий 4x30 DIN1481 (1440394Х1)
0006616351 пружина 661635.1
0006304010 вал похилої камери LEXION
0006768350 датчик обертів
0000085500 втулка 30*34*21
0006784402 шайба 11*61,3*6
0006290360 пас клиновий 629036.0
0002331310 шайба 28*42*1
0002330050 шайба
0005456890 пас 545689.0
0006880652 ніж жатки 3,6 м
0006770702 пластина мотовила бокова
0007358950 зірочка 11Z D35
0006507132 планка транспортера похилої камерри 4x70x682
0006245461 втулка пластикова 35*45*30
0008991110 корпус з підшипником 1206K/C3
0006104460 корпус підшипника RBY206
0006590250 пас клиновий
0009071323 шпонка
0006569540 фільтр гідравлічний в зборі 656954.0
0002167160 кільце гумове
0005535400 решето
0006474670 сайлентблок 25x40x40
0007366881 пластина ротора металева
0009129903 ланцюг
0002378740 болт M10х35 DIN933
0006672500 пас
0007658470 вал редуктора
0006459312 ступиця 645931.2
0002380100 болт M10x50 DIN931
0000617012 пас клиновий
0006474290 сайлентблок 25x50x50
0006829600 циліндр газовий 682960.0
0002387810 кільце гумове
0002351600 кільце стопорне
0000774000 пас клиновий
0007512520 сайлентблок D18*d40*50
0000085510 втулка 30*34*30
0008090521 зірочка натяжна
0006704501 ніж жатки 6,0 м  (670450.1)
0009943150 зірочка
0002351940 кільце стопорне (мін. 2шт)
0006022790 шайба
0009089061 ніж
0009391650 шайба
0006182542 підшипник клавіші соломотряса D30
0002353651 гвинт
0002155250 підшипник кульковий
0002392130 болт
0001795090 вал КПП (COM116-228, DOM108-128, MEGA208,218)
0002353431 болт M6x40 DIN603
0002343810 шайба
0002335680 ланка ланцюга
581/00012 фільтр гідравлічний
0006480683 палець шнека жатки
0000145361 датчик темератури (LEX 410-600, MEDION 310-340, MEGA 350-370. JAG830-980)
0001336351 пас QPower
0000116120 електромотор
0005008911 гайка M45x1,5
0002344030 шайба
0006051211 кронштейн металевий 605121.1
0006193422 втулка гумова
0009203005 ланка ланцюга перехідна
0006055871 шестерня конічна
0000762182 пластина металева
0005024490 кільце гумове 32,2*3
0002389980 болт M12*40 DIN603
0000085530 втулка 30*34*14
0006298591 втулка
0002359110 підшипник кульковий
0002355320 болт
0002181100 ущільнення
0007152500 шланг гідравлічний
0009392590 сегмент ножа жатки (939259.0)
0000733960 сальник (JAG682)
0006287920 пас клиновий
0000665431 сегмент ножа жатки
0005025110 болт M10x25 DIN603
0000085120 втулка 18*22*16
0000107332 кнопка електрична
0006488761 кронштейн 648876.1
0001001440 головка ножа жатки
0002351840 кільце стопорне 62x2 DIN472
0006376060 накладка фрикційна
0002376630 заклепка 6х17 DIN661
0003526100 палець пластмасовий
0006871060 напівпідшипник дерев'яний 687106.0
0006509020 пластина 650902.0
0002376630 заклепка 6х17 DIN661
0002157171 кільце
0002157240 підшипник
0002344910 підшипник голчастий BK2526
0006291932 корпус з підшипником
0006087160 ланцюг
0005602121 підшипник кульковий YET 208U
0000402511 з'єднання поворотне
0000146591 вимикач кнопковий (0000120260)
0009862570 планка зубчата 986257.0
0000677690 підшипник UC309 NSK
0007522121 гайка М40*1,5
0006036122 планка пластикова
0003269160 корпус 326916.0
0000505742 сенсор
0006614510 пас клиновий
0006507170 кронштейн
0002390250 ущільнення гідроциліндра
0002113450 болт M12*65 DIN931
0006622030 Ущільнення
0006030173 пас Qpower
0001788961 р/к насоса дозатора (DOM38-128,MEGA,JAG675-900,LEX405-600,MEDION,TUC320-480)
0006032710 втулка 603271.0
0002393210 корпус підшипника
0000728810 пильник (JAG682-800)
0008014920 ланка ланцюга внутрішня
0000771690 пружина
0002387740 кільце гумове
0007775310 підбарабання (0006639410, 0007775320)
0006330302 пас клиновий 633030.2
0002359860 підшипник роликовий 30206
0002392240 втулка конусна
0005039372 зірочка 14Z
0000834712 циліндр гідравлічний
0006033370 пас клиновий AGROBELTS
0006000801 ущільнення
0000687121 елемент фільтра паливного Hengst 2040SF010 (0000729940)
0002354640 заклепка 6х28 DIN660
0007384411 шланг з фітингами
0006103591 гайка M50*1.5  610359.1
0006662890 стрічка підбирача 666289.0
0000773760 кронштейн (JAG 820-980,8500,8550,8700, LEX 410-590)
0006375341 редуктор МКШ HD
0006037232 кронштейн
0008000210 палець пружинний
0006037591 палець шнека жатки
0006444710 втулка
0006614510 пас
0002156180 підшипник кульковий 3004 2RS
0002379470 гайка стопорна M10 DIN980
0002391690 шайба
0002359110 підшипник кульковий
0006088230 втулка пластикова
0006443691 пас QPower
0000678391 патрубок повітряний
0002164010 болт M10x25 DIN603
0006444052 пас клиновий
0006336720 сайлентблок 633672.0
0002374390 болт M8x16 DIN933
0002355910 болт M16x75 DIN931
0006293390 диск фрикційний
0000085150 втулка 20*23*21
0000739240 зірочка (JAG 682)
0002151710 втулка конусна
0002355550 болт M12*55 DIN931
0007359492 зірочка 17Z
0000614101 корпус підшипника
0006762354 палець жатки подвійний
0002334560 болт бича M12x30 DIN933 10,9
0006426442 пластина элеватора 642644.1
0006436563 редуктор МКШ
0002382100 шпонка
0002151410 підшипник роликовий 33020
0002125740 кільце
0005394582 крильчатка (LEX 405-780)
0006702780 втулка 30,4x38x21
0006611140 пас клиновий 661114.0
0002114180 ланка ланцюга
0005008921 гайка 500892.1
0009118260 планка пластикова 911826.0
0009321530 ланка ланцюга
0002380100 болт M10x50 DIN931
0006032190 палец D30x490
0006264061 гвинт сегмента M6x25
0002118900 кільце гумове
0006259570 шланг 625957.0
0006192850 корпус з підшипником кульковим
0006139970 прокладка (10шт в упак)
0007775510 підбарабання (0006639460)
0000761980 кільце
0002114030 болт
0002182300 кільце ущільнююче
0002160360 сальник
0006265100 втулка  35x43x22
0002369830 болт M8x35 DIN912
0001775330 бичі барабана (к-т 1лів+1пр) 7/1565мм
0002361720 гайка M12 DIN970 К.П. 8
0000028610 ланка ланцюга перехідна CA39
0006367921 болт 6x16 (мін 50 шт)
0006098230 пас варіатора
0006667461 ніж жатки (передня частина)
0002393890 шайба A12
0002113800 болт M8x16 DIN933
0002393690 підшипник роликовий 33209
0007696210 втулка шліцева
0006492790 палець металевий
0006662400 кронштейн 666240.0
0002443590 болт M8x20 DIN912
0006025611 з'єднання поворотне
0000600162 втулка ножа подрібнювача
0002113682 ролік
0006039491 ланка ланцюга з'єднувальна
0002120270 ущільнення гідроциліндра
0002180130 сальник
0000773672 елемент фільтра повітряного
0002152600 кільце гумове
0002164480 болт
0005429200 коромисло
0006784402 шайба 11*61,3*6
0002391090 кільце гумове
0001765431 пас клиновий
0007531511 вимикач кінцевий
0002180190 сальник
0000652940 ніж подрібнювача
0006627161 транспортер елеватора зернового
0001764421 пас клиновий
0000028600 ланка ланцюга з'єднувальна CA39
0006674521 пас привідний (1449337)
0006921561 пластина металева
0007665680 болт 766568.0
0006259991 компресор кондиціонера
0005233322 ланка з'єднувальна 30T
0005057590 болт M10x40 DIN603
0006148952 ланцюг транспортера похилої камери
0006020190 ручка 602019.0
0001747640 бичі барабана (к-т 2 шт прав)(LEXION 540, 550, 560, 580, 600) 7/1680мм
0000112800 комплект проводів електричних
0002137140 кришка
0006395930 корпус 639593.0
0006612370 корпус з підшипниками роликовими
0002127590 пас клиновий
0006507870 зірочка Z9
0009903150 ніж круглий
0007361824 решето
0002156990 підшипник 33212
0006098881 пластина металева
0002355341 болт M10х50 DIN931
0005199851 глазок пальця шнека (0007771990)
0002375190 гайка M16x1,5 DIN971
0009408720 пружина
0009129923 ланцюг
0006448660 пас
0005171771 палець стопорний
0006436560 редуктор МКШ
0000613531 пас клиновий
0006149922 зірочка (670417.0) 614992.2
0002355630 болт
0006395951 зірочка 639595.1
0006674042 корпус з підшипником
0003504630 пас клиновий
0000715251 фільтр повітряний кабіни
0006234271 пас клиновий
0002443720 гвинт стопорний M10x12 DIN916
0002382340 гайка стопорна M12 DIN980
0008014930 ланка ланцюга з'єднувальна
0006267550 планка головки ножа жатки
0006440740 кронштейн 644074.0
0009978890 пластина металева
0006287003 гвинт
0000703101 пас клиновий
0006089850 зірочка 50Z
0002356512 штіфт трубчатий 5x40 DIN1481 (мін 10 шт)
0006452190 ущільнення
0002151341 підшипник
0006672500 пас клиновий 667250.0
0000030530 стопор проволочний 003053.0
0002130600 Сальник (0006302110)
0009191910 втулка
0006921972 кронштейн
0002160840 підшипник 6206 RSC3
0006568700 сайлентблок
0002394070 манжета 55*65,6*5,3
0000652951 втулка ножа подрібнювача
0006626580 ущільнення гумове
0005430923 шнек D220*1300*1534
0009776171 ланцюг
0002643640 циліндр тормозной 264364.0
0002375970 кільце стопорне (мін 5 шт)
0002110912 кільце
0000696431 трос
0002373820 болт M10х20 DIN933
0006560850 шайба
0006330321 кільце 633032.1
0006945720 ричаг металевий
0006304091 планка дерев'яна
0006631070 повзун
0006041380 вимикач електричний 604138.0
0006444480 пас клиновий
0002434520 підшипник NJ211
0002379430 підшипник кульковий
0006510680 диск 651068.0
0006474640 сайлентблок 16x32x17
0006004400 кронштейн 600440.0
0006612660 кільце конусне
0005602131 кільце затискне 560213.1
0006335310 кільце гумове 633531,0
0005233830 втулка D40*13       523383.0
0005233352 ланка ланцюга перехідна 30T
0007559960 пластина барабана 3*177,5*1674
0006626280 кронштейн 662628.0
0002351670 кільце стопорне
0002159611 корпус з підшипником кульковим RCSMF 20FA115
0006612440 пас клиновий
0006099341 палець ролика мотовила
0006733271 зірочка подвійна 58/14Z
0000763943 пластина металева
0006702640 шпонка 9x10x100
0002117830 корпус
0005441660 пас клиновий
0002150620 ущільнення гідроциліндра
0000122341 проводка електрична
0006377710 втулка 637771.0
0007499361 накладка фрикційна 648507.1
0002393860 шайба
0000085750 втулка 42*46*22
0006001181 решето верхнє MEGA360
0006798370 втулка
0000569610 пас
0006033801 пас клиновий 603380.1
0006443691 пас клиновий 644369.1 (к-т 2шт)
0000085450 втулка 27*30,5*15
0007557840 ніж подрібнювача
0002368610 шайба
0002364620 болт M10x60 DIN603
0002359140 підшипник кульковий 6206
0002384490 кільце гумове
0007269810 корпус підшипника 726981.0
0000782721 корпус підшипника
0006054481 пластина металева 605448.1
0009118784 корпус підшипника
0001099750 поворотне з'єднання (0000393890, 0000898102)
0006827961 транспортер елеватора зернового
0006449610 пас QPower
0006290461 втулка 629046.1
0008181010 ланцюг роликовий
0007972941 шайба
0002351371 кільце стопорне (упак 10шт)
0002359180 підшипник
0009844930 вал 984493.0
0000600300 ніж подрібнювача протиріжучий
0006148332 втулка (0006148331)
0006895410 шланг 689541.0
0001326480 підшипник кульковий 6303 2RSC3
0006262961 палець ножа жатки крайній
0009390540 корпус з підшипником
0002414591 заглушка
0006182542 підшипник клавіші соломотряса D30
0006480683 палець шнека жатки
0005008930 кільце стопорне
0002110531 гайка M33x1.5x10 DIN979
0006260001 маточина муфти
0006662490 пружина (0006663000)
0006474300 сайлентблок 36x70x65
0009126660 шпонка
0006441411 пас клиновий 644141.1
0006458302 пальцетримач шнека жатки в к-ті
0002331241 шайба (упак 10шт)
0009846910 ніж правий (0009981040) (кукурудза)
0006112031 сегмент ножа жатки (25шт в упак)
0002359910 підшипник 1206K/C3
0002123170 підшипник кульковий
0006667450 планка ножа жатки
0006868170 стіл
0009390750 прокладка
0001765431 пас клиновий
0006957281 ніж 695728.1
0007530290 щуп копіра
0000687101 елемент фільтра масляного
0002159430 підшипник кульковий 2308/C3
0009146180 шпонка 914618.0
0002156360 сальник
0002383170 болт
0001862246 каталог ROLLANT 46
0006676510 пас клиновий 667651.0
0005519970 корпус підшипника
0000672860 муфта електромагнітна компресора (JAG 830-900, 8550, 8700, MEDION)
0006532680 шайба кріплення бича 653268.0
0000101520 вимикач
0007558740 ніж подрібнювача
0006015960 елеватор (0005534610/0005417820)
0006015960 транспортер елеватора зернового (0005534610/0006012750/0005417820)
0000613600 пас клиновий
0002393671 гайка фланцева H22 DIN74361
0006871060 напівпідшипник дерев'яний 687106.0
0002386330 кільце
0009103141 шестерня конічна
0000127030 вимикач кнопковий
0006311470 кільце гумове
0005687400 шків
0007358960 зірочка 11Z D26
0000600162 втулка ножа подрібнювача
0006679812 пас
0002378910 манжета B1sl40x62x10/12
0002114840 ланцюг роликовий
0006436280 втулка вилки МКШ
0000127551 проводка електрична
0000613600 пас клиновий
0002338431 пас
0009120872 кронштейн кріплення ножа жатки
0007392780 кронштейн металевий
0002184620 кільце
0005429260 тримач (061754.0)
0005200690 ланцюг транспортера 38,4t-108ro (0006306432/0005201720)
0006803412 втулка 680341.2
0002356250 штіфт трубчатий 3,5x36 DIN1481
0006298650 втулка 96*110*113*106
0006551431 втулка 40*42*40
0007550530 дошка стрясна
0000670410 сальник
0002442670 підшипник кульковий 6207 2RSC3
0009121900 ланцюг роликовий 912190.0
0006477110 перегородка 647711.0
0006105790 палець металевий
0006294411 пас
0000901201 пробка різьбова M10*1 (DOM 86, JAG 675-680)
0007353941 шланг 735394.1
0006444191 пас струмковий
0000600172 ніж подрібнювача
0002371212 сальник
0006032471 пас QPower
0006605030 зажим
0005734671 кільце стопорне 4x202
0002349000 шпонка
0002159611 корпус з підшипником кульковим RCSMF 20FA115
0007499991/972 (0007499972/991) варіатор в зборі (603403.0+603402.0) (0007499991 + 0007499972)
0002379830 гайка M6 DIN985
0002356580 штіфт трубчатий 6x16 DIN1481
0002333230 гайка стопорна M12 DIN980
0006264071 гвинт сегмента M6x16
0006328200 вал 632820.0
0005066712 пас клиновий 506671.2
0006509170 пружина 650917.0
0005455580 ролік (LEX 540-780)
0006702510 ланка ланцюга
0008012220 пас
0006703923 важіль МКШ
0003556960 пас
0002374650 болт M6x16 DIN933
0002160380 болт
0006436260 шестерня
0006304010 вал похилої камери LEXION
0002342810 шайба
0006460982 решето нижнє
0006488770 палець D30x50
0002354630 заклепка 6х18 DIN660
0002379470 гайка стопорна M10 DIN980
0002382340 гайка стопорна M12 DIN980
0005039951 зірочка 503995.1
0006782582 підшипник дерев`яний
0000613531 пас
0006265100 втулка 35x43x22
0002358960 підшипник 6005
0002152160 сальник
0002370540 заклепка 6х30 DIN661
0002155170 підшипник кульковий 6205 2RS C3
0006662670 кронштейн
0006488770 палець D30x50
0006667431 головка ножа жатки
0000613531 пас
0002150100 болт M10x60 DIN931
0000616050 ручка зірочкоподібна
0002341760 кільце металеве
0007555080 ланцюг 60HV L=272
0006959180 втулка ножа подрібнювача
0006617110 половина підшипника дерев'янного
0005546970 пластина відбійного бітера
0002387823 підшипник кульковий 6311 2RSC4
0006102360 пластина металева
0002351820 кільце стопорне
0000117801 датчик положення (0000117800)
0006788563 зірочка елеватора 7Z D26
0006508432 ланцюг транспортера похилої камери 38.4 L94  (упак 2 шт)
0002393870 шайба A8
0001000140 щітка сітки радіатора
0000505520 хомут
0009118430 шестерня 911843.0
0006090130 труба з кронштейном
0007776270 пластина металева
0006613970 шків
0006009111 ущільнення
0007384500 шланг гідравличний
0005138240 вал соломотряса D35 (0001769680)
0009416560 вилка 941656.0
0006035031 втулка
0005459140 фільтр паливний сепаратор (0001749431) (LEX580-780, MEGA, MEDION, JAG 810-980)
0000764031 пас клиновий
0007785710 диск варіатора
0002389520 болт M16x45-Mkl DIN933
0006003782 вал бітера
0005200690 ланцюг транспортера 38,4t-108ro (0006306432/0005201720)
0002155360 підшипник кульковий 6305 2RSC3
0000737860 шкворінь (JAG682-800)
0002384480 кільце гумове
0006610312 пас 17*1910
0000940310 кільце гумове
0006286020 втулка
0000670530 кронштейн металевий (JAG675-800)
0006675540 пас QPower
0006445390 пас 22x8464 LA
0002442850 підшипник 6307 RS C3
0002356580 штіфт трубчатий 6x16 DIN1481
0001749161 ремнабір МКШ
0006795502 муфта з'єднувальна (0006499340)
0006710131 пас клиновий (COM 114,115,228-116/DOM 88,98,118-108/MEGA 202,203,204,208,218)
0009580036 шайба 45*55*1
0000660340 пас клиновий
0002356842 штіфт 8x70
0006702870 диск варіатора
0006424901 зірочка
0009193560 камера колеса підбирача
0000960290 гвинт пустотілий
0006334050 кільце (10шт в упак)
0001749380 муфта
0002180500 кільце гумове
0006507830 транспортер похилої камери
0007670571 пас клиновий 767057.1 GATES
0006051341 зірочка 17Z
0009120090 кутник направляючий 912009.0
0006672490 пас клиновий 667249.0
0006031440 корпус з підшипником (603144.0) (LEX, MEGA, DOM, TUC)
0006434040 палець D22*42,5 вилки мкш металевий
0009118380 шестерня конічна 18Z
0001773090 полоса повстяна
0006571881 трубка паливопроводу 5150 ММ
0006243520 шайба D32x7 (мін. 5шт)
0006785220 підшипник дерев`яний
0002142470 шпилька
0002351550 кільце стопорне
0002123260 кільце ущільнююче
0006475101 корпус підшипника 647510.1
0002383470 манжета
0002180971 пильник
0007420261 пас  742026.1
0006788563 зірочка елеватора 7Z D26
0005558900 вал соломотряса задній (0006056682)
0006736141 пас струмковий 17*1950 673614.1
0002151780 підшипник
0006099341 палець ролика мотовила
0002163300 підшипник кульковий GE40kppb3FA140
0006695480 втулка
0006449660 пас
0002114650 болт 1/2-13x1 1/2
0002390090 ущільнення гумове 25x33x6
0006000511 втулка 10x14x11
0002140090 манжета As40x80x7
0006301490 втулка варіатора 125x129x75
0007512510 сайлентблок D18*d40*25
0006264071 гвинт сегмента M6x16
0006331540 заглушка (упак 5шт)
0006018190 транспортер елеватора колосового 38,4 162ro40pl (0007353670, 0005308930)
0006470722 подовжувач стрясної дошки
0006778830 пластина металева 677883.0
0007965190 фільтр вентиляціїї картера
0002389740 підшипник кульковий 6006 RS
0002339661 болт M10x25 DIN912
0006614290 пас
0002351800 кільце стопорне
0009510034 шпонка 951003.4
0007672100 ланцюг роликовий
0002151130 ущільнення гідроциліндра
0002121360 болт
0006454610 пластина 645461.0
0006442370 втулка 644237.0
0002161880 підшипник Zea 206
0009118481 диск муфти 911848.1
0006162860 сегмент 616286.0
0006006913 пластина захисна
0002390490 болт M12*30 DIN933 Mkl
0006305652 планка транспортера 4x740
0002163040 болт M12*75Kl DIN931 (мін. 5шт)
0006762360 пластина металева прижимна 676236.0
0006575470 шків натяжной 657547.0
0007351031 пружина
0002348210 підшипник кульковий
0009805450 шайба
0006161090 сегмент ножа бокового
0009813681 пластина права
0006461261 зірочка 19Z
0000600162 втулка ножа подрібнювача
0009129923 ланцюг
0007534972 пластина металева
0002355230 болт M8x70 DIN931
0000772760 пас клиновий
0006481680 кожух карданного валу
0006379980 вилка МКШ
0001775320 бичі барабана (к-т 1лів+1пр) 1305мм
0000028640 ланка ланцюга внутрішня
0001747650 бичі барабана (к-т 2 шт лів)(LEXION 510, 520, 530, 570)  6/1400мм
0006289780 пас
0002350830 шплінт 3,2x18 DIN94
0002365100 болт+ гайка к-т M10x20x12 DIN603
0002181060 кільце металеве
0006292650 фіксатор варіатора пластиквий
0002333310 гайка (уп 10 шт)
0000652951 втулка ножа подрібнювача
0002392240 втулка конусна
0000781810 пластина швирялки зубчата (комплект 4л+4пр)
0006298550 шпонка пластикова
0002359890 підшипник кульковий
0006942120 шкворінь
0006444041 пас клиновий
0002168720 сальник
0005208630 планка дерев"янна
0006671181 шланг
0002370850 пробка
0006450981 планка дерав'яна
0005558460 вал соломотраса (0006709454)
0006616670 підшипник дерев'яний
0000695153 фільтр кондиціонера
0007420261 пас QP
0006021350 прокладка паперова редуктора
0006458110 вал 645811.0
0001747630 бичі барабана (к-т 2 шт лів)(LEXION 540, 550, 560, 580, 600) 7/1680мм
0009848850 пас клиновий
0009034490 втулка 903449.0
0002388420 кільце
0008090531 зірочка
0000782281 пластина швирялки гладенька (к-т 8 шт)
0002168740 кільце
0001788961 р/к насоса дозатора
0006833700 втулка
0009118260 планка пластикова 911826.0
0006672420 пас клиновий 667242.0
0002155170 підшипник кульковий 6205 2RS C3
0002381940 ущільнення гумове
0002359190 підшипник кульковий
0002343200 шайба
0001765431 пас клиновий
0008248360 фільтр гідравлічний
0006703953 флянець важіля МКШ
0002113682 ролік
0002365100 болт+ гайка к-т M10x20x12 DIN603
0002114840 ланцюг роликовий 16BH
0006258840 терморегулятор 625884.0
0000107400 вал D10x67 (COM 114-128, DOM 78,88,98, MEGA 202-218,350-370, Medion 310-340)
0002356803 штіфт трубчатий 8х40 DIN1481
0006560280 пас клиновий
0006009111 ущільнення
0006444690 кільце
0007512510 сайлентблок D18*d40*25
0002157760 підшипник кульковий 33207
0002334560 болт бича M12x30 DIN933 10,9
0000085330 втулка 26*30*19
0001774601 прокладка
0007123261 кільце гумове 712326.1
0001769510 пластина металева
0006288880 пас клиновий
0006098610 трубка установочна 609861.0
0006572881 фільтр паливний
0006612201 пас клиновий
0002136871 штіфт трубчатий 6x60 DIN1481
0006038391 редуктор кутовий
0002386400 підшипник роликовий конічний
0002151120 сальник
0006034060 диск варіатора 603406.0
0002159600 підшипник 3307 2RSR
0002442840 підшипник кульковий 6304 2RS
0002358950 підшипник кульковий 6000Z
0006032471 пас клиновий
0002391230 підшипник кульковий
0006507132 планка транспортера похилої камерри 650713.2
0006626242 корпус з підшипником
0006488770 палець D30x50
0002448160 шпонка 244816.0
0007785811 ущільнення 778581.1
0006080141 муфта кукурузної жатки D40*D130
0000085240 втулка 20*26*37
0000686650 насос підкачуючий H11k06
0002383520 болт M6x22 DIN912
0006710131 пас 22/C2972 LI (COM 114,115,228-116/DOM 88,98,118-108/MEGA 202,203,204,208,218)
0002161010 підшипник
0002366530 гайка корончата M12 DIN979
0006678840 флянець 667884.0
0006474650 сайлентблок 18x34x42
0002128020 кільце металеве
0002355860 болт M16x50 DIN933 (мін. 5шт)
0002440750 сальник 244075.0
0002351341 кільце
0000140851 проводка електрична
0006733092 зірочка 15Z 673309.2
0006474500 ущільнення гумове
0006835121 кришка
0000617001 пас
0002339820 болт M8x25 DIN605
0006839840 ущільнення 683984.0
0002356482 штіфт трубчатий 5x28 DIN1481
0006499891 вал МКШ
0002375752 штіфт трубчатий 8x45 DIN1481
0002180150 кільце металеве
0006267560 головка коси 626756.0
0005523120 ланцюг роликовий
0006037880 корпус підшипника 603788.0
0006307481 пластина металева
0006563060 кільце гумове 3x58
0006762354 палець жатки подвійний 626295
0006806111 ланка ланцюга внутрішня 38,4
0006616361 пружина 661636.1
0006406531 пас клиновий 640653.1
0002351930 кільце стопорне
0002359890 підшипник  кульковий
155/25/180/1250J виток
0007236971 фільтр паливний
0008603500 палець пружинний (0008221380)
0006307481 пластина металева
0002132180 кільце гумове
0006294230 корпус з підшипником 50*110*33
0006298050 шків
0005422222 шнек
0006444030 пас
0006633411 сегмент підбарабання для зерна
0006507950 захист 650795.0
0002369430 прес-маслянка BS 6x1 DIN71412
0002338361 манжета
0006672480 пас зубчатий 667248.0
0006672520 пас клиновий 667252.0
0002122200 підшипник голчастий NK42/20
0000743885 пластина металева (JAG 682-800)
0002377992 штіфт трубчатий 6x30 DIN1481
0006674570 пас клиновий 667457.0
0006260001 маточина муфти
0006441500 втулка
0009099580 планка пластикова
0001747660 бичі барабана (к-т 2 шт прав)(LEXION 510, 520, 530, 570)  6/1400мм
0006701453 зірочка 670145.3
0006675512 пас (к-т 2шт)
0002359880 підшипник роликовий 30208
0006957242 корпус підшипника
0000755702 колесо швирялки
0006979050 чохол на муфту
0002333300 штуцер рызьбовий 4-М8х1 (уп 10 шт)
0009120960 ланцюг 912096.0
0005025110 болт M10x25 DIN603
0009846752 планка 984675.1
0009392970 пас клиновий к-т 2шт
0008081132 зірочка
0006428802 шнек 642880.2
0006160650 корпус з підшипником PEA208
0000028660 ланка ланцюга внутрішня CA39
0006442250 тяга 644225.0
0006440161 пас клиновий 644016.1
0006679570 пас (1401208)
0002110340 кільце ущільнююче
0006703723 пластина металева
0006006410 вал 600641.0
0006662080 кронштейн
0002151900 болт
0002386781 кільце гумове
0006481190 зірочка14/17Z D93x47
0006507870 зірочка Z9
0000600172 ніж подрібнювача
0007587120 ланка ланцюга з'єднувальна
0006153060 напівсегмент ножа жатки
0006375050 шестерня
0006459321 зірочка шнека жатки 56Z
0002377710 підшипник кульковий 6206 RS
0000028600 ланка ланцюга з'єднувальна CA39
0006264111 головка ножа жатки
0007557871 ніж подрібнювача 755787.1
0008015070 втулка
0006617110 половина підшипника дерев'янного
0006161060 ніж боковий
0006693251 прокладка редуктора паперова D314 * 0.3
0006072311 муфта 607231.0
0000028640 ланка ланцюга внутрішня
0006440161 пас клиновий 644016.1
0001000140 щітка сітки радіатора
0006149743 зірочка 86Z
0002160201 ущільнення
0006508990 пружина 650899.0
0002393380 шпонка
0006334110 кільце гумове 633411.0
0009390470 корпус підшипника
0006827510 пластина металева
0005440491 пас клиновий
0002120480 кільце ущільнююче
0009121990 зірочка 9Z  41,4tlg
0002111801 болт M12*55 DIN603
0009121850 зірочка  9Z 41.4tlg
0007512530 сайлентблок 751253.0
0001764421 пас
0000402511 з'єднання поворотне
0005734700 поршень 573470.0
0002445812 штіфт 10x80 (в уп 5 шт)
0006102944 стеблепідіймач (0006262991)
0007608701 пас клиновий
0009920952 пластина металева
320/120/310/5000 J виток шнека 320/120/310/5000J
0006130172 прижим ножа жатки
0002369430 пресмаслінка
0006458990 пластина металева
0006709880 ущільнення 50*65*10
0006228570 патрубок
0009978632 щиток
0006703953 флянець важіля МКШ
0006923860 муфта
0002122290 підшипник 6007 2RSC3
0006161090 сегмент ножа бокового
0006269310 важіль МКШ HD
0000656410 ніж подрібнювача (кукрудза)
0000613531 пас QPower
0007269801 корпус підшипника 3*170*128
0009862812 днище барабана
0006595652 фільтр
0006616351 пружина 661635.1
0007351060 підшипник дерев'яний 735106.0
0002381320 гайка стопорна М8 DIN980
0000085340 втулка 26*30*24
0006330200 шпонка 633020.0
0006979620 шланг 697962.0
0006568601 насос гідравлічний
0006612450 пас клиновий 661245.0
0005460810 циліндр газовий сидіння
0002154930 втулка конусна
0002379830 гайка M6 DIN985
0006537931 пружина
0001015230 шпонка (0000076150) 10x8x50
0006112041 напівсегмент
0002156650 ущільнення
0009846900 ніж лівий (кукурудза)
0002335330 болт (упак 5шт)
0006474650 сайлентблок 18x34x42
0006159040 транспортер похилої камери
0005201630 планка
0002154230 болт M12*45Mkl DIN933
0002445790 штіфт трубчатий 10x65 DIN1481
0000782721 корпус підшипника
0006662940 підшипник роликовий 620216DDU
0006017551 підбарабання DOMINATOR
0009182380 зуб пружинний (0009726650)
0002155210 болт M10x25 DIN933  10.9
0007368720 ніж подрібнювача 736872.0
0002150540 кільце гумове
0002155710 обойма підшипника внутрішня JM207049
0006574832 вал 657483.2
0006257450 термостат 625745.0
0006305700 планка пластикова
0006611280 пас
0008090521 зірочка натяжна
0007733150 фільтр паливний (0000687110)
0006674521 пас привідний
0001748570 ремонтний набір
0000896500 бачок розширювальний масла
0006741435 зірочка 7Z D30
0006375070 шестерня
0002394221 сальник 50x35x10
0006959180 втулка ножа подрібнювача
0006672701 шків
0001767600 клапан
0006690373 наконечник тяги
0006105890 ланцюг транспортера похилої камери 38.4 L102
0006097620 пас QPower
0007420261 пас
0006449660 пас QPower
0006363400 корпус з підшипником в зборі
0009846710 ніж правий (трава)
0002386781 кільце гумове 26x3
0002116910 кільце
0006509031 кронштейн 650903.1
0006674770 пас клиновий 667477.0
0006051341 зірочка 17Z
0006627161 транспортер елеватора зернового
0006674560 пас клиновий
0009620044 болт M12*100 DIN933
0005458620 амортизатор газовий
0000111100 потенціометр
0002389041 болт M18x2x45 DIN912
0009128140 редуктор
0002116011 кільце ущільнююче
0009389660 башмак(пластина металева)
0006267481 прижим ножа жатки
0002120291 кільце
0001336351 пас генератора(1 к-т=2шт)
0006956100 пас зубчастий 695610.0
0009834011 ексцентрик
0006474680 сайлентблок
0006612440 пас клиновий 661244.0
0006105890 ланцюг транспортера похилої камери 38.4 L102
0006033370 пас клиновий
0006471271 решето верхнє 694*1739
0009129923 ланцюг
0009845420 підбарабання
0009034480 втулка 30*34*30
0002384461 кільце гумове
0002351890 кільце стопорне
0002386771 кільце гумове
0005025110 болт M10x25 DIN603
0007670571 пас клиновий
0006704020 шків 670402.0
0002384461 кільце гумове
0001747650 бичі барабана (к-т 2 шт лів)(LEXION 510, 520, 530, 570) 6/1400мм
0006778760 втулка пластикова 677876.0
0000085230 втулка 22*26*13
0002336440 кільце
0006460230 кільце 646023.0
0006030160 башмак варіатора
0002122050 кільце
0000769371 прокладка гумова
0002125970 ланцюг роликовий
0002390240 ущільнення гідроциліндра
0002384080 кільце гумове
0006488680 зуб граблини 648868.0
0005387141 пас клиновий (TUC 320-480, 560-580)
0000610551 корпус підшипника
0002136981 штіфт трубчатий 10x55 DIN1481
0006438380 кожух радіатора металевий
0002138020 гайка
0006304091 планка дерев'яна
0005449230 комплект кілець
0014104950 ланцюг роликовий 08B-1 (0002126132)
0002429880 гайка
0001336400 пас клиновий
0001365050 ущільнення
0006377670 втулка металева
0006293390 диск фрикційний шнека (0006195101)
0000773821 елемент фільтра повітряного
0002115140 кільце гумове
0006375030 шестерня
0006678911 пас GATES
0006551431 втулка 655143.1
0009843395 планка
0002369420 прес-маслянка AS6x1 DIN71412 (мін. 25шт)
0007672100 ланцюг роликовий
0002117450 кільце стопорне
0002333230 гайка стопорна M12 DIN980
0006265100 втулка  35x43x22
0006613950 кронштейн
0006012160 транспортер елеватора зернового (0007572200/0007359160)
0006297691 пас QPower 17*2200
0002358950 підшипник кульковий 6000Z
0002351850 кільце стопорне
0005449260 фільтр гідравлічний
0008510090 супорт/держатель
0002384470 підшипник кульковий
0002335810 ланка ланцюга з'єднувальна
0002390760 ручка
0006683962 радіатор водяний Lex460-440 (OM401LA)
0006560160 ущільнення
0007528742 пластина ротора металева
0006049814 пластина ущільнююча 604981.4
0009848034 втулка
0006034081 диск варіатора 603408.1
0006827461 шнек зерновий
0002386240 підшипник голчастий HK3520
0006667431 головка ножа жатки
0002167160 кільце гумове
0006563060 кільце гумове 3x58
0009846700 ніж лівий (трава)
0007358880 шестерня конічна
0006612391 пас клиновий 661239.1
0002386930 фітінг
0006034301 пас клиновий 603430.0
0006672420 пас клиновий 667242.0
0005557680 пластина бітера  відбійного (0006085491) (TUC 320-430, MEGA 202-204, DOM 86-98)
0006098870 підшипник ковзання
0006440070 вісь ролика натяжного
0006495051 ежектор
0009075793 камінь заточний (квадратний) 907579.3
0000523931 пас клиновий
0007557871 ніж подрібнювача 755787.1
0009244830 пружина 924483.0
0002358690 підшипник кульковий
0000850620 поршень (LEX410-560)
0002378000 болт M6x60 DIN931
0000774000 пас клиновий
0006494310 втулка
0001817440 бичі барабана (к-т 2 прав) 7/1675мм
0000781810 пластина швирялки зубчата (комплект 4л+4пр)
0002394080 манжета 55*63*8
0006030160 башмак варіатора
0006296090 вілка з різбленням
0006762360 пластина металева прижимна 676236.0
0002147690 болт M16x1,5x50 Iso8765 10,9
0006694870 втулка 60*65*40
0007535330 зірочка
0000128400 датчик втрат зерна (DOM 108-128, MEDION 340, MEGA 208,218,360,370)
0006449420 пас
0002110850 кільце ущільнююче
0001759260 втулка
0002350970 шплінт 5x36 DIN94
0006506962 вал похилої камери
0009075271 шайба
0002335040 кільце гумове
0002344900 підшипник
0006702650 шпонка 9*10*135
0002351860 кільце стопорне 72x2.5 DIN472
0006098931 кронштейн
0000617592 кронштейн (COM 114-228, DOM 78-98, LEX480,560-595,670,730-780, MEGA, MEDION)
0006257220 ключ 625722.0
0002153540 штіфт трубчатий 10x14 DIN 7346
0009408510 кожух карданного валу
0006260743 вал
0001817310 виток шнека D220
0000895601 втулка
0006152640 пластина металева
0002336490 кільце гумове
0002151710 втулка конусна
0000028580 ланка ланцюга з'єднувальна 19,05x13,5
0006803202 ніж 680320.2
0005009242 палець металевий
0002378410 болт M16x80-CP DIN931
0006873550 сайлентблок 25*55*60
0002383530 кільце гумове
0002392750 манжета 50x60,6x5,3
0005120870 пас клиновий 512087.0
0000028610 ланка ланцюга перехідна CA39
0002390080 ущільнення гумове 25x33,6x7
0002392740 ущільнення 50x60x7,5
0002355330 болт M10x45 DIN931
0000670540 корпус з підшипником (JAG 675-800)
0002436131 підшипник роликовий 22209E
0006245921 опора гумова
0002137160 гайка стопорна M8 DIN985
0009968071 планка
0006260001 маточина муфти
0006804800 ланцюг
0002133070 ущільнення A54x81x10
0006305662 планка транспортера 4x740
0006614270 пас клиновий
0002377611 винт M12x30
0006021090 вал-шестерня 602109.0
0002160390 підшипник кульковий 6004 2RS C3
0006423671 кільце 642367.1
0006234271 пас клиновий 623427.1
0000687090 елемент фільтра паливного
0006762354 палець жатки подвійний
0006616670 підшипник дерев'яний
0005199851 Глазок пльца шнека (0007771990)
0002157300 сальник
0009129933 ланцюг
0009245200 ланка ланцюга перехідна 924520.0
0006443171 шків
0002358700 підшипник кульковий 6205 2RS
0009121990 зірочка 9Z  41,4tlg
0006099351 ролик мотовила
0005080420 пластина бітера металева (0007770630, 0007342910)
0006038370 вал
0006612450 пас клиновий GATES 661245.0
0002440310 підшипник кульковий
0006173230 втулка варіатора 62x66x100
0002358100 болт M12*80 DIN912
0009211790 кожух карданного вала (0006504571)
0006445370 пас клиновий 644537.0
0002353680 болт M8x90 DIN603
0006572071 вал контрпривода
0002188900 гвинт
0007964500 пас
0006291830 пластина металева
0006056971 ущільнення
0000763922 пластина металева
0006332150 кільце гумове
0006875270 шнек 687527.0
0002157080 болт M10x45-Mkl DIN931
0009103141 шестерня конічна
0001336400 пас клиновий (0372258)
0000788642 пластина металева
0002339221 кільце 35*2,5
0005199851 глазок пальця шнека (0007771990)
0006379991 корпус підшипника мкш
0000777960 пас клиновий
0002392490 болт M8x100 DIN912
0002381890 кільце гумове
0006699160 палець вилки МКШ HD 30,5x53,5
0001336420 пас клиновий
0006176040 шнек 617604.0
0009857140 ступиця (0009844661)
0002384490 кільце гумове
0002137170 шайба
0001015230 шпонка (0000076150)
0000085530 втулка 30*34*14
0006335870 гайка M28*1.5 iso8675
0000762224 кільце
0006477520 шахта елеватора
0006903091 зуб пружинний мотовила
0000763912 пластина металева
0001365171 сальник (0002018761)
0002363300 болт M8x25 DIN7991
0006676180 корпус з підшипником в зборі 667618.0
0002350910 шплінт 4x36 DIN94
0008198093 кільце муфти 125,5x129,5x12
0002121650 кільце ущільнююче
0001765440 пас клиновий
0002393880 шайба A10 (мін. 50шт)
0006125581 пластина металева
0001787380 зеркало
0006260071 вал
0006009810 ланцюг роликовий 208A L=34
0005546970 пластина бітера відбійного (0006349811)
0002382020 підшипник кульковий 6008 2RS
0009565901 вал
0002393960 болт M6x90 DIN931
0009847332 кільце металеве
0006379910 палець вилки мкш 26*22*42,5
0006021251 прокладка паперова редуктора
0001752600 Циліндр тормозний
0006152610 пластина металева
0006021161 болт колеса M22x1,5x65
0006085382 шнек вигрузний
0006674541 пас клиновий 667454.1
0006474670 сайлентблок 25x40x40
0008223680 циліндр гідравлічний
0000714431 вставка у вимикач
0006474310 сайлентблок 36x70x90
0002393910 шайба
0006033090 башмак варіатора
0002153571 вимикач сигналу гальм
0006568030 розподільник 656803.0
0006485280 кронштейн металевий
0002375790 болт M10x40 DIN7991
0000677690 підшипник
0006299821 зірочка 629982.1
0000110210 потенціометр
0006168261 палець протиріжуючий
0009118402 кронштейн 911840.2
0006424850 зірочка 14/14Z D30
0006035322 болт M12*1.5*81
0005449290 ущільнення
0002351840 кільце стопорне 62x2 DIN472
0002158960 кільце
0005490990 пас
0002150050 шайба контактна
0000028610 ланка ланцюга перехідна CA39
0002159141 підшипник кульковий 6209 RS C4
0005459931 елемент фільтра повітряного
0006590250 пас клиновий 659025.0
0000085500 втулка 30*34*21
0006839030 флянец 683903.0
0002447850 шпонка
0006481163 важіль мкш
0002151720 шайба
0002160880 підшипник 22207 CC-W33es
0006051273 вал D26*293
0002393790 кільце
0002381540 болт
0002181880 кільце гумове
0000085590 втулка 35*39*13
0006614290 пас клиновий 661429.0
0005441720 пас
0002351630 кільце стопорне
0002382810 шайба
0000786611 пластина металева
0006788563 зірочка елеватора 7Z D26
0002122210 кільце гумове
0006192860 підшипник кульковий
0006604230 пас
0002152060 сальник
0006667431 головка ножа жатки
0000603063 пас клиновий 22*14*3530
0002351510 кільце стопорне
0006488680 зуб граблини 648868.0
0002370540 заклепка 6х30 DIN661
0000772990 соленоїд
0000765090 втулка (JAG 810-980,8700,8550)
0002110170 пильник
0000146752 вимикач (0000137890)
0001336420 пас зубчатий генератора
0002336710 шайба
0002356803 штіфт трубчатий 8х40 DIN1481
0006662960 підшипник 6206
0007949930 прокладка
0008004441 пружина
0006112143 ніж жатки без головки 5,1м (611214.3)
0006704011 ступиця МКШ
0002377080 підшипник кульковий
0006286760 кронштейн
0009848850 пас QPower
0006162141 регулювальна штанга
0006448920 пас
0000739720 ланцюг 16B-1 L32 (JAG682)
0002382340 гайка стопорна M12 DIN980
0007587190 пас клиновий
0002392740 ущільнення
0005120870 пас клиновий 512087.0
0009272100 пружина 927210.0
0006099351 ролик мотовила
0006193402 скоба
0002117560 запобіжник 15А
0002161250 кільце
0006295710 гвинт натяжний
0002159420 підшипник роликовий 81112Tn
0000085140 втулка 20*23*14
0006613782 пас клиновий 661378.2
0006702790 втулка 30,4x34,3x21
0002138240 шпилька
0006290461 втулка 629046.1
0006102944 стеблепідіймач
0001336332 елемент фільтра масляного
0001336021 фільтр паливний
0006001174 решето нижнє MEGA360
0000682400 пластина (JAG 810-900)
0007497120 пас QP
0000774000 пас
0002390280 кільце гумове
0000695153 фільтр кондиціонера
0006112041 напівсегмент
0009391330 пластина 939133.0
0002338950 шайба 17*30*2
0002163821 болт M20x150 DIN931
0006009810 ланцюг роликовий 208A L=34
0006508432 ланцюг транспортера похилої камери 38.4 L94
0002153380 сальник 45*62*7 вилки МКШ
0006626611 ущільненя гумове 3x60x2432
0006614510 пас
0002393890 шайба A12 (мін. 50шт)
0006955932 вал 695593.2
160508 /CL5E штіфт пружинний 5X100 50/CSOM
0009942800 кришка
0002155250 підшипник кульковий
0006612130 шпонка 661213.0
0002110750 гвинт
0000772661 щітка ущільнююча
0006441140 кронштейн
0002155400 підшипник кульковий
0006306422 планка транспортера похилої камери
0006815231 ущільнення 1575х45х3
0006897180 трубопровід 689718.0
0007669650 труба
0006702780 втулка 30,4x38x21
0009129913 ланцюг
0006375090 кришка
0006442230 втулка
0006610930 пас клиновий 661093.0
0002378620 кільце гумове
0006873011 корпус з підшипником
0000734810 хвостовик (JAG 682)
0006298570 шпонка пластикова
0006264080 гайка сегмента M6
0009120910 зірочка 912091.0
0006029341 трубка гідравлічна
0000085240 втулка 20*26*37
0002444570 гайка головки ножа М20х1,5
0002386771 кільце гумове
0002335030 болт M8x25 DIN603
0002158120 болт M6x120 DIN912
0002131490 кільце металеве
0002151170 болт
0006560810 пружина
0006161050 прижим ножа бокового
0002389460 гайка M16x1,5 (мін уп 10шт)
0006613450 пас клиновий 661345.0
0009129933 ланцюг
0002371271 сальник
0002359320 підшипник
0002392440 кільце (10шт в упак)
0002389340 болт зрізний
0002351550 кільце стопорне
0002392230 підшипник кульковий
0006004612 ущільнення гумове
0007123231 кільце гумове
0000841010 контейнер
0002370680 болт M8x20 DIN7991
0006675611 пас клиновий 667561.1
0006743894 пластина металева
0002180441 сальник
0002160880 підшипник 22207 CC-W33es
0002392750 манжета 50x60,6x5,3
0002364750 болт M6x16 DIN603 (в уп 10 шт)
0007350360 втулка конусна
0006257460 радіатор опалювача кабіни
0002130550 втулка конусна
0006663150 гайка 666315.0
0002393970 кільце
0002161740 підшипник
0002361710 гайка M10 DIN970
0006240540 шпонка
0002147690 болт M16x1,5x50 (0002142130) 10,9
0006297691 пас 17*2200
0006440190 кільце 644019.0
0006701990 пальцетримач шнека жатки
0002125740 кільце
0005784640 фільтр гідравлічний
0006445380 пас клиновий 644538.0
0002358820 втулка конусна металева
0007558740 ніж подрібнювача
0002134640 кільце гумове
0006264080 гайка сегмента M6
0002332620 сальник
0002158380 кільце гумове 11.3*2.2
0002139191 ролік
0002424780 болт M20x50 DIN933
0001770540 тяга рульова
0006675301 пас
0007983980 муфта еластична (0006575560)
0006287621 втулка
0002111541 сальник
0001747630 бичі барабана (к-т 2 шт лів)(LEXION 540, 550, 560, 580, 600) 7/1680мм
0000564410 клапан електромагнітний (0002182090)
0005201950 ланцюг транспортера похилої камери 38,4t-107ro (0005400330)
0001421670 фільтр повітряний малий
0002448280 заклепка C4x15
0009862570 планка зубчата 986257.0
0006474680 сайлентблок
0002114840 ланцюг роликовий
0001817320 виток шнека D220
0003594841 палець пружинний
0006334450 кільце гумове
0006604880 пас
0002130600 сальник (0006302111)
0006267481 прижим ножа жатки
0006979030 чехол на швидкорозємну муфту папку
0006693990 шестерня кпп
0002163290 підшипник GE30KPPB3 FA140
0002334560 болт бича M12x30 DIN933 10,9
0006332310 сальник
0002380780 манжета
0002348860 кільце гумове
0006672550 пас клиновий (Lexion 410-485)
7700053185 ролік
0002358430 кільце стопорне
0006696090 втулка з'єднувальна
0006155581 подовжувач
0006406531 пас клиновий (1901251)
0002142030 гайка
0002436860 підшипник 30311a
0002181600 сальник 50*80*8*8
0006674270 пас клиновий 667427.0
0002340590 прокладка
0001001440 головка ножа жатки
0001771210 пильник
0000748032 пас клиновий
0006704231 ніж жатки 6,6 м.(0006308920)
0002378331 підшипник кульковий 6208K 2RSC3
0007523000 кронштейн металевий
0006702540 фартук
0002159470 манжета 55x100x4
0006474660 сайлентблок
0006454831 ланцюг роликовий
0006499450 вал МКШ
0006442092 пас клиновий 644209.0
0006951521 вал жатки 695152,1
0000743864 пластина металева
0006304271 оглядове вікно
0006862330 пластина металева
0006778760 втулка пластикова 677876.0
0006363400 корпус з підшипником в зборі
0005092060 пас
0000146591 вимикач кнопковий (0000120260)
0007514741 втулка металева
0006262951 палець жатки подвійний (0006762354)
0002389810 болт M18x65Mkl DIN931
0006575940 важіль 657594.0
0002130600 сальник 4*10*4.5 (0006302111)
0006054211 зірочка 605421.1
0006443920 пружина металева 1.5*12*46
0002380060 гайка стопорна М10 DIN980
0006424890 шайба 11*61,3*8,5
0006560280 пас QPower
0002154930 втулка конусна
0005394430 пас
0009410850 вилка карданного валу
0006481660 ланцюг роликовий 648166.0
0006605030 зажим (0007499960)
0006932370 амортизатор
0006710121 пас
0006433970 шланг 643397.0
0002361690 гайка M6 DIN970 (мін. 25шт)
0002363300 болт M8x25 DIN7991
0007555090 ланка ланцюга з'єднувальна 12A-1E
0001330320 фільтр оливи (DOM 96-106, JAG 675-680)
0000763933 пластина металева
0000614081 кришка (COM 114-228, DOM 38-150, MEDION, MEGA 202-370, TUC 320-580)
0006377790 втулка вилки МКШ 22,05x28x32x21
0005461261 фільтр кондиціонера 546126.0
0002448970 шайба
0002180060 ущільнення гідроциліндра 70*65*5
0002180000 ущільнення гумове 40x35.4x5.4
0007521382 кільце стопорне пружинне
0002368600 шайба
0006112031 сегмент ножа жатки (25шт в упак)
0002394260 гайка
0005441470 пас
6005004907 фільтр паливний (0000990570) (COM114-228, DOM 38-118, JAG 675-695, MEGA)
0006560280 пас клиновий
0005441470 пас
0002385230 підшипник кульковий
0006298420 шпонка
0006423660 гайка 642366.0
0006000511 втулка 10x14x11
0006105890 ланцюг транспортера похилої камери 38.4 L102
0000600150 втулка ножа подрібнювача
0002150480 підшипник кульковий 6306 2RS C3
0002369132 шайба
0006636280 стрясна доска
0002153370 підшипник голчастий 45x52x20 HK4520
0001015220 шпонка (0000076140)
0006957281 ніж 695728.1
0005201960 ланцюг транспортера похилої камери 38,4t-107ro (0005400340)
0000766354 пластина металева
0002125510 шайба
0006774341 фільтр повітряний 677434.1
0007569180 пластина металева
0005187820 вал похилої камери
0001798050 кільце ущільнююче
0006018190 транспортер елеватора колосового 38,4 162ro40pl (0007353670, 0005308930)
0000747712 пас клиновий
0000568740 кільце гумове 63x2.5
0005002981 пружина 500298.1
0006308920 ніж жатки 6,6м  з головкою
0007528792 пластина ротора металева
0006943580 редуктор бортовой 694358.0
0006700980 шарнір шаровий(наконечник) 670098.0
0000028660 ланка ланцюга внутрішня CA39
0005201960 ланцюг транспортера похилої камери 38,4t-107ro
0006672550 пас клиновий (Lexion 410-485)
0006459451 вал D30*365
0002361700 гайка М8 DIN970
0006663240 болт
0002433730 підшипник кульковий 1306
0003592530 кільце підшипника зовнішнє
0006979020 муфта гідравлічна швидкороз'ємна 697902.0
0006054501 шкребок елеватора зернового 154x100x59
0000141650 датчик рівня палива (0000761491)
0006288880 пас клиновий
0002120420 сальник 70x60x12
0006785220 підшипник дерев`яний
0006102944 колосопідйомник 610294.4
0005423261 вал вентилятора
0006702021 диск варіатора 670202.1
0006033090 башмак варіатора
0006007901 ступиця
0005459530 елемент фільтра масляного
0006424922 ланцюг 10Bx54E
0009963311 пластина металева
0006702520 ланка ланцюга
0006440190 кільце 644019.0
0006304091 планка дерев'яна 630409.1
0007531031 ланцюг роликовий 10B-1 L60
0006292650 фіксатор варіатора пластиквий
0002153530 сальник
0006443621 пас варіатора
0002160400 підшипник
0006667450 планка ножа жатки
0006149922 зірочка
0005441490 підшипник з корпусом 544149.0
0006303502 корпус з підшипником
0005546970 пластина відбійного бітера
0009187920 шків
0006679830 пас
0006674530 пас QP
0006801070 ланцюг
0006612650 кільце 661265.0
0001335280 пас клиновий GATES
0002356552 штіфт трубчатий 5x70 DIN1481
0009129903 ланцюг
0009125510 муфта (911834.0)
0001421660 фільтр
0000665342 прижим ножа жатки (JAG 675-800)
0006733092 зірочка 15Z 673309.2
0009846700 ніж лівий (трава)
0000085430 втулка 25,1x30x15
0009121850 зірочка  9Z 41.4tlg
0007359781 Прижимна планка права
0009321511 ланка ланцюга
0006089900 важіль
0005441640 пас клиновий 544164.0
0002153350 кільце стопорне
0006305700 планка пластикова 52x8x444
0007349570 втулка
0006872580 гребінка
0006509000 щуп рівня землі 3*30*970
0002163990 тяга
0002336660 шайба
0006103380 кільце стопорне 610338.0
0006089313 редуктор кутовий
0006856980 кулак поворотний лівий
0001817430 бичі барабана (к-т 2 лів) 7/1675мм
0006569550 фільтр гідравлічний 656955.0
0002390240 ущільнення гідроциліндра
0006036122 планка пластикова 603612.2
0002358300 підшипник кульковий 6206 2RS
0006447811 пас клиновий 644781.0
0002159980 сальник
0006616670 половина підшипника дерев'янного
0002382803 підшипник кульковий
0006287920 пас клиновий
0006299821 зірочка 629982.1
0006298361 пас клиновий (2-х ручейний)
0006039491 ланка ланцюга з'єднувальна 38,4*25,8
0006843361 шайба натяжника
0002349530 болт M8x20 DIN603
0007349580 кільце стопорне
0009391290 вал 5.1 м
0005200680 ланцюг транспортера 38,4t-108ro R (0005201710, 0006305672)
0006636411 рама дошки стрясної
0002377080 підшипник кульковий
0006377790 втулка вилки МКШ 22,05x28x32x21
0002332590 болт M8x20Mkl DIN933
0006158910 планка дерев'яна
0000085590 втулка 35*39*13
0006736650 втулка пластикова 673665.0
0004963221 зірочка (0009958100)
0002182320 кільце
0002393650 сальник
0006701990 пальцетримач шнека жатки
0006493411 пластина металева
0006639470 пластина металева
0006377670 втулка металева
0006770702 пластина мотовила бокова
0009136661 вал карданний W 2300 SC15 560 K34B 100
0007991810 пас
0006823084 покришка 12.5/80-18 GOOD YEAR
0006488761 кронштейн 648876.1
0006574680 втулка 657468.0
0000128520 датчик втрат (DOM 88,98, MEDION 310,330, MEGA 203,204,350)
0006699170 втулка вилки МКШ HD 37x22
0006007901 ступиця права 600790.1
0002183840 сальник
0002351380 гайка-баранчик M8 DIN315
0006508981 направляюча (упак 5шт)
0002122290 підшипник 6007 2RSC3
0000715251 фільтр повітряний кабіни
0006153080 пружина
0006434040 палець D22*42,5 вилки мкш металевий
0006921952 кронштейн
0001770462 елемент фільтра повітряного
0006873550 сайлентблок 25*55*60
0006662410 шпонка
0006159040 транспортер похилої камери 615904.0
0002161590 сальник
0006308930 ніж жатки 6,0м з головкою
0000712424 елемент фільтра повітряного
0002181150 кільце ущільнююче
0006434010 вал МКШ
0007499991 диск варіатора (0006034030)
0002110840 шайба
0002188310 кільце металеве
0001764750 пас клиновий варіатора
0009862672 планка зубчата 986267.1
0005540931 пас клиновий (TUC 320-480)
0002357240 сальник
0002164010 болт M10x25 DIN603
0005502040 сегмент підбарабання
0002448200 болт
0002374610 болт M12*30 DIN933
0006089920 опора 608992.0
0004952742 пластина протиріжуча (0009846943)
0006088230 втулка пластикова
0002391600 болт
0009118250 планка пластикова 911825.0
0006294230 корпус з підшипником 50*110*33
0007368712 втулка ножа подрібнювача
0002343300 шайба
0006551441 втулка
0006921490 пас клиновий 692149.0
0002377710 підшипник кульковий
0006459312 ступиця 645931.2
0006339940 фільтр гідравлічний
0006330302 пас клиновий
0003583441 палець металевий шнека
0006443681