Запчастини    

 

 

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы для создания сайтов "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Перелік запасних частин до техніки Great Plains

для пошуку натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F, у верхній частині з`явиться пошукове поле. Введіть в нього каталожний номер який вас цікавить 

Найменування Каталожний номер Ціна
1 Шайба 800-040C по запиту
2 турбо диск 820-011C по запиту
3 Хомут 800-009C по запиту
4 Хомут 800-008C по запиту
5 Семяпровод 817-314C по запиту
6 Болт 802-419C по запиту
7 Пружина 807-101C по запиту
8 Болт 802-045C по запиту
9 Втулка 817-029C по запиту
10 Чистик прикочюючого колеса 818-818A по запиту
11 Семяпровод 816-114C по запиту
12 Болт режущего ножа 802-241C по запиту
13 Натяжник 817-406C по запиту
14 Пластина 149-007D по запиту
15 Звездочка 817-025C по запиту
16 GP198-029D 198-029D по запиту
17 Семяпровод 816-002C по запиту
18 Гайка кронштейна прикатывающего колеса(JDE62934) 803-169C по запиту
19 CASTING TOP CAP 812-006C по запиту
20 GP816-001C 816-001C по запиту
21 Кронштейн крепления дисков прикатывающих 199-022H по запиту
22 Кронштейн 142-194D по запиту
23 U-болт, стремянка 806-149C по запиту
24 GP807-179C 807-179C по запиту
25 Диск волнообразный (турбо)зам.820-156C 820-215C по запиту
26 Втулка 198-246D по запиту
27 подшипник в корпусе 822-012C по запиту
28 болт D 19,05 мм х L 104,7 мм 802-485C по запиту
29 Шайба 556-375D по запиту
30 Тукопровод (1 фут=30,48 см.) (63,5 mm)MSR480055,JDAA54447,JDAA54446) 990-125R по запиту
31 PRESS WHEEL ARM PIVOT BUSHING 817-083C по запиту
32 Втулка 198-134D по запиту
33 Пружина левая 807-090C по запиту
34 Скоба, зажим, хомут 107-027D по запиту
35 Глазок уровня зерна 817-009C по запиту
36 WASHER GRASS SEEDER CUP SHAFT 804-042C по запиту
37 Шайба 804-007C по запиту
38 Втулка 198-139D по запиту
39 Пружина 807-188C по запиту
40 Болт CA80280391 CA413-6104 802-028C по запиту
41 Дозирующая шестерня высевающего аппарата 817-010C по запиту
42 втулка 404-174D по запиту
43 PRESS WHEEL SPACER BUSHING 199-024D по запиту
44 Кріплення 585-010D по запиту
45 Штанга высевающая 816-352C по запиту
46 Штифт спіральний 1/2 X 1 1/4 PLT 805-123C по запиту
47 Чистик диска сошника 121-008H по запиту
48 Втулка 1.50ODX1.25IDX2.94 890-389C по запиту
49 Шайба 804-154C по запиту
50 Болт крепления секции 1/2-13X5 1/2 GR5(P88574,802-420C) 802-121C по запиту
51 Винт 1/4-20 817-324C по запиту
52 Втулка 1 1/4 X 1 X 1 890-005C по запиту
53 Нейлоновая трубка для смазки (1fut- 30см) 990-109R по запиту
54 Регулятор глубины прикатывающего колеса 122-202S по запиту
55 Семяпровод с отверстием под датчик 817-396C по запиту
56 Трубка высевающая 817-133C по запиту
57 Кришка катушки висіву дрібного насіння 817-806C по запиту
58 Уплотнительное кольцо 133-065D по запиту
59 Сальник 816-686C по запиту
60 Лейка с датчиком 817-604C по запиту
61 Шланг 990-230R по запиту
62 Катушка для высева мелкосемянных культур 817-903C по запиту
63 Стойка 552-006D по запиту
64 Боронка 807-196C по запиту
65 Підшипник дискової борони в зборі 822-294C по запиту
66 Пильник 586-391D по запиту
67 Чистик диска сошника внутрішній 812-394C по запиту
68 Сальник ступицы режущего диска 816-009C по запиту
69 Подшипник в сборе 107-137V по запиту
70 Болт 802-147C по запиту
71 Гроверная шайба 804-009C по запиту
72 Сальник 1 1/2" X 2 1/8" X 5/16" 816-053C по запиту
73 GP802-095C 802-095C по запиту
74 U-образный болт, стремянка 806-005C по запиту
75 Пружний штифт 1/4X3/4 805-026C по запиту
76 Тримач 204-242D по запиту
77 SPRNG COM 1 13/16ODX3/8WX2 3/4 807-226C по запиту
78 Втулка металева 404-284D по запиту
79 Семяпровод 816-358C по запиту
80 Сальник гидромотора вентилятора810-267( 27х37.3х4) PRS60RU по запиту
81 Тримач пружини 198-033H по запиту
82 GPVER-19466 VER-19466 по запиту
83 Сальник 3.00 X 4.125 X .5 816-763C по запиту
84 1 3/4 Широкий фидер питателя 817-087C по запиту
85 Палець стопорний складання крил 586-588D по запиту
86 Резинка соединительная семяпровода 816-284C по запиту
87 GP817-127C 817-127C по запиту
88 Регулятор глубины 122-001S по запиту
89 SPRING EXT 2.25OD .374W 9.75L 807-267C по запиту
90 Втулка пружины 204-107D по запиту
91 Тукопровод 816-007C по запиту
92 Втулка розпірна 2,454 152-044D по запиту
93 Болт 1/2-13*5 1/4 802-648C по запиту
94 Нятяжний ролик 404-334S по запиту
95 Втулка 817-206C по запиту
96 Пружина 807-174C по запиту
97 Втулка кріплення кронштейна прикотуючих коліс 199-114D по запиту
98 Чистик 404-194D по запиту
99 Туковый Механизм 817-002C 890-121C по запиту
100 Датчик контроля высева 467420701 по запиту
101 Зажим 122-248S по запиту
102 Проставка 109-091D по запиту
103 Пружинный штифт 204-075H по запиту
104 Пружина 807-149C по запиту
105 Колесо прикатывающее в сборе 2X13 198-057S по запиту
106 Подшипник прикатывающего колеса 203 seed-lok with pin 188-008V по запиту
107 Ступица маркера в сборе 815-001C по запиту
108 Болт 1/2-13X1 3/4 GR5 з квадратним підголовкам 802-331C по запиту
109 Шайба 804-039C по запиту
110 Шайба 804-156C по запиту
111 Втулка рым-болта 817-513C по запиту
112 U-BOLT 5/8-11 X 3 17/32 X 5 806-006C по запиту
113 Муфта приводна в зборі 404-068K по запиту
114 Вкладыш передний 817-438C по запиту
115 Пластина 198-210D по запиту
116 Кронштейн в сборе со звездочкой и подшипником 808-141C по запиту
117 Втулка пружины кронштейна режущего диска 805-331C по запиту
118 GP113-766H 113-766H по запиту
119 Пружина прижимна 406-006S по запиту
120 Сальник 2.750X4.003X0.300 816-771C по запиту
121 Болт 802-544C по запиту
122 Пружина 3/4ODX .094X 4 5/16 807-147C по запиту
123 Датчик семяпровода (зам.GR1087,JDAA58293) 833-222C по запиту
124 Втулка натяжного роліка 404-146D по запиту
125 Штифт( до GP556-218V) 805-423C по запиту
126 Кронштейн кріплення трубки добрив 204-179D по запиту
127 Винт 161-107H по запиту
128 Болт П-образний 5/8-11X3 17/32 X 5 7/8 806-003C по запиту
129 Шайба 586-390D по запиту
130 Хомут проволочний 1.13/32 800-292C по запиту
131 Кронштейн колтера 197-010D по запиту
132 Сальник 816-135C по запиту
133 чистик 343052 по запиту
134 Клапан 810-343C по запиту
135 Втулка розпірна 1,454 118-434D по запиту
136 Уплотнитель 990-024R по запиту
137 Хомут семепровода 800-268C по запиту
138 HALF SPOOL DISK, SHORT 556-122D по запиту
139 Болт 7/8-9X8 1/2 GR5 802-662C по запиту
140 Гайка 803-239C по запиту
141 Штифт 5/32 X 5/8 PLT 805-186C по запиту
142 Хомут 800-029C по запиту
143 Сальник 816-201C по запиту
144 Ремкомплект 810-012C по запиту
145 пружина 552-050V по запиту
146 Палец 160-203H по запиту
147 Шайба 805-246C по запиту
148 Втулка 113-609D по запиту
149 Рукоятка 118-443H по запиту
150 Пружина 807-181C по запиту
151 Вал шестигранний 7/8" (22.22mm) 402-243d по запиту
152 PLASTIC BSH 1.50ODX1.31IDX2.88 817-716C по запиту
153 щиток 404-139D по запиту
154 Опора вилки 404-077D по запиту
155 Шайба пружинная 149-558D по запиту
156 Датчик внесення сухих добрив 467420711 по запиту
157 Болт диска сошника 802-228C по запиту
158 Подшипик 822-016C по запиту
159 Стопорное кольцо 800-088C по запиту
160 Фланец 168-251D по запиту
161 Пружина 807-262C по запиту
162 Тарелка высевающего аппарата 342111 по запиту
163 Ступица с шпинделем в сборе 815-079C по запиту
164 Болт 7/8-9X8 GR5 802-690C по запиту
165 Пружина правая 807-089C по запиту
166 Болт 1 1/4-7X6 1/2 GR5 PLT; 88349; G10042 802-717C по запиту
167 Ступица(107-110D) 107-112D по запиту
168 ролик 817-456C по запиту
169 Храповик Z56 195-232H по запиту
170 Кронштейн левый 119-235H по запиту
171 Гайка 803-200C по запиту
172 Втулка 890-193C по запиту
173 Тримач 198-241D по запиту
174 Кронштейн правый 119-236H по запиту
175 Сальник 2" X 3.1875" X 0.469" 816-084C по запиту
176 Проставка колеса 152-215D по запиту
177 Вставка муфта 404-107D по запиту
178 GP808-253C 808-253C по запиту
179 хомут 800-124C по запиту
180 Кронштейн 20" SWING ARM WLMT 204-664H по запиту
181 Шайба (зам. G10213) 804-040C по запиту
182 ролик 343001 по запиту
183 Втулка 816-396C по запиту
184 Диск сошника в сборе (зам 107-133S/107-130S) 107-138S по запиту
185 Палец 160-202H по запиту
186 Палець 1/2" X 1.3/4" 805-127C по запиту
187 Болт 1/4-20 X 2 GR 5 802-618C по запиту
188 Корпус подшипника нижний 586-187D по запиту
189 Опора 119-168D по запиту
190 Штовхач поліуретановий 5/16 L 402-376D по запиту
191 Колесо прикотуюче (половина внутрішня) 814-081C по запиту
192 Датчик контроля высева 467420352S1 по запиту
193 Пальчик муфти обгону 403-751D по запиту
194 Корпус катушки высевающего аппарата 817-094C по запиту
195 Втулка пластикова 1.50OD 817-717C по запиту
196 Ролік натяжний 60C22 X 7/8 HEX BORE 817-770C по запиту
197 Семяпровод 817-827C по запиту
198 Палець 121-091D по запиту
199 Подшипник с фланцем 822-007C по запиту
200 Колесо прикатывающее 1х10 199-009S по запиту
201 клапан колеса 814-210C по запиту
202 Пружина 807-116C по запиту
203 GP149-562D 149-562D по запиту
204 Хомут проволочний 3/4 №12 800-321C по запиту
205 Фитинг для смазки (зам G10640, 70914687, 800-001C) 800-211C по запиту
206 U-образный болт, стремянка 806-004C по запиту
207 Втулка 121-092D по запиту
208 Болт 5/8-11х1 квадратна головка повна різьба 801-040C по запиту
209 крышка левый 817-068C по запиту
210 Перехідник 3/4" MORB x 3/4" FORB 811-919C по запиту
211 Пружина 292мм 807-225C по запиту
212 Стійка дискової борони 1X3 807-229C по запиту
213 GP802-663C 802-663C по запиту
214 Звездочка 40B19 Z=19 808-142C по запиту
215 Комплект натяжителя 414-049A по запиту
216 Диск колеса 16.5X12, 8 BLT 6 PILT 8 BC 814-208C по запиту
217 Вал 407-071D по запиту
218 Зірочка приводна 407-579D по запиту
219 Гайка спец. 198-070D по запиту
220 Звездочка 808-275C по запиту
221 втулка FC0333 по запиту
222 Комплект сальников гидроцилиндра 810-254C по запиту
223 Пружина 807-106C по запиту
224 GP890-213C 890-213C по запиту
225 пружина 807-113C по запиту
226 Ступиця колтера в зборі 204-127S по запиту
227 Втулка підшипника 407-581D по запиту
228 GP807-085C 807-085C по запиту
229 Звездочка 403-423V по запиту
230 Колесо 814-083C по запиту
231 GP801-083C 801-083C по запиту
232 крышка правый 817-069C по запиту
233 Пружина маркера малая SPR-2315 по запиту
234 Втулка 402-125D по запиту
235 Втулка кронштейна кріплення прикочуючого колеса 404-214D по запиту
236 GP805-239C 805-239C по запиту
237 Пластина 197-194D по запиту
238 Пружина 807-078C по запиту
239 Подшипник 822-069C по запиту
240 Пружина EXT 2.21ODX.262X6.0 807-178C по запиту
241 Шпіндель 815-297C по запиту
242 Стойка лапи плоска 820-293C по запиту
243 Фитинг 811-150C по запиту
244 Датчик системы контроля высева, в спайке по 3 шт. 4-04-704C по запиту
245 Втулка 120-306D по запиту
246 GP811-331C 811-331C по запиту
247 Пружина 406-005S по запиту
248 Звездочка 45T QUICK CHANGE SPKT WELDMENT 168-125H по запиту
249 Подшипник 822-128C по запиту
250 Втулка 550-489D по запиту
251 Втулка 1ODX.56IDX1.84L 407-598D по запиту
252 Выключатель муфты 823-157C по запиту
253 Шпуля 7 1/2 566-003D по запиту
254 Втулка 817-132C по запиту
255 Звездочка 808-146C по запиту
256 приводное колесо 343062 по запиту
257 Звездочка 808-155C по запиту
258 Палець 404-079D по запиту
259 Стойка 820-295C по запиту
260 GP156-057D 156-057D по запиту
261 Изнашиваемая пластина 817-332C по запиту
262 Комплект сальников гидроцилиндра 810-323C по запиту
263 Втулка пальця 1.25IDX1.50L 817-922C по запиту
264 вал 403-104D по запиту
265 Пружина цепи 807-236C по запиту
266 Шайба 804-082C по запиту
267 Відбійник 404-198D по запиту
268 Шайба 194-101D по запиту
269 Пружина 807-026C по запиту
270 GP118-468D 118-468D по запиту
271 подшипник 822-043C по запиту
272 Перепускной клапан 810-400C по запиту
273 Проушина секції 560-017H по запиту
274 Амортизатор крышки бака 890-308C по запиту
275 Палец 113-442H по запиту
276 Болт 802-425C по запиту
277 Защелка 800-179C по запиту
278 Болт П-образний 1/2-13 X 3 17/32 X4 3/4 806-002C по запиту
279 Гидромотор вентилятора 810-556C по запиту
280 Звездочка 808-332C по запиту
281 Сектор 198-216D по запиту
282 Подшипник 188-004V по запиту
283 Котушка батареї середня 556-121D по запиту
284 Трубка для удобрений 817-346C по запиту
285 Комплект сальников гидроцилиндра 810-397C по запиту
286 Болт 802-091C по запиту
287 Диск сошника в сборе 4.0 MM 15 DISC W/ 5/8 404-121S по запиту
288 Подшипник дозатора в сборе 118-226S по запиту
289 Вал-ворушилка висівного апарату 168-189H по запиту
290 Кронштейн чистика правий 556-165H по запиту
291 Ось 556-098H по запиту
292 Кронштейн прикатывающего колеса правый 204-141D по запиту
293 Ремкомплект гидромотора вентилятора(810-556C) 36636-00 по запиту
294 GP156-045D 156-045D по запиту
295 Комплект зірочок 402-021S по запиту
296 Муфта з зірочкою 195-272K по запиту
297 Болт 802-589C по запиту
298 Кронштейн прикатывающего колеса левый 204-142D по запиту
299 крышка DA4241 по запиту
300 Зірочка 152-171D по запиту
301 Заглушка 817-344C по запиту
302 Ступиця на 8 болтів в зборі з шпінделем 815-314C по запиту
303 Направляющая 141-011E по запиту
304 гайка D25,4 мм 803-032C по запиту
305 Комплект сальников гидроцилиндра 810-399C по запиту
306 Палец PRE160011 по запиту
307 скоба 800-137C по запиту
308 Шланг X 45 RIBS 816-107C по запиту
309 Вал 407-271D по запиту
310 диск пальцевый 343029 по запиту
311 Комплект сальников гидроцилиндра 810-251C по запиту
312 Їжачок крайній 589-500H по запиту
313 HALF SPOOL LONG, 9 556-124D по запиту
314 SML SEED FEEDER CUP ASSY 817-504C по запиту
315 Рама сошника 221-658S по запиту
316 Ступица в сборе(8 болтов) 815-075C по запиту
317 Заслонка 343073 по запиту
318 Оборудование для внесения мелких семян к сеялке 2SF30 123-086H по запиту
319 Прокладка смотрового стекла 816-013C по запиту
320 PRESS WHEEL ARM END WMNT 122-188H по запиту
321 Пас 10 GRV для PTOC-150-600 BAC-28-10-150 по запиту
322 Звездочка-вал 808-167C по запиту
323 Зірочка FERT DRIVE WHL PUMP DRIVE SPKT 407-466H по запиту
324 NARROW ROW SWITCH MOUNT 116-320D по запиту
325 GANG BOLT 59 3/4" 556-126D по запиту
326 Клапан PCPIL-10-30-30 по запиту
327 Звездочка приводного колеса 808-059C по запиту
328 Палець 1.1/4" x 4.1/2" з петлею 805-119C по запиту
329 Палец(JDAR69988) 160-201H по запиту
330 GP891-137C 891-137C по запиту
331 Фитинг 841-103C по запиту
332 суппорт 552-043H по запиту
333 Вісь колеса привідного 120-126H по запиту
334 Шпиндель 2X13 1/2 (Q783) 570-067D по запиту
335 Стопор трансмісії 194-113H по запиту
336 шайба D 12,7 мм 181-064D по запиту
337 электроклапан 810-342C по запиту
338 Рим-болт 3/4-10X6 1/2 PLT 802-768C по запиту
339 Шайба 1.88 X 1.25 X 10GA 804-062C по запиту
340 Трос маркера SA-8054/466 по запиту
341 GP149-165H 149-165H по запиту
342 Втулка стпорна на шестиграний вал 7/8 HEX X 3/4 407-172D по запиту
343 Тройник 811-193C по запиту
344 сальник 816-502C по запиту
345 Шланг гідравлічний L=460 mm 811-531C по запиту
346 Секция (зам для 142-521) 142-854A по запиту
347 Палець 3/8 X 3 PLT 805-385C по запиту
348 GP124-105D 124-105D по запиту
349 Обід 817-296C по запиту
350 GP807-007C 807-007C по запиту
351 GP195-188H 195-188H по запиту
352 Втулка кронштейна маркера 3/4 X 1 1/2 X 1 1/2 890-264C по запиту
353 Вал 2" X 24.7 W 1 1/2" THD 195-265D по запиту
354 Клапан 810-622C по запиту
355 Палец 161-211D по запиту
356 20 FT CPH SLIDE BLOCK (817-101С) 817-397C по запиту
357 Коплект колец 810-303C по запиту
358 GP808-028C 808-028C по запиту
359 Ось колеса 815-074C по запиту
360 Втулка 890-384C по запиту
361 Штуцер 811-502C по запиту
362 Фитинг гидравлический 811-440C по запиту
363 Сітка люка бункера 807-182C по запиту
364 Пряме з'єднання 811-636C по запиту
365 Втулка 161-221D по запиту
366 Вал 195-241D по запиту
367 Втулка шестиграного вала 7/8, TB X 9/32 402-266D по запиту
368 крышка DA3664-E по запиту
369 Желоб 166-405D по запиту
370 Цилиндр гидровлический 1.50 X 2.5 X 0.75 ROD (TIE ROD) 810-201C по запиту
371 Циліндр гідравлічний 2.50 X 12 X 1,25 маркера HYD-236801 по запиту
372 Рама сошника 298-855H по запиту
373 Втулка 142-029D по запиту
374 Втулка пластмассовая 817-718C по запиту
375 Комплект сальников гидроцилиндра 810-027C по запиту
376 GANG BOLT 95 3/4" 556-130D по запиту
377 GP113-353D 113-353D по запиту
378 GP804-075C 804-075C по запиту
379 Ступиця на 4 болта в зборі 407-227S по запиту
380 GP156-047D 156-047D по запиту
381 SPNDL 2 X 19.20 W/ 1.5-12 THD 195-266D по запиту
382 Болт HHCS 3/8-16X7 GR5 PLT 802-638C по запиту
383 Зірочка 40C41 X 7/8 808-224C по запиту
384 Подшипник 822-103C по запиту
385 Звёздочка мех-ма привода 808-139C по запиту
386 Звездочка 40В14х7/8 808-259C по запиту
387 GP817-073C 817-073C по запиту
388 GP817-386C 817-386C по запиту
389 Ступенька, подножка, ступень передачи 119-192D по запиту
390 рычаг 198-293D по запиту
391 Болт 1-8х4 GR8 SPTHD 842-253C по запиту
392 Вал привода (спеціальний) 407-463H по запиту
393 GPVER-21568 VER-21568 по запиту
394 Болт 806-076C по запиту
395 Сальник 816-595C по запиту
396 Втулка JA X 20 MM 890-891C по запиту
397 Сальник P602122 по запиту
398 Зірочка Z44 808-225C по запиту
399 Втулка ролика 122-096D по запиту
400 Втулка,вкладыш 810-442C по запиту
401 Пластиковый хомут 19X7.25 1.75D 50LB 800-112C по запиту
402 Втулка 817-476C по запиту
403 Аммортизатор MIS-2195 по запиту
404 Вал высевающий 168-188S по запиту
405 Глубиномер(нейлоновый) MIS-2192 по запиту
406 Циліндр гідравлічний 4.00 X 20 X 1.50 ROD (TIE ROD) 810-421C по запиту
407 Переходник датчика 811-582C по запиту
408 Клапан трехпоточный 810-636C по запиту
409 Палец поворотного узла (2SNG24-30) 156-032H по запиту
410 Підшипник 822-062C по запиту
411 Ремкомплект 810-430C по запиту
412 Ступиця муфти обгону 890-954C по запиту
413 Вал 402-352D по запиту
414 Комплект сальников гидроцилиндра 810-146C по запиту
415 Семяпровод без сенсора 817-605C по запиту
416 GP175-155H 175-155H по запиту
417 Пружина 807-278C по запиту
418 Вiсь 580-191D по запиту
419 Заглушка 811-675C по запиту
420 втулка 343006 по запиту
421 Звездочка-вал(817-072C) 890-190C по запиту
422 Пружина 807-125C по запиту
423 Рычаг 198-089H по запиту
424 GP142-091K 142-091K по запиту
425 Звездочка SPKT 40B21T X 7/8 HEX BORE 195-158H по запиту
426 Знак 818-055C по запиту
427 Втулка 194-123K по запиту
428 Болт U-под_бний 806-051C по запиту
429 Ущільнення 816-139C по запиту
430 Вал 120-204D по запиту
431 Втулка регулировочной тяги сцепки 148-113D по запиту
432 15'-6 FERT. TRAY EXT. ASSY. LH 142-113L по запиту
433 клапан предохранительный 810-503C по запиту
434 Зірочка 40C21 X 7/8 HEX BORE 808-222C по запиту
435 Трубка 121-169D по запиту
436 Звездочка 41478 по запиту
437 Амортизатор 407-992S по запиту
438 Шланг армированный 167-112D по запиту
439 Колесо 13Х5.00-6 в сборе с диском 814-134C по запиту
440 крышка 817-349C по запиту
441 Фаркоп дишла 890-793C по запиту
442 GANG BOLT 104 3/4" 556-131D по запиту
443 звездочка 808-344c по запиту
444 звездочка 808-156C по запиту
445 Вал шестигранний 7/8 GD10543 195-239D по запиту
446 Клапан 810-344C по запиту
447 Пружина крила розкидання 120-300D по запиту
448 Втулка кронштейна прикатывающего колеса 198-137D по запиту
449 GP113-448H 113-448H по запиту
450 Ремкомплект 810-013C по запиту
451 Электромуфта 823-074C по запиту
452 Кронштейн правого маркера 113-017H по запиту
453 Шайба 3/8 804-012C по запиту
454 Редуктор коробки висівного аппарата права частина 197-153A по запиту
455 шпонка 890-353C по запиту
456 Зірочка редуктора 40Bx16 808-271C по запиту
457 Палець 805-081C по запиту
458 Днище бункера 175-183H по запиту
459 Цепь (Тип 40 111зв.) 136-106D по запиту
460 Шпіндель 815-302C по запиту
461 Втулка 120-242D по запиту
462 GP890-118C 890-118C по запиту
463 прокладка 167-285D по запиту
464 Електроклапан 39680008 по запиту
465 Спец-ключ 586-158D по запиту
466 Кронштейн 148-149H по запиту
467 Адаптер 841-099C по запиту
468 Болт 5/16-18X1 1/2 GR2 802-295C по запиту
469 Зірочка 407-229H по запиту
470 Болт U-образный 5/8-11 X 6 1/32 X 7 3/4 806-039C по запиту
471 Храповик 402-024S по запиту
472 Комплект диагностики VER-28597 по запиту
473 Втулка 109-069D по запиту
474 наконечник 556-119S по запиту
475 Шайба 407-076D по запиту
476 Шайба 804-029C по запиту
477 Звёздочка 808-004C по запиту
478 GPBO-47 BO-47 по запиту
479 Bал 195-351D по запиту
480 Вал ступиці 402-183H по запиту
481 Клапан регулировки глубины 810-349C по запиту
482 Втулка 890-202C по запиту
483 Рычаг 198-090H по запиту
484 NUT LUG 1/2-20X60DEG PLT(.75AF 803-159C по запиту
485 Кронштейн 113-447E по запиту
486 Трос маркера SA-8054/246 по запиту
487 Гайка 1/2-20 X 5/8 H 803-310C по запиту
488 Шланг 811-230C по запиту
489 APPLICATION RATE SENSOR 464360176S1 по запиту
490 Кабель 467980476 по запиту
491 AGTRON 10 FT SENSOR LOOP CABLE 9ARTX10 по запиту
492 Ролик 148-023D по запиту
493 Ремкомплект гидроцилиндра 810-187C по запиту
494 Кронштейн кріплення осі колеса 402-158H по запиту
495 Вал шестиграний 195-169D по запиту
496 Шестерня 808-191C по запиту
497 Втулка 204-241D по запиту
498 GP195-156H 195-156H по запиту
499 00HD OPENER SCRAPER 122-004D по запиту
500 Цепь (тип 40 57зв.) 136-027D по запиту
501 GP890-321C 890-321C по запиту
502 Болт 802-550C по запиту
503 Сальник 816-050C по запиту
504 Сальник 816-011C по запиту
505 Корпус цилиндра (чехол) 161-118H по запиту
506 Пружина маркера средняя SPR-2395 по запиту
507 Комплект сальников гидроцилиндра 810-398C по запиту
508 Ремкомплект 810-060C по запиту
509 2000 3PT ACRE METER 891-035C по запиту
510 Кольцо стопорное 800-164C по запиту
511 Звездочка 109-055E по запиту
512 Шайба 172-306D по запиту
513 стойка 820-297C по запиту
514 Вал шестиграний правосторонній 195-240D по запиту
515 GP156-025H 156-025H по запиту
516 Зірочка 19Т 778273 по запиту
517 Датчик VA-080002 по запиту
518 Кронштейн прикотуючих коліс 199-043H по запиту
519 Бак 817-112C по запиту
520 Рычаг 198-289D по запиту
521 Втулка 120-240D по запиту
522 Підшипник 5204KRP50 822-232C по запиту
523 Крышка шнека 817-376C по запиту
524 GGTRON 20FT MAIN EXT CABLE 9ARTM20 по запиту
525 Комплект сальников гидроцилиндра 810-256C по запиту
526 Штуцер 811-078C по запиту
527 Перехідник Т-подібний 9/16" x 9/16" 811-064C по запиту
528 Втулка 120-198D по запиту
529 Комплект сальников 810-327C по запиту
530 Проставка 194-402D по запиту
531 подшипник в корпусе 822-171C по запиту
532 Втулка 142-198D по запиту
533 Звездочка тип 40 (34 зуба) 808-257C по запиту
534 Кронштейн 120-001E по запиту
535 Вал кріплення крила 506-355D по запиту
536 Пластина 196-857D по запиту
537 Опора права 156-005H по запиту
538 Звездочка 808-058C по запиту
539 Сальник 816-573C по запиту
540 GP119-105H 119-105H по запиту
541 SHOEMAKER PISTON 5397 по запиту
542 GP805-043C 805-043C по запиту
543 Подвеска 161-128H по запиту
544 GP811-305C 811-305C по запиту
545 Комплект сальников гидроцилиндра 810-396C по запиту
546 Ремкомплект 810-210C по запиту
547 Циліндр гідравлічний 4.00 X 16 X 1.50 ROD (TIE ROD) 810-416C по запиту
548 Шпіндель 2.75 X 16.29 815-313C по запиту
549 Втулка 176-078D по запиту
550 Шланг гофрированный 816-305C по запиту
551 GP156-024H 156-024H по запиту
552 Стійка кріплення батареї ліва 807-264C по запиту
553 Клапан 810-428C по запиту
554 Предохранительный клапан 810-301C по запиту
555 Звездочка 3198A1 по запиту
556 Звездочка 808-287C по запиту
557 GP133-320A_SMALL 133-320A_SMALL по запиту
558 GP123-517D 123-517D по запиту
559 Шайба-Гровер 1/4" (705012, G10227) 804-006C по запиту
560 Вал 120-322D по запиту
561 Клапан 810-268C по запиту
562 ступица ходового колеса 815-101C по запиту
563 GP890-614C 890-614C по запиту
564 Штуцер 3/4FORB MALE QD POPPET TYPE 811-394C по запиту
565 Клапан маркера 148-629D по запиту
566 Шестерня 808-088C по запиту
567 Поддон 168-186H по запиту
568 GANG BOLT 50 3/4" 556-125D по запиту
569 Прицепное устройство (серьга) 177-008D по запиту
570 Гайка 5/16-18 PLT стопорна 803-166C по запиту
571 Спускной желоб 6514A1 по запиту
572 14'& 15'-6 FERT. TRAY ASSY. RH 142-134L по запиту
573 Вал шестиграний 22Х5500 мм 402-057D по запиту
574 Вал шестигранний 195-257D по запиту
575 Кронштейн колтера 149-059D по запиту
576 GP172-283D 172-283D по запиту
577 GP807-023C 807-023C по запиту
578 GP175-288D 175-288D по запиту
579 Амортизатор 810-026C по запиту
580 Тройник 811-439C по запиту
581 Шпіндель 2X16 (Q783) 550-020D по запиту
582 GP181-080H 181-080H по запиту
583 13' EW TONGUE WELDMENT 175-153H по запиту
584 Звездочка 109-002H по запиту
585 Пружина 807-012C по запиту
586 Кронштейн лівого маркера 113-016H по запиту
587 Прокладка 167-172D по запиту
588 датчик 540005-2 по запиту
589 Конический подшипник 822-021C по запиту
590 Шпонка 792159 по запиту
591 Комплект зірочок 407-023S по запиту
592 Подшипник 188-007V по запиту
593 SML SDS DRIVE SPKT HUB 27T 123-834H по запиту
594 Гидрошланг 811-713C по запиту
595 Гидроцилиндр подъема сошников 810-221C по запиту
596 Боковина корпуса висівного апарата 817-096C по запиту
597 Гидромотор 810-237C по запиту
598 GP194-273D 194-273D по запиту
599 Тройник клапана - регулятора (на дышле сеялки ) 811-061C по запиту
600 Распределитель гидравлич. системы 810-370C по запиту
601 Шпіндель 407-580D по запиту
602 Гайка 811-211C по запиту
603 Звездочка 50C36 X 7/8 HEX BORE 808-313C по запиту
604 Ступица+5 шпилек 120-237S по запиту
605 Натяжное устройство сошника - длинный 121-762S по запиту
606 Болт 5/16-18X1 802-818C по запиту
607 Вилка коробки передач 168-270H по запиту
608 Ремкомплект 3.00 X 1.25 810-015C по запиту
609 Штуцер 811-324C по запиту
610 Палец 805-159C по запиту
611 Пружина (807-028) 807-118C по запиту
612 диск 814-222C по запиту
613 15'-6 FERT. TRAY EXT. ASSY. RH 142-147L по запиту
614 Комплект монитора слежения за забиванием 823-247C по запиту
615 Центральна труба рами 560-212H по запиту
616 Циліндр гідравлічний рефазуючий 4.00 X 8 X 1.38 ROD (TIE ROD) 810-138C по запиту
617 Кожух вентилятора 23320 по запиту
618 Обойма подшипника 822-039C по запиту
619 Болт 5/16-18X2 1/4 GR5 802-251C по запиту
620 Циліндр гідравлічний рефазуючий 3.50 X 24 X 1.25 ROD (TIE) 810-192C по запиту
621 Штанга 111-001H по запиту
622 GP814-008C 814-008C по запиту
623 Кронштейн 123-517A по запиту
624 GP890-351C 890-351C по запиту
625 переключатель 823-198C по запиту
626 BRG FLG .75ID 2BOLT 822-071C по запиту
627 Палець 1 1/4 OD X 6 1/4 L 805-429C по запиту
628 Кронштейн 148-044h по запиту
629 Кришка розподільника на 4 вихода 817-979C по запиту
630 Циліндр гідравлічний 2.50 X 34 X 1.25 ROD (TIE ROD) 810-436C по запиту
631 распорка 403-265D по запиту
632 GP113-312D 113-312D по запиту
633 Гидроцилиндр 810-361C по запиту
634 Сальник(816-172C) 816-012C по запиту
635 Датчик семян 923-246C по запиту
636 Болт 5/8-11X4 1/2 802-100C по запиту
637 кабель 467751320S1 по запиту
638 болт D 12,7 мм х L 76,2 мм 802-535C по запиту
639 GP113-319D 113-319D по запиту
640 Клапан 85002356 по запиту
641 BRG CUP JLM104910 822-225C по запиту
642 Шпилька 198-059S по запиту
643 Болт 1/4-20 X 1 1/2 802-617C по запиту
644 GP802-317C 802-317C по запиту
645 GP120-080H 120-080H по запиту
646 семяпровод 817-697C по запиту
647 цепь 136-218D по запиту
648 . 221-101M по запиту
649 Пластина кріплення кронштейна колтера 402-682D по запиту
650 Болт стойки 589-131H по запиту
651 Шланг гідравлічний L=6700 mm 811-920C по запиту
652 Крышка 890-277C по запиту
653 Ось колеса с гайкой 815-096C по запиту
654 Підшипник 822-090C по запиту
655 Циліндр гідравлічний рефазуючий 3.50 X 2.5 X 1.25 ROD (TIE) 810-740C по запиту
656 Болт 3/4-10X4 GR5 802-068C по запиту
657 Рукоятка пластикова чорна, повернення 811-913C по запиту
658 Колесо в сборе 11L-15, 8 ply 155-012K по запиту
659 HHCS 1/2-13X1 1/4 GR5 802-034C по запиту
660 GP124-018H 124-018H по запиту
661 Болт 3/8-16х23/4 802-216C по запиту
662 Крепление 121-164D по запиту
663 Ремнабор цилиндра 4.25 X 2.00 810-585C по запиту
664 Звездочка-вал 808-168C по запиту
665 GP109-025H 109-025H по запиту
666 Индикатор 817-342C по запиту
667 Монитор VA-241002 по запиту
668 Цепь роликовая 144 звена (тип 50) 136-260D по запиту
669 Болт U-образный 806-093C по запиту
670 Рукоятка пластикова червона, повернення 811-827C по запиту
671 Кронштейн натяжний 120-212H по запиту
672 Диск 817-796C по запиту
673 Кабель 823-234C по запиту
674 Болт 802-469C по запиту
675 Палец 805-149C по запиту
676 Магніт 063-0171-101 по запиту
677 Стойка 807-124C по запиту
678 Болт 802-266C по запиту
679 Гайка 1/2-13" (186852C1,JDE62934) 803-020C по запиту
680 Кронштейн задний 198-086H по запиту
681 Комплект ущільнень циліндра 5.00 X 1.50 810-372C по запиту
682 Кронштейн левый 142-263D по запиту
683 Болт П-образний 3/4-10 X 6 1/32 X 6 3/4 806-123C по запиту
684 Шланг L=3610 mm 811-516C по запиту
685 Насіннєпровід 30 мм. 817-486C по запиту
686 Звездочка 808-143C по запиту
687 Фитинг 811-021C по запиту
688 Палець поворотного колеса 402-302D по запиту
689 Шайба 804-015 по запиту
690 Циліндр гідравлічний 3.50 X 8 X 1.50 ROD (TIE ROD) 810-217C по запиту
691 Диск 24" зубчастий 820-369C по запиту
692 Вал карданний 826-502C по запиту
693 Циліндр гідравлічний 3.50 X 14 X 1.50 ROD (WLD) 810-339C по запиту
694 Болт 1 1/4-7X10 GR5 SPTHD 802-543C по запиту
695 Кронштейн 122-110H по запиту
696 Болт 1/4-20 X 2 SS 802-625C по запиту
697 Пластина 819-001C по запиту
698 Гильза гидроцилиндра 5R7124 по запиту
699 Муфта 195-187K по запиту
700 Звёздочка 808-159C по запиту
701 переходник (скоба) 7500415 по запиту
702 Шпіндель 3.00 X 15.00 586-814D по запиту
703 Прижимна пластина 204-172D по запиту
704 Стремянка 806-109C по запиту
705 рукоятка 198-234L по запиту
706 подшипник 3027A1 по запиту
707 Кронштейн 121-128D по запиту
708 ось 404-119D по запиту
709 Шестерня 122-020S по запиту
710 GP811-306C 811-306C по запиту
711 GP811-053C 811-053C по запиту
712 кронштейн марк. LH 113-558H по запиту
713 гидроцилиндр 810-500C по запиту
714 GP802-073C 802-073C по запиту
715 Наклейка 818-052C по запиту
716 ADJUSTMENT HANDLE PIVOT 123-050H по запиту
717 Зірочка 808-051C по запиту
718 Ключ рожковий 2 - 1/2 195-352D по запиту
719 RPBY 136-044D 809-045C по запиту
720 Втулка 401-525D по запиту
721 Болт 3/8-16X3/4 SCR HX SKT BUT CP 801-078C по запиту
722 Опора SA-8065 по запиту
723 Комплект крышка+болт+шайба 107-136S по запиту
724 Циліндр гідравлічний рефазуючий 4.75 X 10 X 1.50 810-545C по запиту
725 Вал 168-278S по запиту
726 ваги 890-633C по запиту
727 Палець 113-539H по запиту
728 Штифт 805-215C по запиту
729 Циліндр гідравлічний рефазуючий 4.00 X 12 X 1.38 ROD (TIE) 810-222C по запиту
730 Підшипник 9102681 по запиту
731 Подушка 816-170C по запиту
732 Звездочка 40B16T X 7/8 HEX BORE 195-153H по запиту
733 Тримач стойки 598-016H по запиту
734 Кабель VER-21475 по запиту
735 Звездочка 120-231D по запиту
736 Шланг гідравлічний L=8990 mm 841-317C по запиту
737 Шланг гідравлічний D=9.5 mm/L=3910 mm 811-651C по запиту
738 Кронштейн крепления сошника 204-234D по запиту
739 Чашка 404-088D по запиту
740 Обойма подшипника(S62745) 822-013C по запиту
741 Опорна тарілка 121-154D по запиту
742 Диск в сборе 820-220C по запиту
743 Щиток 288-310H по запиту
744 Муфта 404-108D по запиту
745 флянец 107-110D по запиту
746 Стержень, 1/2 " х 15 1/2" LG резьбой 121-060D по запиту
747 PIN COTTER 1/8 X 3/4 805-067C по запиту
748 DECAL SEL VALVE FOLD/FIELD 818-795C по запиту
749 Рукоятки для шлангів сірі, комплект подача + повернення 548-005S по запиту
750 Гайка 803-029C по запиту
751 Семяпровод 116-247D по запиту
752 Циліндр гідравлічний рефазуючий 4.25 X 8 X 1.50 ROD 3-PORT 810-113C по запиту
753 GP113-444H 113-444H по запиту
754 прокладка 816-478C по запиту
755 Комплект мелкосемянки с удобрениями CPH2000 123-926A по запиту
756 Циліндр гідравлічний 3.50 X 16 X 1.25 ROD(TIE)NOPINS 810-198C по запиту
757 3PT SML SDS BOX MNT RH NON DR 123-829H по запиту
758 Шилдик нормы высева 819-109C по запиту
759 Пружина 807-002C по запиту
760 ШПИЛЬКА ГІДРОЦИЛІНДРА 7M4322 по запиту
761 Бак для насіння 195-244H по запиту
762 колесо 199-151S по запиту
763 Датчик VA-141000-04 по запиту
764 GP804-002C 804-002C по запиту
765 Датчик(VA-291003,N27617) VA-291004 по запиту
766 Циліндр гідравлічний рефазуючий 3.75 X 8 X 1.38 ROD 810-540C по запиту
767 Підшипник 822-022C по запиту
768 Планка 168-470D по запиту
769 GP890-305C 890-305C по запиту
770 Хомут, скоба шнека 800-285C по запиту
771 Циліндр гідравлічний 1.50 X 2.5 X 0.75 ROD W/CLEVIS 810-555C по запиту
772 Циліндр гідравлічний рефазуючий 3.50 X 10 X 1.25 810-097C по запиту
773 Рукоятка пластикова блакитна, подача 841-543C по запиту
774 корпус форсунки 509-014A по запиту
775 Ступиця контактного колеса 402-160H по запиту
776 GP801-022C 801-022C по запиту
777 RPBY 802-373C 9135381 по запиту
778 Болт 5/8-11 x 4 802-060C по запиту
779 Диск 13,5" , 3мм 820-187C по запиту
780 Палець 805-430C по запиту
781 CROSS CART. ASSY FOR 810-511C 3C7272 по запиту
782 диск маркера 113-563S по запиту
783 Палець 3/8" x 3.1/4" 805-165C по запиту
784 Болт 802-552C по запиту
785 Шланг гідравлічний D=6.3 mm/L=4730 mm 548-017D по запиту
786 Корпус вентилятора в сборе 891-131C по запиту
787 Соединитель 166-293D по запиту
788 Кришка висіваючого апарата 403-284S по запиту
789 Цилиндр гидравлический 810-368C по запиту
790 Палець, шпілька 198-069D по запиту
791 Шайба 3/4 надміцна 804-093C по запиту
792 Гайка 803-036C по запиту
793 Тримач ронштейна кріплення ліхтаря 890-958C по запиту
794 Супорт лівий 113-821H по запиту
795 Рукоятка пластикова чорна, подача 811-826C по запиту
796 Кабель 9ARTX20 по запиту
797 GP6FMZ-PAK12 6FMZ-PAK12 по запиту
798 Звездочка 116-065D по запиту
799 Шланг 811-272C по запиту
800 Тандем правий 586-452H по запиту
801 ось 570-056D по запиту
802 Натяжник взборі 404-092S по запиту
803 4х полюсный магнит VA-111002-4 по запиту
804 Рама навіски 148-141H по запиту
805 Сітка захисна 167-123H по запиту
806 Фільтр гідраліки 831-060C по запиту
807 Кулачковая муфта 176-042S по запиту
808 Шина 21,5-16,1 814-156C по запиту
809 Болт 5/16-18X1 1/4 GR5 802-010C по запиту
810 Кронштейн повода нижній 25 серії 403-667D по запиту
811 Проводка 467980856B по запиту
812 1 X 12 GP PRESS WHEEL ASSEMBLY 814-143C по запиту
813 BRG FLG 1.37ID 3BOLT 822-102C по запиту
814 Щіткотримач 817-801C по запиту
815 Пружина 807-074C по запиту
816 Тукопровод 1" (1 фут, 30,48 см.)MSR480034) 817-039C по запиту
817 Шток циліндра 1.50" x 18" 2M6526 по запиту
818 Кронштейн 149-006D по запиту
819 Втулка 121-101D по запиту
820 Диск сошника 820-080C по запиту
821 Болт 156-022H по запиту
822 Уплотнитель под крышку бункера 167-285 по запиту
823 Зірочка 40C36 X 7/8 HEX BORE 808-251C по запиту
824 GP811-701C 811-701C по запиту
825 Шланг гідравлічий HH1/2R2 246 3/4FJIC 811-264C по запиту
826 Вал борони 103 1/4" 556-105D по запиту
827 пружний штіфт 1/4 X 2 1/2 PLT 805-117C по запиту
828 Кронштейн правый 120-200L по запиту
829 Болт 802-151C по запиту
830 Кронштейн зірочки 118-336D по запиту
831 Ступиця маркера 107-095D по запиту
832 3' REAR HITCH HARNESS 467980360 по запиту
833 кронштейн 168-240D по запиту
834 Підшипник прикотуючого колеса 822-011C по запиту
835 Хомут 2 1/2" 46-70мм 800-067C по запиту
836 Диск колеса 18X14 8-BOLT 0 OFFSET BKS 814-509C по запиту
837 ТУКОВЫЙ ЯЩИК 142-584H по запиту
838 Втулка 817-433C по запиту
839 Втулка 2 1/2 X 2 1/4 X 2 LG. 890-072C по запиту
840 Радар 439400065 по запиту
841 Палец 196-770D по запиту
842 Ланцюг RL #40 Невірний номер 136-254D по запиту
843 Цепь 808-188C по запиту
844 GP801-093C 801-093C по запиту
845 Гайка 5/16-18 803-058C 803-043C по запиту
846 проводка 467980140 по запиту
847 GP123-051H 123-051H по запиту
848 HHCS 5/16-18X3 1/2 GR5 802-333C по запиту
849 Колесо прикатывающее 2"x13" с ободом 122-189V по запиту
850 Опора шнека 166-108H по запиту
851 Цепь 136-037D по запиту
852 Ступица 815-054C по запиту
853 Сальник Гидроцилиндра AH213111 по запиту
854 Скоба, защібка Невірний номер 166-161H по запиту
855 Циліндр гідравлічний 4.25 X 10 X 1.50 ROD(TIE)NOPINS 810-202C по запиту
856 держатель успокоителя семени 121-168D по запиту
857 CHAIN RL #50 255 PITCHES 136-226D по запиту
858 Насінняпровід 1-1/2" (38,1 mm) 990-108R по запиту
859 Вал 905104 по запиту
860 Ступица транспортного колеса(815-013C) 200-013D по запиту
861 звездочка 808-147C по запиту
862 Шкребок 820-417C по запиту
863 GP402-076D 402-076D по запиту
864 Шайба пружня 2.63OD .81 ID 417-120D по запиту
865 Цепь 136-077D по запиту
866 Втулка стойки шарнирная 589-072D по запиту
867 Штифт пружинный 1/4 X 2 1/2 PLT 805-105C по запиту
868 Механизм рег. глубины 817-347C по запиту
869 Шток циліндра 1.50" x 24" 2S6570NC по запиту
870 Трубка права 204-439H по запиту
871 Звездочка шнека 808-006C по запиту
872 Контейнер на 19 л с тальком и графитом 821-069C по запиту
873 Рем. набор (810-544C) 810-551C по запиту
874 HAUKAAS 1-1/4 BRG & HSNG COMP 822-292C по запиту
875 Втулка 4.0X3.5X3.0 890-800C по запиту
876 Пластина кріплення 401-203H по запиту
877 Шланг гідравлічний 811-678C по запиту
878 Опора ліва 156-006H по запиту
879 кабель 467981773 по запиту
880 GP142-011K 142-011K по запиту
881 Пружина 343092 по запиту
882 шпилька 805-397C по запиту
883 Втулка 817-875C по запиту
884 Втулка 120-200D по запиту
885 Катушка 168-400S по запиту
886 Гайка 803-213C по запиту
887 Болт ступицы 5/8-18X2 1/2 GR5 802-182C по запиту
888 Хрестовина 1001020 по запиту
889 Комплект ущільнень клапана регулювання глибини #5457 810-515C по запиту
890 Болт U-образний;806-158C 5/8-11 X 4 1/32 X 4 3/4 806-161C по запиту
891 Датчик акрометр 891-063C по запиту
892 Кронштейн 556-236D по запиту
893 Фланец ступицы 168-362H по запиту
894 Сетка 817-612C по запиту
895 Цепь роликовая (тип 40 100зв.) 136-119D по запиту
896 Винт, болт, шуруп 801-067C по запиту
897 крышка 817-704C по запиту
898 Шина 9,5L-15 814-009C по запиту
899 GP809-038C 809-038C по запиту
900 Крышка удобрений 76 7/8 119-233H по запиту
901 штифт 805-240C по запиту
902 Циліндр гідравлічний 4.00 X 8 X 1.50 ROD 1 1/4B X 1R PIN 810-536C по запиту
903 Зірочка храповика 402-024S 808-164C по запиту
904 Гайка 1-8 803-038C по запиту
905 Датчик 168-355A по запиту
906 Диск (tire 11L*15SL)(JD1102) 814-023C по запиту
907 GP142-054E 142-054E по запиту
908 Палець кронштейна маркера 113-797D по запиту
909 Циліндр гідравлічний рефазуючий 4.50 X 8 X 1.50 TIE 3000# 810-557C по запиту
910 Палец 805-033C по запиту
911 GP802-046C 802-046C по запиту
912 Ступиця 890-669C по запиту
913 Кронштейн 122-169D по запиту
914 Пластина 807-066C по запиту
915 Ручка регулювання глибини 812-398C по запиту
916 GP249-031H 249-031H по запиту
917 Шланг гидравлический маркера D=6.3 mm/L=4880 mm 811-015C по запиту
918 Рамка 194-156H по запиту
919 Болт 1/4-28X3/8 802-300C по запиту
920 Гровер 804-010C по запиту
921 Квік-фіт 2" під шланг 50 8034405 по запиту
922 подшипник 3029A2 по запиту
923 1/4" X 11" SWEEP, можно заменить на FC2043 FC1877 по запиту
924 Стійка колтера 204-408H по запиту
925 Циліндр гідравлічний 3.50 X 36 X 1.50 ROD 810-083C по запиту
926 Болт 1-8X8 GR8 PLT 802-763C по запиту
927 Цепь (тип 2040 46 зв. 136-007D) 809-009C по запиту
928 Болт 835128 по запиту
929 Рычаг 198-182D по запиту
930 Чистик сошника внутрішній 812-349C по запиту
931 Циліндр гідравлічний 4.00 X 12 X 1.50 ROD (TIE ROD) 810-435C по запиту
932 Вал 784372 по запиту
933 Комплект ущільнень циліндра 2.50 X 1.50 810-506C по запиту
934 GP204-269D 204-269D по запиту
935 Диск колеса 19,5 X 12.25 8-BOLT 814-324C по запиту
936 Дозатор насіння S/N Y1063+ 168-295H по запиту
937 PRESSURE SWITCH REPLACE LOOP 823-187C по запиту
938 Шланг гідравлічний L=3560 mm 811-126C по запиту
939 Шина 18X9.5 814-118C по запиту
940 Комплект мелкосемянки CPH2000 123-768A по запиту
941 GP805-142C 805-142C по запиту
942 Проводка 833-508C по запиту
943 GP804-030C 804-030C по запиту
944 Подшипник ( комлпект 6шт) old number 122-231A по запиту
945 Кран шаровий 3-ходовий 829-051C по запиту
946 Циліндр гідравлічний рефазуючий 4.25 X 27.75 X 2.00 TIE 810-717C по запиту
947 Гайка 803-017C по запиту
948 GP814-154C 814-154C по запиту
949 GP803-053C 803-053C по запиту
950 Маточина 815-229C по запиту
951 Ключ 168-211D по запиту
952 Рама сошникових дисків 202-006H по запиту
953 GP148-226D 148-226D по запиту
954 Пружина 807-129C по запиту
955 Клапан ROIR-10-F-18/11 по запиту
956 Ланцюг 890-553C по запиту
957 соединительное звено цепи №41 (990-200R) 809-203C по запиту
958 SEAL 2.50IDX3.88ODX.47T 816-574C по запиту
959 560-117H RH 560-117H по запиту
960 Подшипник в корпусе 822-073C по запиту
961 Тарелка 18" Диск маркера MIS-2526 по запиту
962 Стойка 1 1/4 820-268C по запиту
963 Гидроцилиндр маркера 810-205C по запиту
964 GP9ARTY10 9ARTY10 по запиту
965 Стопор цилиндра 194-198H по запиту
966 Стремянка 5/8-11X3 1/32X4 1/2 SPT 806-183C по запиту
967 Муфта 817-327C по запиту
968 Держатель 121-151D по запиту
969 Циліндр гідравлічний рефазуючий 3.25 X 10 X 1.25 ROD 810-081C по запиту
970 Втулка 204-268D по запиту
971 Пружина 2.25 OK X .5 CO 149-559D по запиту
972 Шланг гідравлічний L=3000 mm 811-212C по запиту
973 Шайба 556-052H по запиту
974 Стремянка 806-016C по запиту
975 ось со ступицей в сборе ходового колеса 815-221C по запиту
976 Ремнабор 9910-KIT1724 по запиту
977 Хомут 890-018C по запиту
978 Циліндр гідравлічний 3.50 X 24 X 1.75 ROD (TIE) 810-571C по запиту
979 Гидроцилиндр 810-299C по запиту
980 Ремкомплект 810-199C по запиту
981 Болт U-подібний 1/2-13 X 2 X 3 1/2 GR 5 806-167C по запиту
982 Шайба 804-048C по запиту
983 Гайка 1/4-20 з флянцем 803-230C по запиту
984 Колесо в сборе 155-012K 1 по запиту
985 Ступица на 8 болтів 8" BC 815-487C по запиту
986 GP817-085C 817-085C по запиту
987 Клапан контроля глубины 810-511C по запиту
988 Шестерня 168-363H по запиту
989 GP113-765H 113-765H по запиту
990 Колесо пресса в сборе 122-136S по запиту
991 Большая шестерня заднего редуктора (ADC2220) 168-187D по запиту
992 120-232D 120-232D по запиту
993 GP156-030A 156-030A по запиту
994 зажим 123-491D по запиту
995 RPBY 199-024D 199-007D по запиту
996 БОЛТ 801-235C по запиту
997 GP817-430C 817-430C по запиту
998 Тримач пружини кронштейна сошника правий 204-233V по запиту
999 Тримач стойки 598-004H по запиту
1000 Палець циліндра 1.1/4" x 3.1/8" 2A0216 по запиту
1001 шайба 804-205C по запиту
1002 Шток циліндра 1 3/8 2M6816NC по запиту
1003 Винт с уплотнителем 1132-04 по запиту
1004 Винт 801-081C по запиту
1005 Хомут 800-123C по запиту
1006 Гільза циліндра 4,75" 5R9132 по запиту
1007 DOUBLE DISK ARM PIVOT BUSHING 817-028C по запиту
1008 Цепь роликовая #50 X 162 PITCHES 136-175D по запиту
1009 штуцер 800-156C по запиту
1010 Колесо в сборе 155-012K по запиту
1011 Ремнабор 9910-KIT1917 по запиту
1012 Звездочка 808-189C по запиту
1013 GP811-297C 811-297C по запиту
1014 Вал 10084XX по запиту
1015 Фільтр масляний 831-038C по запиту
1016 Болт 1.13 ID 14.88 LG 417-096H по запиту
1017 Підшипник в корпусі 1 1/2ID 5 IN SQ (каток) 822-293C по запиту
1018 датчик контроля высева 46697-0016S1 по запиту
1019 GP807-121C 807-121C по запиту
1020 Звёздочка 808-125C по запиту
1021 хомут 800-231C по запиту
1022 Муфта 176-025S по запиту
1023 Шпиндель 815-286C по запиту
1024 высевающий аппарат 403-158K по запиту
1025 Шток циліндра 1.50" x 24" 2S7532 по запиту
1026 Покришка для прикотуючого колеса 814-257C 814-258C по запиту
1027 AIR MTR DISK CLAMP 817-776C по запиту
1028 Бугель рами 148-423V по запиту
1029 Домкрат (116-065K) 890-610C по запиту
1030 Проушина циліндра, палець 1", різьба 1.1/4" для штоків 1.1/4" - 1.1/2" 1M7016-ADI по запиту
1031 звено цепи 809-156C по запиту
1032 Монітор системи контролю DJ PM 300 833-407C по запиту
1033 Шланг гидравлический 1/4R1 048 9/16FJIC 811-781C по запиту
1034 GP817-060C 817-060C по запиту
1035 Ричаг секції лівий 575-678H по запиту
1036 Цепь (Тип 40 129 зв.) 136-122D по запиту
1037 Подшипник 822-095C по запиту