Запчастини    

 

 

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы для создания сайтов "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Перелік запчастин до техніки Gregoire Besson

для пошуку натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F, у верхній частині з`явиться пошукове поле. Введіть в нього каталожний номер який вас цікавить 

Оригінальний номер Найменування
851001098 диск гладкий 660 толщ. 6 отв. ? 42
104607890 палець несущого візка цінтральної рами d=40 L=240
850117699 прокладка
173435 відвал AR5H Gregoire Besson
104102290 вал F2  40*40 L=2330
430302290 втулка
104019600 кронштейн металевий лівий
173342 Долото с твердосплавной наплавкой пр
VI3533 болт
VI1415 болт M12*45
178123 лемех лівий B3 14 CG100087
850103899 прокладка гумова
107406090 планка крипіжна
1231208 Нейлоновая прокладка SPF9-SPER9 - O 5 x 75 мм
VI2913 болт M12*60 DIN931 8.8 /00931.810.0120.060/ 29389
107808990 болт H M16x75 CL 10.9 Z
172421M ОПОРА ВІДВАЛУ, шт.
850118799 подшипник
M310065 леміш HELIPLOW левый отв. 90 мм
VI3317 Болт М20*170 8.8 DIN931 51979
VI1202 болт+ гайка М11*30 с двумя усами Gregoire Besson  618603012/63300301
178106 перо відвала
178105 перо відвала
VK504 шайба
850114392 флянець D170mm увігнутий
1231306 Штуцер изогнутый для SPER9
1292103 вісь
173475 грудь отвала     831324
VJ327 гайка М20*2.5 DIN985
VJ614 Гайка H станд. M16 оцинков.
19187 відвал
177404 відвал Gregoire Besson
12359 циліндр 12359
850109899 набір гумових кілець 80 X 40 X 300
850104392 гайка
173366 болт Н  М18 Х 54 класс 10.9 оцинков. мелкий шаг
VI1205 болт 11*50 618605012
VI2909 болт 10.9 Gregoire Besson/00931.110.0120.045/ 49275
178124 лемех  правий B3 14 CG100086
VL230 Штіфт пружинний розрізний - 16*60 DIN1481
851000998 диск зубчатый 660*6 отв. ? 42
122316 штуцер голий М12 внутр. + 3/8 Со внутр.
VM009 Стопорн.кольцо вала наружн. O 5 мм
850103892 кришка металева
19171 відвал передплужника лівий CG100008
198362 диск
600501402 Стремянка балки чистиков М24 150x150mm
VI2805 болт H M10 x 35 - класс 8.8 оцинков. резьба 26мм
VI1701 Болт+гайка   М11*35  10.9 TFЕ  618603512/63300351
47604 Гайка с нейлостопором  МНВ 27*3  DIN985  47604
8434.29.01 ПІДШИПНИК В ЗБОРІ ДІАМ.55, шт.
177323 корпус відвала лівий
173614 леміш правий  Gregoire Besson
850117399 рем набір циліндра
107210570 зчіпка сережка на болтахD:55mm
1118817 втулка 199003/1118817
173332 долото праве з наплавкою PBG0023-RD
432800290 кришка підшипника
VI4703 Болт H M3 x 13 - класс 1.9 оцинков., Резьба полная
М22х1.5 контрогайка М22х1.50 DIN985 Кл.П. 10 зменшена різьба 00985.115.0220.150
104000690 ХОМУТ М20, ДЛЯ БАЛКИ 150X100ММ, шт.
850108392 сошник з долотом 803908392
060000290 вісь гідроциліндра
122250 палець
173424 леміш
850136093 гальмівний циліндр  35 Х 25 Х 100
177425 відвал Gregoire Besson
19179 стійка кріплення передплужника Gregoire Besson
19187 відвал лев  CG100018
VI3512 болт H M24*160 8,8 DIN931 /00931.810.0240.160/  47553
851001198 диск зубчатий 660*7*42
1118601 Втулка бронзовая 3x34 дл. 3
177415 тяга
851001098 диск гладкий 660/6/42 46455
VI1702 болт відвала.грудінки M11*40  Gregoire Besson
851000998 диск зубчатый 660*6 отв. ? 42 46464
1231324 ковпачок
851006893 гідроциліндр 110*70*300
VJ323 гайка М14*2 DIN985 8,8
VI1102 болт + гайка (1/2*35)  Gregoire Besson (25 шт/уп)
108911200 адаптор диска
173436 відвал AR5H Gregoire Besson
1118335 стійка 180
M302049 стійка HELIPLOW ліва
173476 грудина отвала
VJ324 гайка шаг 2 Gregoire Besson
430501600 вал F1 L= 1282 mm
060000800 кронштейн цилиндра
850100977 стремянка
VI1417 болт леміша VI1012  Gregoire Besson
VI3113 болт H M16 x 80 10.9
850103792 корпус підшипника GB
M310064 леміш HELIPLOW правый отв. 90 мм     101.5036
177601 леміш лівий  Gregoire Besson
173617 Лемех B2 твердосплавн. 16"  лв
104075600 адаптер диска на 50
1292115 кронштейн
100708790 шайба
178112 перо відвала
1116262 гайка пальця R7  H M60 Х 2 товщ.. 19.5
8434.29.03 ПІДШИПНИК, шт.
850500793 цилиндр
6300945 ПІДШИПНИК КОНСОЛЬНИЙ C40, шт.
1118370 спецболт  Gregoire Besson
850104292 флянець D170mm
19176U опора передплужника 19176
VJ334 гайка
22545 Болт+гайка М10*30 8,8 DIN11014 с двумя усами   22545
12355 ось шарнира
VI5013 болт-шпилькаHc M14 x 60
122128 палець
VI4601 Болт H M22 x 4 - класс 8.8 оцинков., Резьба.полная
850108392 сошник з долотом 850108392
173341 Долото с твердосплавной наплавкой лв
800207600 болт H M24*80 DIN931  8.8 noire  29417
178109 перо відвала CG100083
178105 перо відвала CG100079
850111199 кришка маточини
173461 грудинка 173339
VM303 Кільце стопроне
VI1703 болт M11*45 10.9
122245 Рама
173429 пластина Gregoire Besson
19172 відвал передплужника правий Gregoire Besson
177349 польова дошка 81191/CG100072V
1291166 Амортизатор колеса - O 5 x 2, C. : 11 мм, NM (5/21)
851001298 диск гладкий 660*7*42
1223171 рем,комплект 122209
178107 перо відвала CG100081
173468 тяга
VJ329 гайка 29533
19301 кронштейн металевий Gregoire Besson
173618 Лемех B2 твердосплавн. 16"  пр
178114 грудина відвала 81193
173435 отвал левый AR5H   CG100037/81183
VI3316 Болт H M20*160 - класс 8.8 оцинков. резьба 52мм
850104592 втулка металева
VJ329 гайка
851003197 втулка металева(шпулька) кв.50/50
1223247 ГІДРОЦИЛІНДР SP 12 ОТВОРІВ, ДОВЖ.570 ДІАМ. 150
850116099 набір гумових колець 850116099 90x40x400
173462 грудинка
VJ326 гайка M18*1,5
173367 болт Н  М22 Х 65 класс 10.9 оцинков. мелкий шаг
173346 грудина відвала Gregoire Besson
VI3004 болт H M14*40 DIN933 8.8
19171 відвал передплужника лівий  Gregoire Besson
1223118 рем набор D150*S107 циліндра механизма переворота  1223116
VI2917 болт H M12*70 DIN931 10.9 оцинков.
104038000 чистик лівий 104040000
VI3316 болт H M20*160 DIN931 8,8 49093
107804590 болт H M14*70  DIN931 8.8  29398
VI3112 болт M16*80 8.8 /00931.810.0160.080/    29404
850118899 втулка металева
177321 розпірка відвала L700 M20
VI3107 болт Н М16*2*60 DIN931 10.9 /00931.110.0160.060/  31225
1223154 тримач шестерні
1118930 шарнир Y4-Y7-Y9
VI1704 болт M11*55 TFE DIN11014
1015009 Болт конич голов потай 6-ти гран М14*2*40 10.9 DIN7991   101,5009
VI3113 болт H M16*2*80 DIN931 10.9   31207
173388 польова дошка Gregoire Besson   56617
851001999 підшипник без корпуса кв42
19188 відвал
430302390 втулка
VN33210 підшипник маточини колеса Gregoire Besson
807300100 тавотниця
19304 пластина металева Gregoire Besson
177602 леміш правий  Gregoire Besson
VI2913 болт VI2913
1233267 ГАЙКА З ЕЙЛОСТОПОРОМ Н М30, ТОВЩ.20 ММ КРОК 2,00, З МЕХ. ОБР., шт.
177349 польова дошка
172380 контрпольова дошка N°3 усилен.
VI2916 болт H M12*70 DIN931 8.8 оцинков.
29396 болт М14*50 DIN931 8.8   29396
19172 відвал передплужника правий CG100007
850103892 кришка металева
850103992 маточина подшипника
03934 болт M12*130   03934
VI1202 болт+ гайка М11*30 с двумя усами Gregoire Besson
VI3003 болт
177319 польова  дошка Gregoire Besson
104103090 вал L=1090mm F2  40*40
03934 Болт M12*130 8.8 оцинков /00931.810.0120.130/ 47538
850117999 ремкомплект цилиндра
198376 гайка
432800190 корпус підшипника
1292178 пластина рами
104014300 фланець
173365 болт 931 18*90 10,9/00931.110.0180.090/ 52111
VI3508 болт VI3508
806301300 штіфт 12*50
19114 леміш передплужника правий ус. Gregoire Besson
VI1105 болт + гайка долота VI1105 (1/2*45)Gregoire Besson (25 шт/уп)
WM211408 болт M14*1.5*40 с двумя усами DIN11014 8.8  TFE M211468
19114 леміш предплужника пр/CG100003/ 66568
1116169 болт 931 M20*55 10.9
VM201 масльонка 8*125
107802390 стойка
1292307 Палец поворотный SPML9
1231322 шайба
SP13559 болт 1/2X50 CL 12.9
19113 леміш передплужника лівий ус. Gregoire Besson
9001.60.36 Штуцер DSVW-12PS1
178110 перо відвала CG100082
19196 Лемех предплужника смешанного типа тв.сплав пр
850106392 маточина
173386 корпус
VJ620 гайка
177402 леміш правий  Gregoire Besson
102001200 палець з квадратом на торці
VI1701 Болт TFЕ  М11*35  10.9  Шаг 15 оцинков.
104038000 чистик лівий 104040000
VI1010 болт+гайка польова дошка М12*45 Gregoire Besson VI1018
177428 грудинка Gregoire Besson 35.0086
850100886 втулка зносу "Лютекс" GBS 100400 - C361 O48-40, дл. 40
107415600 Кронштейн лапы
1118358 болт
VI4102 Болт М12*20  8.8 DIN933 /00933.810.0120.020/  29468
104000890 хомут
107804590 болт H M14*2*70 - клас 8.8 оцинков. зрізний
19179 стійка кріплення передплужника CG100031
850101886 втулка стальна 58x50мм - Lg:50мм
199208 Втулка бронзовая O7x75 дл. 4
177306 корпус відвала
VL218 шплінт розпорний 7*40 (7*50) 29650
177427 грудинка Gregoire Besson
1212149 Гидр.комплект N°6(набор шлангов ) переворот+ Колесо SP9
VI3508 болт M24*140 DIN931 8.8 29420
VJ335 гайка
31-40-300 вал квадратний  L=3000  кв.40
M320113 долото оборотне 101.5038
19113 леміш предплужника лев. CG100004/ 66567
851001198 диск зубчатий 660*7*42
VJ301 Гайка с нейлостопором  МНВ 27*2  /00985.815.0270.200/
107205600 зчіпний пристрій
851002497 флянець боковий вала  432267
177320 розпірка відвалу
430301790 втулка 101,6MM
173428 відвал
173324 ніж вертикальний  CG100064/35.0048
178113 грудина відвала   81192
VJ322 гайка M12 DIN985
26424 шплінт 5.0*63 MM
107206300 счіпна серьга, посилена "КАТЕРПИЛЕР" в зборі O55
M302049 стійка HELIPLOW ліва
178108 перо відвала
851005999 Шайба задняя 1008X/XF-1010X/XF
1223406 палец
107802600 лапа стрільчата широка  850115292
104037000 чистик правий 104039000
104001200 защита металева
178109 перо відвала
850114292 флянець  D150mm
173345 грудина відвала Gregoire Besson
VJ338 гайка М11 Gregoire Besson отвала
851005193 циліндр 100x50x500mm
M252012 Штіфт пружинний розрізний 10*60  DIN1481
M310065 леміш HELIPLOW левый отв. 90 мм  101.5037
VI3306 Болт М20*70 8.8 DIN931 36412
173461 грудинка 173339
851006099 Шайба уплотнения 32217
M320113 долото оборотне
173476 грудина отвала   831323
173332 долото праве  PP Gregoire Besson CG100027
VI1202 болт+ гайка М10*30 DIN11014 Gregoire Besson 22470
106904700 палець
M260011 втулка
19181 кронштейн передплужника лівий Gregoire Besson
VI1205 болт VI1706(гайка VJ338)
178122 розпірка відвалу CV7 PALCAS JOBB
19303 пластина Gregoire Besson
173614 леміш правий -конический винт с гайкой  Gregoire Besson CG100021/56616
VJ403 гайка M14
178108 перо відвала CG100080
173467 тяга
800600500 БОЛТ ЗРІЗНИЙ Н М14Х80, КЛАС 10,9, ПОЦІНКОВ., шт.
122134 Деталь агрегата ГБ
VI3017 болт шаг2
177416 тяга
173475 грудина відвала
1231302 ось
800201800 болт  м20х170 8.8 DIN931   VI3317/800500100
VL230 Штіфт пружинний розрізний 16*60 DIN1481   52090
M302029 гребінка 016-700MM
850114292 флянець D150mm
851005899 кільце підшипника 32217
851007193 шток
VJ323 гайка М14*2 DIN985 8,8 29529
104011390 защита підшипника  50
430302400 втулка металева  430301600
173396 Подкладка отвала Н5 пластмассовая
800205600 болт M12*130   03934
851007093 шток
VI3515 болт
12737 пластина металева
VI3107 болт шаг2
104103890 вал квадратний 104103890  L=2330  кв.50
104019500 кронштейн металевий правий
1292228 втулка пластикова
VI3106 болт Н М16*50 8.8
VL223 Штіфт пружинний розрізний - 8*60 DIN1481 29657
19188 відвал  CG100017
VI3704 болт M30x220 8.8 ZNBL
850112793 Переходник 1/2 - 3/8
VI3537 Болт H M24 x 8 - класс 8.8 оцинков.
122193 втулка пальця навіски 4 кат.
VI2909 болт 10.9 Gregoire Besson
172423 угольник отвала
SP12455 палець сцепки 3-ї точки Helios R
850100286 втулка D:44-40mm - Lg:40mm
107406790 вал
M213018 Болт Н М30х90, класс 8,8, оцинков.
850110799 шайба
122231 втулка
1223210U Кардан SP9 a 11° NM
SP13559 болт 1/2X50 CL 12.9
851016993 клапан гідравлічний 2-а вихода
31MU39 гайка М39*4 (31-MU-39)
12362 вилка неподвижна Gregoire Besson
850115292 лапа стрільчата широка  850115292
177427 грудинка Gregoire Besson  35.0085
VJ330 гайка M22X1.5
VK510 прокладка плоска середня М24U
104019600 кронштейн металевий лівий
VJ337 гайка M14*1.5 Gregoire Besson 25285
107205800 вал
VJ617 гайка M20
173462 грудинка
177324 корпус відвала правий
122334 Ричаг зміщення механічний
VI3017 болт шаг2  DIN93114200 8.8  00931.810.0140.200
1420218 палець металевий
178107 перо відвала
VI1008 болт
VI3516 болт Н 931 24*180 8.8  93124180TV
850117899 рем набір циліндра 110x70x300
178112 перо відвала CG100084
M211416 болт VI3011 M14*2*80  8.8
104100290 вал L=1550
122251 цапфа
173331 долото ліве Gregoire Besson 56613
VJ337 гайка M14*1.5 Gregoire Besson
1292101 Пластина кессона малое колесо (диам.88 мм)
6100226 Втулка
173436 отвал правый AR5H  CG100038/81184
850110999 Шайба PLATE 13x75x4
800204400 болт H M14*25 DIN933  8.8 оцинк   47566
1223173 Ось блокировки в трансп. положении NM SP9
177601 леміш лівий  CG100022E
177602 леміш правий  CG100021E
177428 грудинка Gregoire Besson
850111792 гайка М40*250
850104092 корпус в сборі 104072000/850105592
104100190 вал 40*40 F2  L =1780 mm
173613 леміш лівий(болт 523733)  Gregoire Besson CG100022/56615
523732E болт + гайка М12*39  12.9   22501
VI3115 Болт M16x100 8.8 оцинков
177427 грудинка Gregoire Besson
850111099 гайка 12573
VJ620 гайка M22 DIN934 /00934.100.0220.000/   29518
1118394 кронштейн ширина 185мм Gregoire Besson
177311 пластина металева
173331 долото ліве  Gregoire Besson
178110 перо відвала
177403 відвал Gregoire Besson
430501700 вал  L= 1425mm
1118373N корпус грядиля шир 155мм
122295 шайба 50.5*82*2
VI3011 Болт Н М14*2*80, DIN 931 8,8 29399
310074 приварная шайба D 90 (31-0074)
198521 втулка 35x39
M302048 стійка HELIPLOW права
VI4902 болт  GB
177426 відвал Gregoire Besson
122270 втулка
1223152U Коробка переворота SP 12 отв
850107699 сальник 95*120*12  50538
172350 тяга
178111 перо відвала CG100085
177428 грудинка Gregoire Besson
1292182 гайка с нейлостопором 27*2
851003398 диск зубчатий 710*7  кв,50*50
850110899 прокладка  3392012000
1231143 втулка
VJ320 Гайка H с нейлостопором M8 оцинков.
851000998 диск зубчатый 660 толщ. 6 отв. ? 42
104045600 ось
VI2401 болт кріпленя стойки Gregoirec Besson
178106 перо відвала CG100078
19182 кронштейн передплужника правий  Gregoire Besson
173427 відвал
VL406 Шплинт разводной - 4 x 5 мм
806100200 палець  Z 5
800502400 болт M24*180 8.8 Z M212434 DIN931  47554
4757.38.02 Втулка Е55х45х60 F3
M302048 стійка HELIPLOW права
173423 леміш
122315 Колено М12 внутр. + M12 внешн
104037000 чистик правий 104039000
VL225 Штіфт пружинний розрізний 10*60 DIN1481
173368 шайба
VI3306 Болт H M2 x 7 - класс 8.8 оцинков. резьба/46мм
VN30207 Подшипник конический - 35 x 72 x 18 мм   67495
851001098 диск гладкий 660/6/42 46455
807300400 маслінка 45° M10 X 150 оцинков
VI3316 болт H M20*160 DIN931 10,9  52035
M212438 Болт Н М24х200 - класс 8.8
173424 леміш
178111 перо відвала
VI1105 болт + гайка долота VI1105 (1/2*45)  51920451/63440451
850107292 підшипник з корпусом UCP213  850107292
173388 польова дошка Gregoire Besson
173332 долото праве  Gregoire Besson
VJ327 гайка M20*2,5 самоконтр 6-гран DIN985 /00985.110.0200.000/ 29532
122265 болт
VI1103 болт + гайка  конічний 1/2''х39  12.9  оцинков.
M310064 леміш HELIPLOW правый отв. 90 мм
107802500 лапа стрільчата вузька 107802500
1223405 палец
VI3541 Болт H M24*80 8.8 /009338100240080/  29499
VK203 стопорная шайба
1292155 кришка
806301300 Штіфт пружинний розрізний 12*50 DIN1481 47653
6100227 Шайба
851002697 флянець металевий  д,150
850100180 сальник гумовий  104000890   (  1 М )
173345 грудина відвала Gregoire Besson  35.0119
102500490Z Шайба д:75-4,5mm - толщ:1mm
19195 Лемех предплужника смешанного типа тв.сплав лв
800207300 болт 800207300
850107699 сальник 110*130*13
VI3112 болт M16*80 8.8 ZI
104903400 рама
851003197 втулка металева(шпулька) кв.50/50
850110593 Клапан гидравлической системы
173346 грудина відвала Gregoire Besson  35.0120
1231213 пружина N2101A
VI4701 болт M30*160
851001899 прокладка D :102*3 ММ
122246 втулка
1116344 Втулка бронзовая  25x28 дл. 25
VI3413 болт M22x70  8.8 Z
47605 гайка М30 /00985.810.0300.000/   47605
VJ336 гайка с нейлостопором M12     25db/csom
177319 польова  дошка Gregoire Besson(Premium parts)
177401 леміш лівий  Gregoire Besson
850103992 маточина подшипника
104057000 Чистик пр для диска загпаживающего
173385 корпус
173423 леміш
VM203 маслёнка 8*125 90°
107802500 лапа стрільчата вузька107802500
104014200 фланець
122296 втулка 50*55
061303190 фіксатор гайки  104075090
850106299 набір гумових кілець
122273 Скоба блокировки задняя, сварная SP
431901100 палец
198524 Шайба ступицы колеса 45x1 толщ. 12
VI4204 Болт+гайка H M14x40   8.8  22553
VJ322 гайка М12 К.П.8 Gregoire Besson
97-001-2214-05 Болт+гайка М14*30 8,8 DIN11014 с двумя усами
1118253 Грядиль RB7  16 GB станд.

Прилади