Запчастини    

 

 

О сайте

Этот сайт создан с помощью программы для создания сайтов "Мини-Сайт".
ООО "Корс-Софт" - программы для бизнеса. www.kors-soft.ru

Перелік запасних частин до техніки Massey Ferguson

для пошуку натисніть комбінацію клавіш Ctrl+F, у верхній частині з`явиться пошукове поле. Введіть в нього каталожний номер який вас цікавить 

Оригінальний номер

Найменування

4289985M1

кільце ущільнююче гумове 139,07х5,33 мм

SN9077

зірочка Z=10 (под вал 7/8") SN9077

W247165B

ковпачок

SN3090

підшипник диска борони з корпусом SN3090

156-4902

маточина

851009

корпус муфти

4272431M1

реле

70052

гвинт 1/4"-20 X 1

SN1964N

диск 24" борони / SN1964

7702461801

циліндр рульового керування

N855728

кришка металева

CH3K-0715

ущільнення гумове

70919066

перехідник 746024 / 70919066

4222192M1

паливопровід зворотній

SN7266

комплект пристроїв для обробітку грунту 7266

3945928

вкладиш корінний установочний 0,5 мм

852276

втулка

3712077M1

шайба металева

SN18476

диск в зборі (диск, маточина з підшипником, болт+гайка) SN7261/SN18476

70913682

ланка ланцюга 10A-1E

3618723M10

шестірня КПП в зборі

155-0029

скло ліхтаря

SN777

кольцо подшипника SN777

N858771

щітка очисна велика (STANDARD)

D28480099

решето нижнє

3765039M1

гайка

1001465M1

кільце ущільнююче гумове

700727658

бандаж гумовий прикочуюного колеса 852060

700721846

маточина 700721846

854003

підшипник (SN7218)

SN5935

втулка SN5935

3786090M1

кожух захисний металевий стартера

YM2995-307

кронштейн

3619763M1

соленоїд

377494X1

кільце ущільнююче гумове

SN1611-1

болт 1/2"-20 х 2-3/32"

3941975M1

грудинка відвала

CH6I-2505

елемент фільтруючий повітря зовнішній

339107X1

болт 339107Х1

3619799M1

шестірня Z=70 привода насоса гідравлічного

3789379M1

датчик тиску масла гідравліки

W248504B

вал довжина 3/4" X 22" (550 мм)

6000564

комплект прикочуючих коліс

LA322225550

вал

SN7953

вал шестигранний, 96 1/2", 3/8" SQ, Y/D (12' & 15' DRILLS)

Y704742

гайка 1/2-13 704742/ Y704742

559895D1

датчик кондиціонера

70929740

обойма підшипника роликового конічного LM104912

700729710

труба 853775

3619449M93

пара головна заднього моста 9х44

4286792M1

пас привідний компрессора кондиціонера L=1090 мм

3388840M2

фільтр повітряний кабіни

LA322709700

комплект кріплення стеблепідіймача

720649

зажим трубки

D28280302

к-т ланцюгів транспортера похилої камери D28281553 (уп 2 шт)

203-7685

форсунка паливна 3507555

N858898

гвинт ліва різьба N858898

534039D1

фільтр гідравлічний 501766D1

1437204

пас привідний

700727657

колесо N859182

3779284M92

соленоїд

71166993

клапан запобіжний

SN3567

гайка 3/8"-16 SN3567

3712841M1

диск зчеплення (фередо)

72506044

диск гальмівний фрикційний

W247862B

кронштейн (тяга)

4293730M3

муфта разривна гідравлічна

N852996

вал висіваючого апарату

LA322702850

сегмент ножа жатки (D28274006)

3617343M1

диск КПП металевий

2393478

датчик тиску

4301386M93

блок керування електронний

SN3270N

диск гладкий

SN1611

гайка

K2693

гвинт

3714575M1

пильник вала КПП

72161846

тримач мути гідравлічної

3902544M1

муфта вентилятора двигуна

D42329600

ланцюг роликовий

545-061

корпус висіваючого аппарата пластмасовий

3011911X1

кільце ущільнююче гумове 16х2,5

D49005700

ніж подрібнювача протиріжучий

SNDR30005

підшипник кульковий SNDR30005

SN7408

шина колеса прикочуючого SN7408

4275558M1

гідроаккумулятор 108В

700733947

чистик сошника метелевий лівий 700171821 / 700733947

CH220-8678

ущільнення гумове

DAA30614

дифузор MF543/555

3010348X1

гвинт

SN1605

обойма 70327997

3617184M91

комплект пасів (2 шт)

700156474

щітка очисна велика (цукрового буряка ANTI-STATIC)

72512430

диск гальмівний фрикційний

3906566M91

клапан гальмівний електричний

W245902B

подшипник

852437

диск висівний пластмасовий

3779141M93

блок електронний

2P-1692

ущільнення гумове

30-3467651

сідло клапана впускного 3924582

700722998

диск висівний пластмасовий

D28585106

зірочка (D28585159) 22 на 22 зубів

5016647M2

патрубок гумовий L=1300 мм

SN3299

вісь маточини SN3299

W247167B

підшипник кульковий (FA1003233)

768226

болт SN6101/768226

30-3438120

тeрмостат двигуна 3928639

700174724

кронштейн

550-120

башмак висівающого апарату

72514630

вал-шестірня дифференціала

70921047

ланцюг 7085988 70921047 854128

855451

габаритний ліхтар на сівалку

3042428M1

Наконечник

LA340437274

ланцюг роликовий

700717550

вимикач контактний

N10491

шайба 17/32 X 1 X 1/16 (10491/010491) / 10491

D28281618

зірочка (D28280262)

71367611

датчик тиску

148-1925

клапан гідравлічний

SN5934

втулка опори прикочуючого колеса 5935

3009509X1

болт бича М12х45 (D40428300)

LA323291550

зірочка натяжна (LA300121612)

W923099-4

заклепка 1/4 X 5/8 W923099-4/ 70910520

3900691M91

реле-регулятор генератора

853737

зірочка

W247089B

шнек

531353D1

кронштейн металевий

Y763441

штифт пружиний трубчастий 1/4 X 1-1/4 763441

521139D1

рессивер-осушувач кондиціонера

852892

центровик YM2900-105

SN2992

гайка прорізна

3786649M3

фільтр повітряний кабіни 200х500мм

4271662M1

вимикач кнопочний 3782020М2

525386D1

сітка в бак (адаптор)

SN3300

РЕМКОМППЛЕКТ маточини (2-шт. підшипника, сальник,ковпачок) SN3300

4280123M2

шайба металева

711507

підшипник роликовий конічний без зовн.об.

11538

ущільнення

6100288

сенсор 6100288 / N856509

700719731

шплінт металевий

242-9537

ущільнення гумове

W248358B

кришка бункера

D42328100

ланцюг роликовий

SN1964

диск 24" борони ORGAtop 805714

736528

діод

10487

шайба

700158306

болт

SN5977

кронштейн кріплення металевий

70915515

ланка з'єднувальна №40 (08А-1Е)

854118

кронштейн маркера 854117

YM2503-379

болт

339375X1

шайба металева

216-4947

клапан гідравлічний

SNN25507

сальник

700731888

привід робочих органів (з'єднувальний  флажок)

4289932M1

вимикач кнопочний

LA14604570

штіфт трубчатий 6x45 DIN1481

375100X1

гайка 5/8"

3619014M1

кришка пружинна металева

70917423

гайка 7774185

3619034M93

шестірня КПП Z=24

SN10127

чистик сошника лівий SN10127

3009135X1

болт

N857546

супорт

854690

комплект ущільнень

180-4702

клапан гідравлічний

72504442

пас привідний компрессора кондиціонера

852808

ремонтний комплект циліндра N851980

339423X1

болт метричний

LA14617170

штіфт трубчатий 14,5x75 DIN1481

364534X1

болт

D42329000

ланцюг роликовий

3764872M91

шарнір карданний правий привода переднього моста

394367X1

гайка M8

501773D1

елемент фільтруючий повітря внутрішній

70923905

патрубок ( колено)

700738007

чистик 700733305 ( 700727486 )

D28273943

ланцюг роликовий

3790002M1

елемент фільтруючий гідравлічний

3009300X1

болт ТС-М12х70/36

D28580225

транспортер елеватора колосового

156-4901

кронштейн

3619739M91

клапан перепускний гідравлічний 4,5 bar

519087D1

кронштейн

378078X91

фітинг 846634

HR25227

сальник гумометалевий SN3063

30-3436896

пружина

4623

направляючий штифт 4623

N857113

сальник

72162303

вал ШРУСа внутрішній

4224493M91

насос паливний інжекторний

72501894

кронштейн кріплення двигуна металевий правий

70921349

кільце гумове

3714453M1

елемент фільтруючий гідравлічний L=98 мм

D42354800

ланка ланцюга внутрішня 38.4

N28489

датчик кількості насіння сівалки N28489

3010484X1

гвинт М12х90

700149023

ущільнення

SN7272

супорт SN7272

3712074M1

ущільнення переднього моста

854680

ніж высевающего

4296494M1

корпус петлі двері

4348738M1

пас привідний L=2040 мм

W248521B

сенсор

4355573M11

ремкомплект

700706413

з`єднувач електричний

3615200M2

стопор металевий Т=3,5мм

4232389M1

штуцер гідравлічний

12268

фіксатор маркера 12268

LA322712050

кронштейн з підшипником (02603.09)

01680PM

втулка 01680PM

700731359

пластина металева 16" YM2995-315

5015170M1

шарнір карданний

SN16845

диск борони SN16845

704031

гайка 1/2-13 30383AF/32923PF/704031 (375098X1 / W915115-4 )

700727674

шина (700727674 / 17632)

6100094

маркер в зборі 6100094

4374379M11

ремкомплект  4298822M1

D42329300

ланцюг роликовий

D28680132

втулка мотовила пластмасова

7720089

хомут металевий AG561239/7720089

854835

ковпачок захисний гідроциліндра 9/16"-18 (854835)

4286473M2

елемент фільтруючий повітря 4286473M1

LA322701550

диск муфти запобіжної LA300019970

SNB1127

пильник гумовий

40507PF

болт з шестигранною головкою 1/4-20Х1-1/2 (7771678 / 40507PR)

1889915M1

кільце ущільнююче гумове

30291PF

шайба 70918431/700709605/70918431/30291PF

516291D1

корпус катка опорного

W2200324B

кільце металеве W2200324B

N854141

втулка N854141  21/32 X 7/8 X 9/16

SN6696

вал привідний 43 3/8" ( SN6696 )

72503967

гайка

711770

підшипник роликовий

3385584M1

важіль перемикання передач

72162302

хрестовина переднього мосту

W247938B

зірочка пластмосова 14Т

N17461

палець 5/16 X 7/8

4F-4097

о-кільце

D45103000

фільтр-сапун бака гідравліки

700730306

модуль для монітора

N856334

вставка

519922D1

ресівер-осушувач

3381495M1

диск фрикційний

3619015M1

кришка пружинна металева

N851816

зірочка

3042433M1

шарнір навіски "яблуко" кат.2/3

72504701

трос привода ручного гальма

3786281M2

втулка кабіни гумометалева

500393D2

маточина

852436

диск висівний пластмасовий маленький

854077

диск

D49010097

ланцюг мисовий (соняшник) (03743)

851765

зірочка WA-41B Z=33

3792336M1

втулка металева

3912473

кільце ущільнююче гумове 158,12 мм ID

853616

палец

3903678M1

голка підшипника

700731387

втулка металева 700731387 / 852914

3580576M2

секція розподільника гідравлічного

SN7408

шина колеса прикатывающего

4305928M91

елемент фільтруючий гідравлічний

669-1

контргайка 669-1

W247969B

шплінт 1 X 3-3/8

400260X1

болт U-образний

Y710293

корпус підшипника

4296282M1

потенціометр

D28480537

рама зерноочисника

D28580779

кожух элеватора металевий (D28580048)

700159997

комплект кріплень (болти + гайки)

72513885

шланг гідравлічний

3383171M1

шайба металева регульовальна Т=0,05 мм

3619156M1

диск КПП металевий

3385894M1

кулька фіксатора КПП

10568

шайба

532450D1

ущільнення датчика рівня палива

3802427

турбокомпресор

N858976

ручка права

SN18755

чистик металевий / SN6103

853845

втулка

LA321821950

шкребок елеватора колосового

YM2570-594

підшипник

LA300114379

шків

H100682C3

ланцюг

3941969M1

лемех плуга

504799D1

сенсор 563740D1

534257D1

набір для зворотнього зливу гідравліки

540-403

колесо

D28380254

планка сепаратора металева

72502953

шланг гідравлічний

3386520M1

кулька фіксатора КПП

70345406

болт 1/2-20 X 1

D28282155

планка транспортера похилої камери

3907525M1

фільтр

W248429B

корпус підшипника без підшипника

4275671M2

датчик гальма стояночного

70327382

підшипник роликовий конічний без зов.обойми (SN1606)

3902131M1

скло кабіни задне праве

D45404200

ущільнення гумове

LA321824550

зірочка 23Z

700155035

диск 15"х3,5 мм 700155035 диск без стуцпицы

3619138M1

манжета гумометалева

SNSFN37005

монітор SNSFN 37005 ( Sunflower9130 / 9230 AIR CART ) + кабель до монитора SN442

197-4539

ремкомплект амортизації сидіння

271276

пружина

6N-3826

привід стартера (бендікс)

519922D1

ресівер-осушувач

4224544M1

коромисло клапана ГРМ

D28281556

планка транспортера похилої камери

LA10619920

шпонка

70950947

гайка

539362D1

фільтр паливний внутрішній 531315D1

852842

захисна решітка радіатора металева

70923358

гайка

3617649M91

диск гальмівний

CH6K-8987

штифт металевий 18,99х50

356380X1

фіттінг гідравлічний кутовий

3615346M1

пружина

1026510M1

кільце ущільнююче гумове

3790349M93

палець стопорний металевий 30х191 мм

855426

ремкомплект

70923952

кільце ущільнююче гумове

4284629M1

вимикач кнопочний

7700495

болт

LA344381256

ланка ланцюга під планку

K3538

підшипник кульковий 710574

4292969M94

вал карданний

1896464M1

соленоід паливного насоса

504017D1

фара робоча

127-9558

важіль трансмісії

539271D1

фільтр паливний 1R-0749

D28080862

бичі барабана ліві (к-т 2 шт) (D28380088)

SNN21659

сальник

4285797M3

фільтр кондиціонера

LA323210550

шків

267-6637

прокладка

Y704718

гайка

SN3300

маточина колеса на 6 болтів в сборі SN3300

4358014M12

муфта гідравлічна швидкороз`емна

3007077X1

кільце ущільнююче гумове

SNN13952

підшипник кульковий

CH156-4897

кришка

SN6868

прикочуюче колесо в зборі овальний корд металеве SN6868 2" x 13"

CD1144

кронштейн (тяга)

700178415

кронштейн правий 700178415 / 700158652

353687X1

болт 353687X1

508325D1

джойстик 508325D2

3795285M1

кабель електричний

3381364M91

комплект пасів L=1500 мм (2шт)

CH1J-9671

болт

4289995M1

клапан гідравлічний

3903459M1

ущільнення муфти швидкороз`емної

AG561266

болт 7701196 SN6382

357661X1

штіфт пружинний 70915523

4289356M1

шків

LA323291550

зірочка натяжна (LA300121612)

70210008

підшипник SN13269

825776M1

болт

LA322843850

пальцетримач шнека жатки (LA80740844)

40663PF

винт YM2502-369

72506118

блок реле

4233871M1

кронштейн

72503929

болт шестигранний

4222255M1

форсунка паливна в зборі

D28485200

клавіша соломотряса

SN3301

манжета ступиці

508716D1

накінечник рульової тяги

356005X1

кільце стопорне металеве

72506019

підшипник роликовий конічний 72212C/72487

4282583M91

тяга навіски ліва

SN4460

штуцер тройний 4460

W247837B

патрубок пластмасовий

105794

підшипник кульковий

SN1021

болт SN1021 3/4" X 5 1/2"

165-8537

клапан гідравлічний

3405180M1

лампочка 12V 60W

N855988

Клапан N855988

891947M1

гайка спеціальна

4289763M2

важіль багатофункціональний

w205cap

кришка диска сошника металева 107-111D

711242

обойма 711242 / YM2550-029

SN7219

кронштейн металевий

70926937

гайка 5/8"-11

W248005BS

ремкомплект гідроциліндра (сальники, кільця гумові, кільця пластмасові)

CH9N-1756

ущільнення гумове клапана гідравлічного

4276648M2

елемент фільтруючий масла гідравліки

SN3567

контрогайка 3/8"-16

3010059X1

обойма підшипника роликового конічного X619045300009

LA323317050

зірочка транспортера похилої камери 11Z

3716252M1

кільце ущільнююче гумове

854077

комплект прикочуючого колеса ЗАЛІЗНІ ПОВНІСТЮ MF-543 MF-555

4289083M2

копка вимкнення ВОМ

502932D1

коток опорний гусені 204мм 1R-1241

D44104600

палець жатки подвійний крайній (28260531)

LA320948350

вал-шестерня редуктора

LA322114850

шнек бункера

D28480100

решето верхнє

LA300114382

диск варіатора

CH160-5223

кришка

4299408M2

насос гідравлічний 4299408M1

70915276

тавотниця

SN176

шайба гровера 176

WSP1344

втулка металева 33/64 X 3/4 X 31/64

LA323210750

зірочка

Y704726

гайка 104346W1

W247088B

шнек

3779217M1

гвинт

11118721

болт M16 X 2.0 X 45, CLASS 8.8 7883796/11118721

YM2550-795

пружина

SN13218

колесо прикочуюче в зборі рівний корд (плоске) пластикове SN13218

YM2570-740

болт

D20400424

шайба металева

AG561892

прес масльонка 70914687/70032/AG561892

72501141

вилка кардана привода моста

G701970070032

блок керування електронний

700715627

ніж відрізний

SN3108

котушка SN3108

42912PF

шайба 42912PF / 31310AF / 70919332

527342D1

комплект заглушок клапана гідравліки

4288985M1

вставка бака паливного

YM2970-326

кронштейн кріплення

D44103700

сегмент ножа жатки

LA323019750

пас генератора

D28380255

планка сепаратора металева

3615201M2

шайба стопорна Т=0,2мм

72501416

штуцер насоса гідравлічного

390809X1

болт М10*1,5*25 кл. пр. 8.8

CH3D-9133

обойма підшипника роликового конічного 556998D1

700731377

кронштейн (тяга)

D28580228

зірочка

7502463801

датчик кута поворота коліс 7502461001

D28380066

підбарабання

3715772M91

кришка фільтра гідравлічного

70921885

кільце 738468 / 70921885

711507

підшипник роликовий конічний без зовн.об.

3386413M1

тяга привідна КПП

3901430

вкладиш шатунний СТ

852917

скоба

700723477

комплект ущільнень 854183

3780552M1

вимикач кнопочний

7702460001

циліндр гідравлічний РК

180345M1

втулка металева

SN9680

болт SN9680

700707354

актуатор

D28585035

виток шнека

SN13218

прикочуюче колесо SN6867

7450100301

кабель-датчик

7033699

кільце стопорне

3387281M1

шайба металева

3011024X1

шплінт металевий 5х42 мм

CH1J-4757

підшипник роликовий конічний

W246431B

зажим

SN3061

підшипник роликовий конічний без зовн.обойми

3380442M1

диск ручного гальма

700172667

вал

4289991M1

кільце ущільнююче гумове 102x3 мм

LA322703050

втулка пластикова головки ножа

353728X1

болт 7701949/ 70922664 / 13454AF / 353728X1

3045560M3

вилка перемикання передач КПП

W247855B

ланцюг роликовий

3791398M91

шайби металеві регульовальні (к-т)

3580243M1

втулка металева

70923085

гвинт

SN3754

болт кріплення лапи U

851763

звездочка

853561

муфта металева

SN71L-2901

штифт SN71L-2901 /40394PF

D44104000

напівсегмент ножа жатки

SN2036

гайка 1 3/4" SN2036

3764873M91

шарнір карданний лівий привода передньогог моста

835007M91

штуцер різьбовий 7/8-14

700122621

вал різьбовий вузлов`язача

SNN13954

підшипник

1442190X1

гайка M12 (D41087700)

216-6972

клапан гідравлічний тиску

700711329

шплінт металевий

2610260W1

ланка з'єднувальна ланцюга CA557-СL

3010471X1

кільце ущільнююче гумове

LA344382163

ланка ланцюга з'єднувальна

851341

вал лівий 65"

339229X1

болт М6

391120X1

болт

70915494

штифт пружинний  3/8 X 2-1/4 ( 63230 )

4270018M1

елемент фільтруючий повітря внутрішній

364941X1

болт 1/4 X 1/2" NC, Carr. 7770142

852080

клинок -прокладка

SN3751

кронштейн металевий кріплення

SN7040

фіксатор пристрою регулювання глубини висіву SN7040

4380535M11

ремкомплект для ремонтної програми (шланги, хомути)

055663P1

пластина прижимна

SNR480034

шланг 0.929 ID X 1.169 OD/FT

4224543M1

коромисло клапана ГРМ

3618168M1

кільце синхронизатора металеве

72512600

соленоїд ПНВТ 3928160

4296538M2

муфта разривна гідравлічна

72508200

насос рульового керування

Y705046

шайба гровера SN113 / Y705046

W247840B

трубка пластмасова

7774565

гайка 5/8-11

42571PF

гайка 1/4-20 704007

700709004

граблина підбирача металева

3382246M1

шайба металева зубчаста

557982D1

датчик тиску

70950220

стопорная шайба

YM2570-715

втулка металева підшипника YM2570-594

500976D1

шланг кондиціонера

W248483B

шайба металева

401552X1

хомут металевий

3581363M1

шайба металева регульовальна Т=3,85мм

D46481300

сайлентблок

4277471M2

патрубок гумовий

851767

звездочка

W247713B

щітка очисна висіваючого апарату (ДОВГА ЩІТИНА) W247713B

854807

підшипник

N856566

палець металевий 1"х3-5/8"

72503893

шток соленоіда металевий

390971X1

шайба металева 6,4х12х1,5мм

H916102470020

трубка

57158

пас привідний

3042846M1

шайба металева регульовальна Т=0,2 мм

3713770M2

трос керування гідравлікою

WS988

муфта металева

LA344381246

ланка ланцюга перехідна

SN13270

сальник

3618722M12

корпус сателітів КПП

281-7719

корпус металевий 187-3525

D28580135

транспортер елеватора зернового

851340

шплинт

70910936

ланка ланцюга

SN12096

супорт

SN6440

Штифт, 1/4 "X 1 3/4" SN6440

1444488X1

кільце стопорне металеве

20-7000300

комплект ущільнень гідроциліндра

LA322704700

ніж жатки L660

547915D2

сальник гумометалевий

1441728X1

штіфт металевий 4х16мм

852892

центровик YM2900-105

700178414

кронштейн лівий 700158651 / 700178414 / 700169865

700701792

фітинг

D42350800

ланка ланцюга з`еднувальна

539270D1

фільтр паливний 1R-0762

3619762M1

клапан електромагнітний

156-6084

кришка металева котка

61101

шпонка металева

SN3095

шайба металева

YM2995-306

кронштейн

CH190-3391

сайленблок важіля CH190-3391

4289994M1

датчик

3010118X91

підшипник роликовий конічний

175-7513

ущільнення котка

71367847

ущільнення

W246704B

пружина

4356513M1

шайба

354059X1

шплінт 1/8" X 145373PF/70918452

514896D2

радіатор кондиціонера

4289986M1

кільце ущільнююче гумове 132,94х3,53 мм

W247234B

сталеві з'єднання

N854117

втулка

70589572

комплект ущільнень (г/ц 12012R) г/ц SN9725 складання рами пополам SN8789-1

40641PF

винт 13270AF 40641PF 70926115

LA321562900

датчик обертів

LA323425450

головка ножа жатки (LA322702950)

N856695

підшипник висіваючого апарату

3783428M2

циліндр гідравлічний

W247684B

корпус муфти фрикційної металевий

72160350

палець металевий 2-37/64" L=4-5/8"

339378X1

шайба стопорна металева 20 мм

4223862M1

датчик температури

W247868B

з'єднання шарнірне ланцюга

7704679

гайка 7704679

700728296

вал

LA323233550

палець шнека

SN18358

диск сошника з підшипником (диск,маточина з підшипником,заклепки)SN9753N/SN18358

SN3094

кільце штопорне металеве

700116639

комплект болтів

3030078M91

ланцюг роликовий

CH6I-0274

елемент фільтруючий повітря внутрішній

390122X1

болт М10Х80

70924687

болт 1/2"-13х4-1/2"

3010501X1

ущільнення гумове

W245354B

звездочка Z=10

40741PF

болт

AG550574

болт 354718X1 / 70924739 / 13564AF / 7701204 / 75120905/ AG550574

CH1P-5419

підшипник роликовий конічний

D28281794

планка транспортера

71313130

шків натяжний

4308112M11

ремкомплект виносного золотника гідравліки

700194245

пластина шарніра

339649X1

болт M10 X 1.5 X 140, CLASS 8.8

513355D1

елемент фільтра  гідравлічного

3617348M1

диск металевий КПП

744888

сальник гумометалевий

3617219M1

кільце синхронизатора металеве

D41306100

заклепка 6х18 DIN660

47142

зірочка Z=17

30301PF

шайба кріплення бачка 705707

4291948M3

віскомуфта вентилятора двигуна

3582515M1

секция розподілювача гідравлічного

3388840M3

елемент фільтруючий повітря кабіни

700727676

прикочуюче колесо 1"x12'  700727676 / 854262 / Р39968

SN302

шайба SN302

W247701B

важіль регулювальний металевий

3799972M11

комплект патрубків для насоса MF 8260/80 (150l/min)

198-1013

клапан гідравлічний

4297489M2

шланг гідравлічний

3799439M1

скоба металева кріплення

700703860

граблина пружинна

393761X1

болт M12 X 1.75 X 95, CLASS 8.8

201-2442

фіксатор металевий

500143D1

кришка

CH1P-5420

обойма підшипника роликового конічного

SN3476

накінечник тяги

SN3091

підшипник диска борони SN3091 PEER

2746322M3

шестірня диференціала заднього моста

3779207M1

втулка КПП металева

353691X1

болт / 6100059 /

4281310M2

труба випускна

226-7570

бачок расширювальний

SN9937

трубка семяпровода металическая 9937B

N852996

вал висіваючого апарату N852996/Y852996

4285179M1

насос гідравлічний шестерінчастий

D28285042

ніж жатки 25' - 7,8 м

42771PF

гайка 5/8" 42771PF/363572X1

72160249

елемент фільтруючий повітря кабіни

WS988

муфта металева WS988

WDH7245

болт

SN6378

контргайка 5/16" SN6378

3387346M1

диск металевий муфти РТО

545-060

корпус висіваючого апарата

852432

диск соя

SNN13955

підшипник

1610282M1

шайба металева регульовальна Т=0,127мм

3045559M1

маточина шліцева КПП

509133D1

гайка соленоіда

2487

шестигранний болт 2487

W20H4701

ковпачок (на диск GA8324)

3713147M1

вимикач кнопочний

3792287M1

елемент фільтруючий гідравлічний

17813

шайьа регулювальна 21/32 X 1 X 1/16

Y704395

гайка  SN3881

3903947M91

штіфт металевий крюка навіски кат.3 (комплект)

SN13571

семяпровод резиновый SN12472 (SNDR20004) SN13571

4296493M1

корпус петлі двері

72503499

підшипник муфти зчеплення вижимний

WZ5856

втулка металева

4297666M1

датчик тиску

CH194-7620

датчик рівня палива

530-604

хомут

72512518

датчик тиску масла

40586PF

болт 3/8-16 X 1-1/4 (40586PF / 70920415

SN4944

пружина

SN1799

сальник SN1800 / HR25227

700163140

палец

4308222M11

ремкомплект виносного золотника гідравліки

855009

насос до сівалок (1000 RPM), (1-3/4 INCH SHAFT)

LA320571200

вимикач

72501418

штуцер насоса гідравлічного

SN3685

cтупица SN3685

3383545M2

кронштейн металевий

70910937

ланка з'єднувальна (A-OL41)

400075X1

шайба металева

4312614M1

елемент фільтруючий гідравлічний 4305899M1

N858774

гайка

DAB10071GA

пружина

71366324

датчик температури масла

72501374

блок реле

N854141

втулка

4278631M1

елемент фільтруючий повітря зовнішній

555-002

диск сошника металевий

852868

шайба регулувальна

17559

шайба металева

700711998

пластина металева

70341230

обойма підшипника внутрішня SN776 / 710236

0006267491

прижим ножа жатки

3909321M91

комплект прокладок

SNN13951

підшипник кульковий

SN12039

ремкомплект циліндра гідравлічного

3713146M1

вимикач кнопочний

554101D1

гусениця гумова 699 мм посилена 1R-1323

72508507

трубка металева гідравлічна

AG550698

болт 7703465 / 70927401 / AG550698

700720957

вал

550825D1

датчик тиску 193-2544

532767D1

датчик температури 130-9811

354416X1

шплінт металевий 62406

70923664

кільце металеве 70923664

D28482054

решето верхнє

6100459

подвійні диски подачі добрив 6100459

501769D1

фільтр оливи 534045D1

5815

шестигранний болт 5815

SN2526

тяга різьбова

LA323323900

ніж жатки L760 (LA323219800)

700732973

диск сошника в зборі 15"х3,5 mm 700164107 / 700732973

6554034

втулка металева

851332

гідравлічний шланг 3/8 I.D. X 38  851331

SN7803

шкребок (чистик) диска сошника кототкий SN7803

CH1J-2860

обойма підшипника роликового конічного

70931316

болт з круглою головкою 1/4-20 Х 5/8 70931316/W900301-4

538759D1

шланг кондиціонера

W248512B

трос проволочне з'єднання

1810832M91

ремкомплект циліндра гальмівного головного

221-1230

натяжник паса генератора CH172-4738

001051421

кільце ущільнююче гумове

W247904B

муфта счеплення

1440496X1

підшипник кульковий

W248524B

зірочка - 40А - 16 зуба

851768

зірочка WA-41 B40

SN3687

шпиндель SN3687

1610280M1

шайба металева регульовальна Т=0,457 мм

D28585297

кожух елеватора металевий

3716253M1

кільце ущільнююче гумове

700710849

болт

700708091

підшипник кульковий

6564669

гайка 6564669 / SN3117

536818D1

датчик рівня

852875

кришка бака міндобрив велика

3904676M91

ремкомплект секції розподільника гідравлічного

SN1725

лапа пряма права 1/2"х3"

509700D1

лампочка 12V 37,5W

4286065M2

патрубок гумовий

131-3718

ущільнення гумове

3906694

кільце ущільнююче гумове

700717618

болт 11/32 X 1-3/8 X 1/16

852472

шланг гідравлічний

53553

шків натяжний

3617344M1

диск КПП металевий

W247687B

муфта счеплення валів привода висіваючих аппаратів

SN13894

кулачок механізму регулювання глибини посіву у зборі SN9102

851817

ущільнення

3019030X1

болт M4 X 0.7 X 12

W247905B

муфта з'єднувальна

700165743

кронтейн

400080X1

шайба металева 22x35x3.5мм

SN669

гайка 5/8" 375099X1 / 70932665 / 33051PF/ 33051PF

700721750

зірочка

216-0273

ущільнювач гумовий

WM6256

шайба металева

4285174M1

елемент фільтруючий гідравліки

D28450420

втулка гумова

853098

сальник 853098

CE206963

штуцер різьбовий 30-3448681

D28283060

глазок пальця шнека

3779204M1

шайба металева

D28282479

зірочка (D28281304)

3786089M1

гайка М8

391148X1

винт

3779029M1

трос керування гідравлікою

SN9136

вісь маточини на 6 болтів 9136B

4287017M1

шків

W950175

зажим шланга 2-3/16

4294241M1

вимикач кнопочний

W245918B

вал

3903195M1

ущільнення гумове

W248481B

палець металевий

4025270

комплект ущільнень двигуна

7502462601

циліндр РК

700726981

корпус підшипника без підшипника 852065 (700726981)

3428434M91

хрестовина переднього мосту

852229

патрубок ( колено)

4294237M3

вимикач кнопочний

3712661M1

запобіжник 30А

SN3062

зовнішня обойма підшипника диска борони 115960

W247838B

труба пластикова W247941B

YM2995-201

ніж висіваючого апарату ПРАВИЙ

SN7386

вилка причіпна W/1 3/16" HOLE (SN7386)

3617243M1

шайба металева регульовальна Т=0,05мм

SN5980

втулка розпірна металева SN5980

114

шестиграна гайка 114

33051PF

гайка 5/8"-11

W247690B

зірочка 20 зубів

3715250M2

диск фрикційний стояночного гальма

501976D1

трубка

SN10126

чистик сошника правий SN10126

1T-1068

ущільнення гумове

SN4781R

зчіпка 4781R

W248437B

хомут

4295836M2

вимикач кнопочний

N858971

бак пластиковий сівалки

700168154

Плита крепления насоса

852930

шайба металева 5/8 X 1/4IN YM2526-449/852930

WS1026

храповик металевий

700712484

пружина натяжна

72162306

накінечник рульової тяги правий

3712076M1

втулка металева

3792344M1

вал шліцевий

WEP8491

втулка

378289X1

кільце ущільнююче гумове 247,24х3,53 мм

3617346M1

диск КПП металевий

700732309

натяжний ролик пластиковий 700746136/N857262/W247751B

700727675

колесо 854148 / 700727675

SN7201

пластина SN7201

339139X1

болт шестигранний

700723480

комплект ущільнень 853923

SN6642

втулка металева 1 1/8" OD X.887" ID 2 3/8" L (SN6642)

3915119

пружина форсунки паливної

4285858M1

сапун

700174575

кронштейн кріплення W248476B

3617347M1

диск фрикційний КПП

SN7070

болт п-подібний SN7070 1"-8 X 9" X 8 1/16" W, GR 5, Z/P

353439X1

шайба пружинна металева 1/2"

72162304

вал ШРУСа зовнішній

1610281M1

шайба металева регульовальна Т=0,254мм

655079M1

кришка металева D=80мм

7300160101

датчик поворота коліс

354061X1

шплинт 062117

339214X1

болт M16х50

852440

диск 6100029

831497M1

кільце ущільнююче гумове

LA344372105

ланцюг роликовий

359002X1

кільце ущільнююче гумове

852434

диск висівающий пластмасовий великий

LA321130450

підшипник соломотряса дерев`яный передній

570072D1

елемент фільтруючий повітря кабіни 501881D1

72160249

елемент фільтруючий повітря кабіни

369064X1

гайка 3/8-16

D28283934

пластина прижимна

700731361

ніж лівий YM2995-120

700711021

накладка гальмівна

W248434BS

шкребок AA37221

4224322M91

комплект для підлючення соленоіда

832190M1

підшипник 710228

70923353

гайка 5/8"-11 X 1-3/4

4380361M11

ремонтный набор

3387318M1

запобіжник 5А

700731852

сальник YM2550-066 (YM2550-115)

700703198

шпонка призматична металева 5/16"х2-1/8

4289990M1

елемент фільтруючий гідравлічний

852060

шина прикатуючого колеса 700727658

17201X

колпачок (чаша)

853480

палець

700700828

болт  3/4-10 X 9-1/2

3781870M2

вал КПП L=2060мм

LA300114384

зірочка 13Z

LA322774950

планка дерев'яна

SN7775

сальник SN7775

3009106X91

підшипник роликовий конічний 32312C

4351001M1

електромотор вентилятора кабіни 4286784M1

8636-1

втулка в сборі 8636-1

6204921M91

клавіша соломотряса (D28480677)

3385640M1

шайба металева T=4.40мм

SN777

обійма підшипника SN777

CH113-8492

запобіжник 15А AG520019

4272346M2

палець стопорний металевий 30х179 мм

CH6I-2506

елемент фільтруючий повітря внутрішній

5151Y

шина 9.5L-15 FIRESTONE з диском на 6 болтів в сборі 5151Y

3011910X1

кільце ущільнююче гумове 5х2

CH175-1323

лампочка 12V 55W

SN7384

втулка механізму по регулюваню глубини висіву 7384

700717541

шайба 13/32 X 1-1/4 X 3/32

700157278

ступиця

4287040M3

трубка кондиціонера

WS1026

храповик металевий

ACP0000690

колесо в зборі

852108

гідравлічний шланг

3903487M1

корпус дифференціала

3780553M1

вимикач кнопочний

700712822

фітинг гідравлічний (клапан)

700710946

диск фрикційний

7770308

болт 7770308 / 364955X1

852737

кронштейн (тяга)

3903194M1

кільце ущільнююче гумове

851009

корпус муфти

YM2550-069

масл. сальник YM2550-069 / YM2550-052

853738

кронштейн з зірочкою

700710846

цепь

4288986M1

кільце ущільнююче гумове

4289933M1

вимикач кнопочний

4291348M2

шланг гідравлічний

4358482M1

клапан гідравлічний запобіжний в зборі 4302579M9

700725243

клема 855423

1540

регулювальна ручка металева 1540

LA321950550

шків

D28082193

бичі барабана (к-т 2 шт) (D28382009)

70915711

шплінт 3/16 X 7/8

F00RJ01535 BOSCH

патрубок форсунки паливної

133-5673

фільтр паливний

3785465M1

підшипник упорний

LA320947350

шестерня конічна

4300238M3

датчик

SN10479

пружина спіральна SN10479B

4284929M2

фільтр повітряний кабіни

71368118

датчик температури

Y704163

гайка

3714398M1

сальник гумометалевий 38х52х7

CH9P-4809

хрестовина

LA321862500

транспортер елеватора зернового

1810832M91

ремкомплект циліндра гальмівного головного

D45404300

сальник

6247946M1

пас привідний

502122D1

ковпачок пластиковий

D28680131

граблина мотовила

62448

шплинт

700733905

комплект чистиків металевих 700733905

7502463601

кабель-датчик 7500660002

4289997M1

датчик тиску

SN9683

гайка 1/2-13

559844D1

генератор 12V 220A

3905916M92

ремкомплект ущільнень насоса гідравлічного 3905916M91

852915

пластина

852295

шайба висіваючого апарату

SNN19340MR

переключаючий клапан - 3/4 FNPT

LA322702550

палець жатки подвійний

SN6514

болт 5/16"-18 X 3/4" ( SN6514 )

354273X1

болт шестигранний 3/8" - 3"

D28273942

ланцюг роликовий

854808

кільце стопорне

355565X1

гайка

SN7859

кронштейн під чистик

98-2107

шплинт

6000757

ступиця ножа міндобрива в сборі

4289996M2

клапан гідравлічний

SH47474

диск сошника з захисним ковпачком (АА55927)

7302601101

соленоід

WR15494

обойма підшипника роликового конічного LM501310 (SN1936)

41389PF

болт 5/8"-11х3-3/4" W908434-4

001423359

комплект ущільнень

SN7024

L-болт 5/8"-11х4-5/8"х6-5/8"

SNA0012

дозатор насіння у зборі SNА0012

SNN42130

катушка висіваючого апарату

7063636M1

вал

3713145M1

вимикач кнопочний

514896D2

радіатор кондиціонера

N857114

втулка

4295879M1

реле

700168502

вал привода секції середній 3/4" X 57-7/8"

6001001

комплект щіток очисних

LA322801050

ресивер-осушувач кондиціонера

72506018

підшипник роликовий конічний

W247683B

підшипник ковзання

4282082M1

з'єднувач

71367848

ущільнення

529208D1

вимикач кнопочний

3019398X1

кольцо

3785423M1

підшипник голчастий

V512861000

гайка

4270844M1

реле 12В

700723474

комплект ущільнень гідроциліндра 700730204 / 854181

CH192-8841

шланг гідравлічний

LA300132745

зірочка

7702445011

ремкомплект рульового гідроциліндра

D28281553

транспортер похилої камери

1375541

насос ручний підкачування палива

1441461X1

гайка М8

353758X1

шайба 705624 / Y705624 / 353758X1

3778391M1

вимикач кнопочний

CH202-2373

хомут металевий

SN7042

пластина SN7042

002020089

кільце стопорне металеве

3713900M3

проводка електрична

D28482053

решето нижнє

D28080861

бичі барабана праві (к-т 2 шт) (D28380087)

72162307

накінечник рульової тяги лівий

364776X1

кільце ущільнююче гумове 23,47х2,62

700156408

тримач

26328

болт 9/16-18 X 1-1/4

339054X1

гайка М12

3902584M91

комплект ключів двері

016043614

болт

N851220

зажим

40737PF

гвинт 3/4-10 X 6

4287014M4

генератор 14V 120A

3700741M2

крило задне ліве

D28580167

зірочка 25/25Z

70936348

шплинт

6379820

шайба

N857673

кронштейн металевий

N857661

шланг гибкий 5 X 32"

W247856B

звездочка 44 зуба

SNDR80029

натяжна зірочка SNDR80029

855300

ремкомплект кілець гумових гідророзподільника

72506938

болт М16х50

LA321814750

шкребок елеватора зернового

700711114

комплект ущільнень циліндра гідравлічного

SNDR81044

шестигранний болт SNDR81044

72160502

елемент фільтруючий гідравлічний

LA323291850

зірочка натяжна 19Z (LA300121624)

7895733

натяжник вузлов`язача

72500808

потенціометер

3105424M91

аммортизатор сидіння

W248146B

вал

852435

диск висівний пластмасовий середній

852771

комплект ущільнень

D28283865

ніж жатки 22' - 6,77 м

SN13632

катушка висіваючого апарату

852833

диск колеса под шину 15-8

CH2D-9454

обойма підшипника роликового конічного

3010868X1

кільце ущільнююче гумове

W247680B

пружина

SN9082

втулка металева (под вал 7/8") Y/D

D28350257

зубці подовжувача

854806

підшипник

CH146-9439

реле

504594D1

фільтр масляний 1R-0716, 1R-1808

3619622M1

хомут пластмасовий

390597X1

шайба в/з WR55158

4301386M93

блок керування електронний

70235525

зажим металевий маточини колеса

SN16197

комплект 2 підшинника + компл. втулок

6521868

комплект болтів

852019

накінечник металевий

529883D1

пас привідний

390734X1

Шайба

6000628

кожух пластиковй захисний

547147D1

муфта зчеплення двигуна

329312M91

ланка з'єднувальна No 2050

908543M1

лампочка 12V 21/5W

SN8939-1

ремонтний комплект гідроциліндрів (9 манжетів) 8939-1

700700822

підшипник ковзання (втулка)

853310

шайба 853310

548350D1

ролик гусені трактора 548350D3

3582517M1

секция розподілювача гідравлічного

W247851BS

фільтр гідравлічний W247851BS

3900127M1

сальник гумометалевий

3713521M3

трос керування гідравлікою L=1550 мм

SN4026005

шланг гідравлічний 1/2"х26"

YM2550-027

підшипник роликовий конічний 711507

1628494M1

лампочка 12V 55W H3

71424347

ніж подрібнювача (D49074600)(67787)

D44103800

навпівcегмент ножа жатки

70923718

кільце ущільнююче гумове 1/8"х1-5-16"ID

HS50252521

зірочка на шків D28580217 & D28585061

700112513

пластина металева

873588

болт 1/2"-13

700711954

комплект ущільнень циліндра гідравлічного

72502787

трос керування

SN6935

штуцер колінчастий з зовнішньою різьбою 6935

7702038

болт SN156

4299438M2

ущільнення корпуса випускної труби

700728818

перемикач 700728818 / 700727371

N858975

ручка ліва

3907190M91

мост діодний генератора

4274363M1

кришка бака паливного

N858897

болт M12 X 1.75 X 25

N857650

шланг

U930870110000

ремкомплект пальця навіски

FNB0615

пружинка FNB0615

400031X1

болт М20х2,5х60

339495X1

гайка М16

179-9477

ущільнення

SN3757

гайка

2341P

гайка 1/2 X 3/4  X  5/16

3799528M1

насос гідравлічний

209-7359

клапан гідравлічний

D28580137

шкребок елеватора

42907PF

шайба гровера 3/8" 70916965/42907PF

531824D1

корпус CH127-9548

4275053M1

щітка склоочистника L=500 мм

700708367

штопорна шайба М10 гровер 3733405M1

3796927M1

хрестовина дифференціала

700706005

сальник гумовий

LA80740591

палець стопорний

LA300110254

зірочка

3617352M3

шайба металева

W247850B

фільтр гідравлічний в зборі

700173515

рама до сівалки (фрагмент) 700173515 / 700194241

3581361M1

шайба металева регульовальна Т=3,5 мм

SN7954

вал шестигранний 126 1/2", 3/8" SQ, Y/D (SN7954)

700727987

диск висівний 700727987 (сонях)

SNN27099

пластина металева

D44104500

палець жатки подвійний (36730)

3781308M2

шайба металева

SNHEN3410

гайка SNHEN3410

1850450M1

елемент фільтруючий палива

SN8780-1

ремкомплект гідроциліндра (9 манжетів) 8780-1

4306457M93

муфта гідравлічна

SN8767-1

комплект ущільнень циліндра гідравлічного

3799420M91

трубка гумова

700712821

гайка

D49040900

стеблепідіймач (D49040200)

3800558

комплект ущільнень двигуна

700717548

шайба

D41990700

пас клиновий

3907188M91

шків генератора

3905873M91

фільтр паливний

D28283308

ніж жатки 4,95м

SN3582

шина SN3582 12.5L-15

5016649M1

патрубок гумовий L=1500 мм

SN2525

тяга різьбова

LA321824650

зірочка 16Z

LA340449005

втулка гумометалева (сайленблок)

SN6737

клапан гідравлічний

360202X91

штуцер соединения

71359598

пас привідний

72512588

вкладиш корінний установочний Р1 0,25мм 3945926

W247647B

підшипник кульковий в металевому корпусі

854007

вухо цилиндра подема

SN9188

вал SN9188 124 3/4", 5/8"

486

пласка шайба 486

70915500

штифт пружинний  3/8 X 1-1/4 ( 63404 )

700733278

підшипник ковзання

3790170M1

манжета гумометалева

N859055

ціна за 41 ланку ( АRC41)/ланцюг роликовий/тип 41 (крок 12,7мм.) (10ft (240 лано

4308223M11

комплект ущільнень

W247512B

болт 7/16-14

D28680130

граблина мотовила

SN10325

пружина SN10325

547914D1

комплект ущільнень гумових

SN1726

лапа пряма ліва 1/2"х3"

AG562196

шайба

D45403500

манжета варіатора

3903460M1

кільце стопорне

7700104901

кабель-датчик

4354901M11

ремкомплект глушника (пластина, хомут жаростійкий)

3583477M1

шестірня КПП Z=33

D41306200

заклепка 6х28 DIN660 (1 кг)

5711

фіксатор втулки 5711

853839

болт

SNDR30009

підшипник кульковий SNDR30009

3009292X1

болт

FNB0614

втулка FNB0614

W246024B

шплинт

700703922

гайка 5/8-11

YM2530-208

шплінт 3/8" X 2-1/2

72505339

соленоід в комплекті

3385633M1

підшипник роликовий

30-3437620

сальник гумометалевий вала колінчастого

N856594

пружина A74643 / SN559271

W248351B

клапан гідравлічного насоса

CH215-9464

ущільнення гумове

3712181M1

клапан електромагнітний

700713617

стрічка підбирача гумотканева

D49080066

ніж подрібнювача

354269X1

болт 3/8"х2-1/2"

SN9682

болт SN9682

LA322203650

втулка гумова (84000052)

YM2965-351

ступиця без подшипника

3909331M91

комплект ущільнень гумових

3716981M2

датчик тиску

4288688M1

пас привідний

550-214

шайба металева 550-214

LA322704600

ніж жатки L600

CH127-9554

маточина 565694D1

LA300132630

диск варіатора

71461494

скребок (заміна 71364946)

3907943M1

елемент фільтруючий палива SEPAR-2000

700149003

вставка

3910274M1

ущільнення картера масляного

SN9079

звездочка SN9079

3009920X1

болт M8 X 1.25 X 16, CLASS 8.8

N852996

вал висіваючого апарату N852996/Y852996

3712834M1

диск зчеплення натискний (корзина)

359306X1

кільце ущільнююче гумове

6000526

корпус в сборе на міндобрива 6000526

SN9755

регулювальний болт SN9755

3009219X1

шестигранний флянцевий болт HD

355564X1

гайка 1/4"

3792345M2

пружина

CH8T-4205

шайба металева

700725326

болт M8 X 1.25 X 16 (700725326)

LA322843750

глазок пальця шнека жатки (LA89503888)

3790808M2

шайба металева

165-0390

клапан гідравлічний

4276408M1

клема АКБ (+)

837299M91

ремкомплект насоса гідравлічного

D42329200

ланцюг роликовий

3385620M4

вилка перемикання передач КПП

353440X1

стопорная шайба 705111

70917421

гайка 3/8"-16

LA321862400

транспортер елеватора колосового

531824D1

корпус

70937173

обойма підшипника рол.конічного зовнішня

7704141

гайка 3/8-16 HTLN GR/B

42578PF

гайка 3/4-10 ( 70913160 / 42978PF )

72162301

хрестовина переднього мосту

392415X1

Болт

3617902M3

кільце ущільнююче гумове

LA313241700

бичі барабана (к-т 2 шт)

4351035M2

перемикач важільний

3084927M1

сальник гумометалевий

171-9688

лампочка

216-6979

клапан гідравлічний

353693X1

болт шестигранний

700167073

диск сошника в зборі металевий 15" х 3 мм.

554102D1

гусениця гумова 762мм 1R-1325 посилена 508598D1

6000589

комплект висівного апарата сівалки щіточки

SN3756

болт

354095X1

шплинт

W247768B

кольце стопорное

W247734B

звездочка

400293X1

сенсор

72506415

датчик масла

400292X1

реле

D28585021

шкребок транспортера колосового

514895D1

кулер

6377

плоска шайба 6377

W245430B

хомут

71366315

покажчик тиску масла

1751483

кришка двигуна передня

3903465M1

ущільнення гумове

700731852

сальник CR16069 / YM2550-115

700108195

крюк вузлов`язача

378078X91

фіттінг різьбовий

3615664M91

шестерня

70936995

гвинт 1/4"-20х1-1/4"

D42351500

ланка ланцюга з`еднувальна

71424347

ніж подрібнювача (D49074600)

2045

шестигранний болт 2045

700172669

кронштейн

4296238M1

фільтр-ресивер кондиціонера

400020X1

болт

3903948M91

штіфт металевий крюка навіски кат.3 (комплект)

3715773M1

кільце ущільнююче гумове

782770M1

фланец

31037PF

шайба 7/8"  30295PF

4271802M1

запобіжник

CH180-0613

реле 30А

W246964B

пружина

W248487B

ручка

3792474M12

комплект шестерен КПП

700194222

шарнир

3900126M1

кільце ущільнююче

3785202M1

вимикач кнопочний

71366323

покажчик рівня палива

72504714

диск металевий гальма

N857480

роз'єм електричний N857480

SNA0007

набір защіпок для бункера (4шт) SNА0007

70930869

підшипник роликовий конічний без зовн.об.

D28280302

ланцюг транспортера похилої камери

529206D1

вимикач кнопочний

243-1159

ущільнення

3010556X1

гвинт метричний

YM2995-200

ніж висіваючого апарату ЛІВИЙ

72160446

корпус муфти РТО

700723495

комплект ущільнень 700725866 / 700725790

195561M1

кільце ущільнююче гумове

CH209-9680

комплект ущільнень гумових

LA322823000

палець шнека жатки (LA84000121)

71327155

діод

CH2D-9455

підшипник роликовий конічний

7502601801

котушка

LA340449022

втулка гумометалева (сайленблок)

NK1158

болт 3/8-16 X 3/4

852230

шланг

N12798

болт 3/8"-16 X 1

853453

палець

4299617M1

муфта гідравлічна "мама"

23733

сальник 23733

6564669

гайка маточини SN3117 / 6564669

700158323

маховик регулювання глубини висіву

244-7772

клапан гідравлічний

BR0233

шайба металева

177

шестиграна гайка 177

854103

корпус

1617869M2

ущільнення гумове

3010889X1

кільце металеве

LA300132741

маточина варіатора

539363D1

фільтр паливний 1R-0771 531314D1

3902946M91

потенциометр

N858628

напівмуфта храпова N858628

SNB1120

флянець SNB1120

853023

кронштейн чистика лівий

191-8303

датчик КПП

3712531M1

пас привідний

70936460

болт

CH191-6944

комплект ущільнень гумових

D28585175

транспортер елеватора зернового

3900128M1

сальник гумометалевий

42905PF

Шайба-пружина, 1/4 705012

391038X1

шайба

1440011X1

кільце ущільнююче гумове

D28281795

планка транспортера

534045D1

фільтр гідравлічний

700715929

ремкомплект кілець гумових гідророзподільника

70923583

кільце ущільнююче гумове

1441461X1

гайка М8

N858768

вал

501771D1

фільтр гідравлічний

3600404M1

підшипник кульковий стартера

700738293

вилка карданна 700738293

WDH7252

хомут

YM2975-303

втулка

3791687M1

кільце металеве Т=0,3мм

YM2967-404

диск13" YM2967-404

D28251831

пальцетримач

SNN16731

ремкомплект гідромотора  (кільця гумові, пластикові, металеві)

339369X1

стопорная шайба

W915096-4

гайка

852890

ковпачок метелевий захисний підшипника YM2570-375 / 852890

3780634M1

генератор 120А

LA323015650

генератор (LA504075799)

700727484

блок електромагнітних клапанів 700727484

SNW-523

шайба металева 3/8"

LA313241800

бичі барабана (к-т 2 шт)

3764593M1

підшипник роликовий конічний в зборі

LA300015836

болт бича барабана M12x35 DIN603

216-6974

клапан гідравлічний

3009746X1

гайка М20

7097372

гайка

SN6151

пружина спіральна 6151

SN2096

гайка SN2096

LA321023250

палець пружинний мотовила

851471

гідравлічній шланг 3/8 I.D. X 135

3900856M91

реле-регулятор генератора

3909330M91

комплект прокладок

339102X1

шайба металева 4,3х9х0,8мм

SN4466

штуцер колінчастий с зовнішньою різьбою 4466

CH6S-3002

о-кільце

SNDR10508

гайка 5/16"-18 ( SNDR10508 )

4299291M1

флянець привода переднього моста

700709605

шайба 1/2"

3617345M1

диск металевий КПП

500317D1

датчик 193-2544

1P0436

ущільнення

D28585023

транспортер елеватора зернового

529207D1

вимикач кнопочний

4296492M1

корпус петлі двері

197-6291

пас привідний

195876M1

кільце 70924791

N858839

гвинт

Прилади